Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Monis,to super! Ale kawke mozesz wypijac.Ja zawsze rano jedna wypijam,a pozniej caly dzien woda soki,herbatki,kawa inka z mleczkiem i miodzikiem jest tez super! Ja rzucilam palenie juz pare lat temu i szczerze mowiac pozniej mnie do tego nie ciagnelo i tak do dzisiaj! Moze i Ty sie na stale odzwyczaisz! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 🙂

Ja dzisiaj znowu obudziłam się z poczuciem, że całą noc biegałam a nie spałam...
Strasznie drętwieją mi nogi 😞

My wczoraj byliśmy na SR od 19:15 do 21:45 i temat porodu mamy baaaaardzo wnikliwie omówiony...
I powiem Wam, że jak do tej pory nie bałam się porodu, to po tych zajęciach jestem jeszcze bardziej spokojna...
Jakoś wychodzę z założenia, że wszystko da się przeżyć i będzie co ma być!
Oby tak dalej 😉
Ale nie wyobrażam sobie, żeby miało nie być przy mnie mojego Męża...


😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 🙂

Ja dzisiaj znowu obudziłam się z poczuciem, że całą noc biegałam a nie spałam...
Strasznie drętwieją mi nogi 😞

My wczoraj byliśmy na SR od 19:15 do 21:45 i temat porodu mamy baaaaardzo wnikliwie omówiony...
I powiem Wam, że jak do tej pory nie bałam się porodu, to po tych zajęciach jestem jeszcze bardziej spokojna...
Jakoś wychodzę z założenia, że wszystko da się przeżyć i będzie co ma być!
Oby tak dalej 😉
Ale nie wyobrażam sobie, żeby miało nie być przy mnie mojego Męża...


😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Monis,to super! Ale kawke mozesz wypijac.Ja zawsze rano jedna wypijam,a pozniej caly dzien woda soki,herbatki,kawa inka z mleczkiem i miodzikiem jest tez super! Ja rzucilam palenie juz pare lat temu i szczerze mowiac pozniej mnie do tego nie ciagnelo i tak do dzisiaj! Moze i Ty sie na stale odzwyczaisz! 😉

no ja tez mam nadzieje ze juz nie wroce do palenia...po pierwsze dla zdrowia,po drugie paka fajek to na dzien dzisiejszy 10zl...to zdecydowanie nie na moja kieszen...a jeszcze przy bejbiku...a co do kawki to ja pilam czarna mielona i tylko rano,jedna dziennie...a do takiej kawki lubilam dymka se puscic...wiec jesli nie moglam zapalic to i kawke tez odstawilam...a teraz przy cukrzycy ciazowej tez nie wskazana kawa,tzn mozna lurke i to gorzka...a ja bym nie przelknela gorzkiej kawy...ledwo daje rade gorzka herbate... 🙂 no niestety zadnego cukru nie moge...takze pije duuuzo wody i ewentualnie ta gorzka herbate do posilkow....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mowicie o nadgarstkach? To powiem Wam,ze nadgarstki i palce niektore u rak mnie bola,i mam uczucie,jakbym pradem byla naladowana.Pytalam sie lekarza i mowil,ze zyly scisniete i krew nie dochodzi i jak w dzien bedzie bolalo,i bedzie mi trudno cos chwytac,to trzeba na podciecie zyly w nadgarstku 😮! Podobno wtedy krew ma dostep,bo inaczej po ciazy bedzie problem i mozna czucie w palcach stracic 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Mowicie o nadgarstkach? To powiem Wam,ze nadgarstki i palce niektore u rak mnie bola,i mam uczucie,jakbym pradem byla naladowana.Pytalam sie lekarza i mowil,ze zyly scisniete i krew nie dochodzi i jak w dzien bedzie bolalo,i bedzie mi trudno cos chwytac,to trzeba na podciecie zyly w nadgarstku 😮! Podobno wtedy krew ma dostep,bo inaczej po ciazy bedzie problem i mozna czucie w palcach stracic 😲

prosze cie!!!! wrecz blagam!!!! nie strasz ty mnie....jakie podciecie zyly????kuzwa!!!! zwariuje niedlugo od takich niusow.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monis,mnie tez to zszokowalo.Kazdy podejmuje decyzje,jaka chce.To dotyczy nadgarstkow i trzech palcow u rak: duzy,wskazujacy i srodkowy.Jak chwytac nie mozna kubka od kawy,to juz nie zarty.A podobno taki zabieg,to nic strasznego,brzmi grozniej niz jest 🙂 Ja tez nie mialam o tym zielonego pojecia,ale moj ginekolog nic przede mna nie ukrywa i zawsze gramy w otwarte karty.Ja jeszcze troche poczekam,ale jak bedzie gorzej,to zdecyduje sie na ten zabieg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monalissa od poczatku ciąży wyniki mam zawsze dobre,jak to mój lkarz mówi "zaskakująco" dobre,ostatnio miałam robione coś około miesiąca temu i też były dobrze...ale p;rzez tyle czasu coś mogło się zmieniić,no coż zobaczymy czy mnie przyjmądzis tu w przychodni i jak już co powiedzą.Ból minął i czuję sie dobrze,ale dla swietego spokoju pojadę do doktorka.

A co do tych nagasrstkow to jak juz pisalam,jak nie zapomne to sie zapytam,a mnie nie bola nadgarstki tylko palce,nie moge ich zgiac i zacisnac dloni w piesc,no i dretwieja strasznie ze czasem to nawet krotkiego smsa nie moge napisac bo tel z reki wypada 😞

Teraz lece sie myc kochane i ubierac bo o 13:15 mam autobus,jak wroce to napisze...do pozniej...trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane! ja juz po sniadanku i spacerze z psem. zaraz sie ubiore "wyjsciowo" i lece na jakies zakupki, moze dla mojego baczka tez cos kupie 🙂 wciaz wyczuwam jakis wewnetrzny niepokoj ze z czyms nie zdaze,ze nie dam rady mam jednak nadzieje ze i to przejdzie, w koncu taka piekna pogode mamy. a co do ruchow dziecka to faktycznie juz tak nie kopie, czesciej to przeciaganie sie, wyciaganie konczynek na wierzch 🙂 no to chyba narazie na tyle, poki co trzymajcie sie tam cieplutko i milego popoludnia,zajrze pozniej.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u mnie slonko od rana pieknie swieci... 🙂i cieplusio...nareszcie wiosna... 🙂
manki powodzenia...mnie jak pisalam nie dretwieja palce ani dlonie tylko bol [straszny czasem] w nadgarstku...i tez czasem nie moge nawet pilota od tv wziazc do reki bo taki bol lapie...albo wlosow zwiazac gumka...koszmar normalnie...takze ja bede trzymac kciuki za ciebie....i czekam na relacje po wizycie...mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze,i z toba i z malym,czego ci zycze z calego serducha!!!! 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...