Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
beata2186 napisał(a):
[b]wismar czyzbys byla rocznik 86?? my tez jestesmy mlodym malzenstwem w noc poslubna malozek zaszalal i zrobil synka 🙂 🙂 nio i w 1 rocznice slubu 21 sierpnia planujemy chrzciny ehe



Tak rocznik 86 (oczywiscie JA)
No u nas niestey nie udalo sie w noc poslubna.... rocznice mamy 2czerwca a Dzidzia ma przyjsc na swiat 17maja....więc mam nadzieje ze nie bedzie chcicla siedzieć w brzusiu i zrobic nam niespodzianki na rocznice ślubu... 😉 Choiciaz moze i byłoby miło 😉

to jestesmy ten sam rocznik....a jakby nie patrzec na rocznice i tak bedziecie miec prezencik bo malenstwo juz bedzie na swiecie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

witam Was Niunie.. 🙂
ja juz od 7 na nogach ale dopiero teraz mam chwilkę zeby do Was zajrzeć...
powiem Wam, że ja się porodu nie boje, chciałabym żeby maleństwo już było z nami ale jeszcze trochę czasu ma na wyjście...
a poza tym to u mnie jest troszke skomplikowana sprawa z łożyskiem bo ma już III stopień dojrzałości, boję się zeby nie przestało pracować...czuje maluszka jak bryka więc narazie nie panikuje ale jak coś będzie się działo to będą mi wywoływać poród wcześniej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też jakoś nie boję się porodu... ale za to już boję się tego że jak się zacznie to będę sama... no i jeszcze tego pierwszego dnia kiedy mąż pójdzie już do pracy, mama też a ja będę musiała zostać sama z Małą i nie wiem czy dam sobie radę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
Hej zaglądam do was dopiero teraz bo zrobilam male sprzatanko 🙂Za oknem slonce az szkoda dnia 🙂





To fajnie ze u Ciebie sloneczko, bo u mnie ponuro ze nic sie nie chce, najpiej dop lozeczka i spac... 😉 a co do porodu, to ja sie sytrsznie boje....chcociaz sama nie wiem dokladnie czego....taka jakas obawa we mnie ejst....;/ 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
Hej zaglądam do was dopiero teraz bo zrobilam male sprzatanko 🙂Za oknem slonce az szkoda dnia 🙂





To fajnie ze u Ciebie sloneczko, bo u mnie ponuro ze nic sie nie chce, najpiej dop lozeczka i spac... 😉 a co do porodu, to ja sie sytrsznie boje....chcociaz sama nie wiem dokladnie czego....taka jakas
obawa we mnie ejst....;/ 🤨
ja tez jestem rocznik 86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
wismar86 napisał(a):
ewelka_17 napisał(a):
Hej zaglądam do was dopiero teraz bo zrobilam male sprzatanko 🙂Za oknem slonce az szkoda dnia 🙂





To fajnie ze u Ciebie sloneczko, bo u mnie ponuro ze nic sie nie chce, najpiej dop lozeczka i spac... 😉 a co do porodu, to ja sie sytrsznie boje....chcociaz sama nie wiem dokladnie czego....taka jakas
obawa we mnie ejst....;/ 🤨
ja tez jestem rocznik 86





To miło ze tyle nas jest z rocznika 86.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
My z mężusiem mamy drugą rocznicę ślubu 30 maja 🙂 Więc może też już będziemy mieli nasz prezencik ze sobą 🙂

U mnie też ładna pogoda dzisiaj 🙂 Pranko wstawiłam i zaraz idę odebrać wyniki morf. i mocz.

martyna puszcze ci strzalke zaraz zapisz sobie moj numer oki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
My z mężusiem mamy drugą rocznicę ślubu 30 maja 🙂 Więc może też już będziemy mieli nasz prezencik ze sobą 🙂

U mnie też ładna pogoda dzisiaj 🙂 Pranko wstawiłam i zaraz idę odebrać wyniki morf. i mocz.

martyna puszcze ci strzalke zaraz zapisz sobie moj numer oki 🙂


ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
A ja jednak nie wychodzę 😉 Mąż odbierze wyniki a ja chyba się zabiorę za mój nieszczęsny licencjat 😉

Będę cały czas zaglądać.

Miłego spacerku Ewelka :*

Dziękuje a ja życze powodzenia w pisaniu licencjatu 🙂


Dziękuję 😉 przyda się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
oj to widze ze tylko u Nas bylo niepokolei 😁 Najpierw zecydowaliśmy się na Dziecko a dopiero później na ślub hehe 🙂


Nie tylko u Was Kasieńko 🙂 u nas też dzidzia była pierwsza 🙂 ja zaszłam w ciążę pod koniec sierpnia. Co prawda ślub był planowany na czerwiec tego roku, ale jak lekarz mi potwierdził że będę mamusią to przyspieszyliśmy i 8kwietnia minie nam raptem 3miesiące od ślubu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to wypada sie przywitac 😁 witajcie 🙂
Dzis jest taka piekna pogoda , że aż mi sie do domku wracac nie chciało.. na spacerku byłam z sąsiadką i mała Lilianka, i na słoneczku powiem Wam ze sie na buzce opaliłam 😁 😁
na balkon wystawiłam wyprany rozek i kołderka sie wietrzy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...