Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wiec tak jak wypije wode mineralna jest ok nie picze mnie chyba ze wczesniej mnie meczy to jak wypije meczy nadal....
a mleko probowalam juz i cieple i zimne....
ja juz naprawde rady nie daje....i co chwile piecze a najgorzej jak mi sie "odpije: jeszcze bardziej wtedy piecze...moze mam cos nie tak z przelykiem czy cos.nie wiem nie znam sie....mowilam lekarzowi a on ze to normalne zebym sie przyzwyczaila.... buu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hmm moze najlepiej jak wybiore sie do apteki moze tam mi cos doradza moj lekarz jeszcze kiedys wspominal o jakims syropie na M Malox czy cos kolo tego konsystencja mleczka do picia nie pamietam dokladnie nazwy w srode mam wizyte musze mu sie zapytac konkretnie moze cos pomoze to mleczko bo jak tak ma byc jeszcze 2 miechy to chyba nie wytrzymam...eh porazka...a moj maluszek chyba zasnal....ja tez dziewczynki ide sie troche polozcy bo oczka mi sie juz same zamykaja...ciezka noc i dzien a sama jestem do rana wiec troszke odpoczne...potem do was zajrze..
Buziaki dla was i maluszków 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi też do tej pory pomagało mleko, ale wczoraj po tych pączkach tak się męczyłam, że aż musiałam Rennie wziąć, bo nawet mleko nie pomagało...

Beatka a zgaga tak jak mówi lekarz to normalna rzecz - w ciąży działają hormony rozlużniające np progesteron, relaksyna, które rozluźniają rozwór przełykowo - żołądkowy, to powoduje zarzucanie nadmiaru kwasu żołądkowego i stąd to pieczenie.
No i przede wszystkim powiększająca się macica uciska na żołądek.
Więc musimy się troszkę pomęczyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
czesc dziewczynki 🙂 ale czytania....buziaki 🙂 😘
hej ...gdzie sie podziewalas malenka??

aj kochana bylam u lekarza,potem na zakupach,po dotarciu do domku dopiero zjadlam...a potem sie uwalilam i padlam... 🙂teraz bedzie obiadek,moj misiek serwuje 🙂a po obiadku napisze co i jak 🙂buziaki 😘
ps.widze ze ktos ma dobra zabawe w odejmowaniu mi oklaskow...hehehehe mam nadzieje ze ma z tego satysfakcje 🙂 bo mnie to grzeje centralnie w suty!!!!!!! hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie na zgage też nic nie pomaga...słyszałam, że ciastka maślane są dobre ale jeszcze nie wypróbowałam...
No Monia nareszcie wróciłaś...jak tam po wizycie..??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
czesc dziewczynki 🙂 ale czytania....buziaki 🙂 😘
hej ...gdzie sie podziewalas malenka??

aj kochana bylam u lekarza,potem na zakupach,po dotarciu do domku dopiero zjadlam...a potem sie uwalilam i padlam... 🙂teraz bedzie obiadek,moj misiek serwuje 🙂a po obiadku napisze co i jak 🙂buziaki 😘
ps.widze ze ktos ma dobra zabawe w odejmowaniu mi oklaskow...hehehehe mam nadzieje ze ma z tego satysfakcje 🙂 bo mnie to grzeje centralnie w suty!!!!!!! hehehehe


ja mam np zabawe w dodawanie ci oklaskow hahahah 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
ola1978 napisał(a):
moniczka1979 napisał(a):
czesc dziewczynki 🙂 ale czytania....buziaki 🙂 😘
hej ...gdzie sie podziewalas malenka??

aj kochana bylam u lekarza,potem na zakupach,po dotarciu do domku dopiero zjadlam...a potem sie uwalilam i padlam... 🙂teraz bedzie obiadek,moj misiek serwuje 🙂a po obiadku napisze co i jak 🙂buziaki 😘
ps.widze ze ktos ma dobra zabawe w odejmowaniu mi oklaskow...hehehehe mam nadzieje ze ma z tego satysfakcje 🙂 bo mnie to grzeje centralnie w suty!!!!!!! hehehehe


ja mam np zabawe w dodawanie ci oklaskow hahahah 🤪

dzieki ciotka to szlachetne z twojej strony hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniczka1979 napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
mnie na zgage też nic nie pomaga...słyszałam, że ciastka maślane są dobre ale jeszcze nie wypróbowałam...
No Monia nareszcie wróciłaś...jak tam po wizycie..??

wszystko wam napisze...po obiadku... ok?? 🙂


oki oki smacznego..i czekamy z niecierpliwością.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I kolejny raz sie pojawiam, patrze a tu straszna klotnia sie wywiazala, nie ladnie dziewczynki nie ladnie 🥴 nie ma co sie klocic, kazda z nas ma inne zdanie na dany temat, i trzeba je szanowac tymbardziej ze jestesmy dorosle przyszle matki polki superstar tak???
u mnie na przyklad sprawa wyglada tak, ze moj malzonek juz powiedzial ze kapanie i usypianie (choc raz dziennie, jak bedzie w domu po pracy) bedzie nalezalo do niego a i zebym sie nie odzwyczajala od ciazy bo niedlugo bede w drugiej 🙂 ehh kocham dziada 🙂
Marinko wlasnie wzielam sie za robienie ciasta przekonalas mnie, a co do terminu cc to tak powinnam go juz znac, ehh jeszcze jakies 50 pare dni ale to brzmi...
a co do zgagi to nie mam chyba moj chlopczyk bedzie lysy 🙂
no to znow ja sem na bierzaco, potem wpadne a dzis na obiad karkowka z ziemniakami i cebulka z serii "pomysl na ..." knorra. buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fijolek napisał(a):
mnie ciasteczka maslane tez nie pomagaja.. 😞 nie wiem co robic. boje sie cokolwiek jesc zeby nie bylo gorzej.. yyy


no ja jeszcze nie próbowałam cistek maślanych ale dziś spróbuje...oj to Fijolku nie wiem co mogłoby jeszcze pomóc... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
A pokazę wam co robię

http://mojewypieki.blox.pl/2009/02/Rolada-czekoladowa-z-kremem-z-nutelli.html

Bardzo często korzystam z tej strony i bardzo polecam wam dziewczynki. Ciasta mi zawsze z tych przepisów wychodzą 🙂 🙂


ja tez polecam 🙂 świtne przepisy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
fijolek napisał(a):
mnie ciasteczka maslane tez nie pomagaja.. 😞 nie wiem co robic. boje sie cokolwiek jesc zeby nie bylo gorzej.. yyy


no ja jeszcze nie próbowałam cistek maślanych ale dziś spróbuje...oj to Fijolku nie wiem co mogłoby jeszcze pomóc... 🥴

nie wiem o co chodzi tym bardziej, ze ostatnio w miare dobrze spie, ale jbudze sie raz w nocy na sikanko. i wtedy czuje pierunskie pieczenie. popijam wode ale jakas masakra. moze powinnam swoja diete przemyslec? Moze za duzo nabialu? kurcze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...