Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
joma napisał(a):
Moniczka dziękuje 😘

Martyna właśnie dzisiaj mówiłam Mężowi, że będę musiała sobie jakiś zeszyt na początek założyć co by połapać się ile kupek, kiedy karmienie itd a tu widzę, że wkleiłaś fajne dzienniczki! 🙂

Jamargaretka no to nasze Maleństwa idą równiutko 🙂




o jakich dzienniczkach mowa? moze tez skorzystam??


😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Olu, bo musisz mieć chyba konto na facebooku, ja mam i mi sie otwiera.

Wismar, http://www.brioko.pl/dzienniczki/dzienniczek-dnia-i-nocy-maluszka/31-dzienniczek-dnia-i-nocy-maluszka.html to jest akurat Dzienniczek Dnia i Nocy Maluszka, ale są jeszcze inne, odnośnie karmienia albo organizery dla mam 🙂

Bardzo mnie kusi, żeby sobie taki kupić.
Chociaż gdybym wiedziała co jest w środku, to moze sama bym sobie taki zrobila...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
na jakiej podstawie ci wyliczyli 5ty przeciez z @ wychodzi 8 🤪

to do mnie ???? ja im pokazalam swoj kalendarzyk...i tam roznie...tak jak pisalam...miedzy 30 a 40dniowe cykle...i wyliczyli 5.05....moze wyjdzie na moje imieninki????04.05. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj moja mala jest tak nie dobra ze mam dosc! kopie ze wszystkich stron, wyciaga wszystko co mozliwe a ja aby jecze bo boli. pszlismy dzis na zakupy to tak mi dziwnie skopala pecherz, ze jak poszlam do wc to prawy bok tak mnie bolal ze myslalam ze zaczne wyc w tym kiblu i nie moglam sie wogole wysikac mimo ze bardzo mi sie chcialo. Ale posiedzialam troche na kibelku i przeszlo... niech ten czas moja szybciej bo ja juz zaczynam miec dosc... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie!

u mnie tak piekna pogoda! na tarasie w sloneczku 23 stopnie!

az sobie wyszlam posiedziec 🙂

i wiecie co dzis zaczelam??? prac ciuszki dla Maluszka! 🙃
cos mnie naszlo i posegregowalam kolorami i zaczynam! 😜

tylko mnie troche wkurza, bo wstawilam same biale najpierw, a mam tez sporo bodkow i spioszko np biel z granatem lub biel z innymi kolorami laczona i boje sie zeby kolor nie puscil z ktorys 🤢 bo wtedy bedzie lipka! ale to sa nowe rzeczy, takze zeby je tylko przeprac to wrzuce na 30 stopni- bo przeciez nie sa brudne! myslicie, ze to OK? ze dobrze robie?? 😉
bo na 40 czy na 60, to jak pozniej jakies plamki by byly w uzytkowaniu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
witajcie!

u mnie tak piekna pogoda! na tarasie w sloneczku 23 stopnie!

az sobie wyszlam posiedziec 🙂

i wiecie co dzis zaczelam??? prac ciuszki dla Maluszka! 🙃
cos mnie naszlo i posegregowalam kolorami i zaczynam! 😜

tylko mnie troche wkurza, bo wstawilam same biale najpierw, a mam tez sporo bodkow i spioszko np biel z granatem lub biel z innymi kolorami laczona i boje sie zeby kolor nie puscil z ktorys 🤢 bo wtedy bedzie lipka! ale to sa nowe rzeczy, takze zeby je tylko przeprac to wrzuce na 30 stopni- bo przeciez nie sa brudne! myslicie, ze to OK? ze dobrze robie?? 😉
bo na 40 czy na 60, to jak pozniej jakies plamki by byly w uzytkowaniu 🙂



Kasiu! Ja dzisiaj postanowiłam zrobić to samo 🙂 Posegregowałam wszystko i pierwszą partię mam już powieszoną. Prałam w 40 stopniach i podwójne płukanie, choć płynu do płukania nie używałam. Tylko proszku Lovela. Białe już wisi, i na szczęście nic mi się nie zafarbowało 😉 Chociaż też mam niektóre białe z dodatkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
witajcie!

u mnie tak piekna pogoda! na tarasie w sloneczku 23 stopnie!

az sobie wyszlam posiedziec 🙂

i wiecie co dzis zaczelam??? prac ciuszki dla Maluszka! 🙃
cos mnie naszlo i posegregowalam kolorami i zaczynam! 😜

tylko mnie troche wkurza, bo wstawilam same biale najpierw, a mam tez sporo bodkow i spioszko np biel z granatem lub biel z innymi kolorami laczona i boje sie zeby kolor nie puscil z ktorys 🤢 bo wtedy bedzie lipka! ale to sa nowe rzeczy, takze zeby je tylko przeprac to wrzuce na 30 stopni- bo przeciez nie sa brudne! myslicie, ze to OK? ze dobrze robie?? 😉
bo na 40 czy na 60, to jak pozniej jakies plamki by byly w uzytkowaniu 🙂



Kasiu! Ja dzisiaj postanowiłam zrobić to samo 🙂 Posegregowałam wszystko i pierwszą partię mam już powieszoną. Prałam w 40 stopniach i podwójne płukanie, choć płynu do płukania nie używałam. Tylko proszku Lovela. Białe już wisi, i na szczęście nic mi się nie zafarbowało 😉 Chociaż też mam niektóre białe z dodatkami...



ja pralam biale z kolorem w 30stopniach i nic mi nie pofarbowalo, teraz to ja juz bym nie daa rady prac i prasowac 😞 od jakiegos msc mam juz wszystko poukladane w komodzie;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja już też zaczęłam pranko. Czeka na mnie partia białego do prasowania bo reszta w komodzie ułożona, ale jak pomyślę że jeszcze pieluchy, pościele itd to aż mnie plecy i nogi bolą 🙂 Dziewczynki a będziecie prały nowy rożek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
A ja już też zaczęłam pranko. Czeka na mnie partia białego do prasowania bo reszta w komodzie ułożona, ale jak pomyślę że jeszcze pieluchy, pościele itd to aż mnie plecy i nogi bolą 🙂 Dziewczynki a będziecie prały nowy rożek?


ja prałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia333 napisał(a):
A ja już też zaczęłam pranko. Czeka na mnie partia białego do prasowania bo reszta w komodzie ułożona, ale jak pomyślę że jeszcze pieluchy, pościele itd to aż mnie plecy i nogi bolą 🙂 Dziewczynki a będziecie prały nowy rożek?




No ja wlasnie nie wiem czy prac.... Czy nic sie z nim n ie stanie podczas prania.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
gusia333 napisał(a):
A ja już też zaczęłam pranko. Czeka na mnie partia białego do prasowania bo reszta w komodzie ułożona, ale jak pomyślę że jeszcze pieluchy, pościele itd to aż mnie plecy i nogi bolą 🙂 Dziewczynki a będziecie prały nowy rożek?




No ja wlasnie nie wiem czy prac.... Czy nic sie z nim n ie stanie podczas prania.... 😉


z moim nic sie nie stalo, tez sie balam, ale uwzajcie bo jak rozek ma rzepy to ciuszki sie przyczepiaja do nich 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my w wekend pomalowalismy pokoj - ustawilismy komode i pewnie w przyszłym tyg zacznę prac i prasować. nie chcialam za wczesnie bo mimo wszystko w powietrzu jest dużo kurzu - a najlepiej żeby te rzeczy jak najświeższe były. jakby nie było ja mam do rozwiazania jeszcze 2 miesiące 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...