Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Brzucholki 🙂

Ja miałam wejść na forum o 1 w nocy bo kompletnie nie mogłam zasnąć.... Masakra, przewracałam się tylko z boku na bok.... 😞

Aneczka ja już kupiłam kilka saszetek Tantum Rossa, bo dostałam na rozpisce ze szkoły rodzenia, że należy zabrać do szpitala. Mam też bepanthen i sudokrem...

A dzisiaj też zajrzę dopiero wieczorkiem, bo zaraz idę się wykąpać, poprasować całą tą stertę ciuszków dla Hani i idziemy na 18-stkę mojego brata (kurcze, jak ten czas leci 😉 mój mały braciszek już pełnoletni... hihih)

Tak więc miłego dnia dla wszystkich :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej brzuszki....i ja sie ojawiam na chwile....dzis leniuchowalam w lozku do 9 szok 😲 heh a teraz troche mieszkanko ogarnelam i nic mi sie znow nie chce....ten len ostatnio mnie dobija...pogoda dzis u nas znow barowa to jeszcze gorzej...ale wieczorkiem idziemy na imieniny do kuzyna wiec moze troche sie rozerwiemy...buziaki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka narazie nic nie słyszłam... może na kolejnych spotkaniach SR nam powiedzą... Myślałam, że biorę poprostu te saszetki do szpitala i tam już ja czy ktoś będzie to rozpuszczał.
No nie wiem już teraz... trzeba będzie się dowiedzieć. A jak coś usłyszę , to napiszę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://tantumrosa.home.pl/info-pytania.html

6. Czy można stosować TANTUM ROSA w okresie połogu (po porodzie) na obolałe krocze?
Tak, jest to jedno ze wskazań do stosowania Tantum Rosa. Lek TANTUM ROSA powinien być stosowany w tym okresie w formie przemywań lub okładów na okolice krocza.
Zasadność stosowania leku Tantum Rosa w tym wskazaniu, potwierdzają wyniki wieloośrodkowego badania przeprowadzonego w Polsce na grupie 496 pacjentek. W badaniu tym stosowano z powodzeniem Tantum Rosa u kobiet które urodziły dziecko. Lek w porównaniu z grupą kontrolną (grupą kobiet, które stosowały tylko wodę z mydłem) szybciej znosił uczucie bólu, świądu i pieczenia. Badanie to zostało opublikowane w specjalistycznej prasie medycznej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie weekendowo Brzunie.. 🙂
wpadłam się przywitać i życzyć miłego weekendu...będe do Was zaglądać.. 🙂
co do tantum rosa to moja koleżanka mi mówiła, żeby rozpuścić sobie w butelce i się podmywać...
Buziaki w brzusie.. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie Brzuszki!
ja dzis od rana juz na nogach!

pokoj sie maluje! dzis bedzie skonczony 🙂

ja pieke ciasto KROWKA i przyszykowuje obiadek juz dla chlopakow 🙂 piersi z Indyka w sosie pieczarkowo-smietanowym i ryz do tego! 🙂

moj maly dzis tak wojuje, ze mamie nie pozwala czasem pracowac w kuchni! az do bolu!

i wiecie co.... znow mi prawe ucho zatyka 😮 ja zwarjuje! okropne uczucie! nic nie slysze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka nie ma za co 😘

Ja właśnie gotuje żureczek dla Męża 🙂
I jednocześnie piekę ślimaczki z ciasta francuskiego z czekoladą i rogaliki z marmoladą, bo mamy dzisiaj gości 🙂

A Mężuś maluje przedpokoik 🙂
Czyli może w przyszłym tygodniu ruszymy z malowaniem pokoju Maluszka 🙂

Kasia czekamy na fotki pomalowanego pokoiku 🙂

Miłego dnia dla Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzucholki

Ja dzis mam niesamowitego lenia i robie na raty,jeszcze pokoj musze odkurzyc i podlogi pomyc no i obiad a potem lece na gore(do siebie) troszku powynosic i ogarnac i lazienkie posprzatac itp.no i sterta prasowania na mnie jeszcze czeka...
Marinko witaj...ja tez ma skurcze,ale zauwazylam ze lapia mnie jak za duzo robie,od 2 dni robie powolutku z przerwami i jest lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane! dzis u nas kolejny dzien brzydkiej pogody, malo tego - sama w weekend w domku jestem bo maz na szkolenie pojechal i jakos mi tak smutno. generalnie mam lenia, nie wiem jeszcze co bede dzis robic no ale cos trzeba bedzie bo z nudow umre.
a co do tantum rosa slyszalam wiele dobrego ale ja wybiore chyba lactacyd bo caly czas go uzywam. to zostawiam slad (.) i ide cos porobic bo jednak szkoda dnia.... buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...