Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Aneczka1983 napisał(a):
Pozmywałam podłogi.. i mysle co dalej 😁
Ola wozeczek ładniutki , o ktorym kolorku myslisz dla Anuli ?? 😁
Joma.. kawałek niezły 😁 😁 😁:
Ania a ja nie wiem 😞moze z rozem 😞o jak ciezko mi cos wybrac...jutro jade z mezem ogladac dla Andzi mebelki to moze i jakis wozek pomacam...ja sie boje bo mam 165 ze jak kupie przez internet to bedzie za niski i bede musiala sie garbic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Pozmywałam podłogi.. i mysle co dalej 😁
Ola wozeczek ładniutki , o ktorym kolorku myslisz dla Anuli ?? 😁
Joma.. kawałek niezły 😁 😁 😁:
Ania a ja nie wiem 😞moze z rozem 😞o jak ciezko mi cos wybrac...jutro jade z mezem ogladac dla Andzi mebelki to moze i jakis wozek pomacam...ja sie boje bo mam 165 ze jak kupie przez internet to bedzie za niski i bede musiala sie garbic 🙂


ja swoj mam troszeczke za wysoki tzn raczka jest nieregulowana tylko na stale i musze do raczki rece tak prosto trzymac:P ale tatus za to do wozka pasuje w sam raz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem wiem..heheh humor mi sie poprawil ze lepiej z cukrem 🙂dzisiaj sie wam pochwale ze mam rocznice slubuoooooooo i jade swietowac wieczorem....juz przymiezylam wszystkie sukienki i w zadna sie nie zapinam heheheh ale mam taka ze streczem....i chyba ja wdzieje 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
no wiem wiem..heheh humor mi sie poprawil ze lepiej z cukrem 🙂dzisiaj sie wam pochwale ze mam rocznice slubuoooooooo i jade swietowac wieczorem....juz przymiezylam wszystkie sukienki i w zadna sie nie zapinam heheheh ale mam taka ze streczem....i chyba ja wdzieje 😁 😁 😁


wszystkiego najlepszego! i jak najwiecej tych rocznic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
MAnki nie martw sie u mnie nieraz mała kilka godzin milczy , bo np w tym czasie jestm w ruchu i ona jest kołysana, a no i przeciez tez sobie kiedy musi pospac. Lekarz mój mówił nakwazniejsze zeby ruchy były rano i wieczorem.
]
ja tez tak uwazam. no trudno zeby non stop szalaly.. maja coraz mniej miejsca w koncu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
No ja bym chciała zeby nasz Sakrb był taki jak teraz w nocy spokój a w dzień buszowanie,bo znajoma tesciowej opowiadala ze Ich synek w nocy buszuje a w dzień prawie cały przesypia.... Chyba sie im przestawił....

jak budze sie czasami w nocy to czuje ze Fasola sie rusza. tyle ze ja spie i tego nie czuje. Moj maz mowi ze czasem jak sie do wtuli to czuje jak Mala buszuje.. wiec mysle ze jej ruchy mnie poprostu nie budza..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki co slychac wpadlam na chwile....lecze moje okropne przeziebienie tyle ze w aptece jeszcze nie bylam brak sily i najgorsze to ze meza tez w kosciach lamie...eh chyba razem bedziemy sie kurowac....w dodatku pogoda straszna szaro wieje i wychodzic sie nie chce....porazka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...