Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
a Ciebie Werona dawno nie bylo a skad jestes

A bo zdecydowaliśmy się na remontowanie chałupki.. i zawsze coś. Mąż sam popołudniami wszystko robi, ja co mogę to pomogę, choć nie pozwala 😜 niedawno zaczęliśmy i taki kocioł lekki był.
Mieszkam na wsi pod Stargardem szcz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam 🙂
ja dziś mam power ale i wpadki się zdarzyły bo jadłam obiadek i nagle zaczęłam się śmiać i skończyło się zwracaniem 🤢
Co do spadku tentna bobaska to u mnie tez się pojawiło na usg pojechałam na ktg od razu i się dowiedziałam ze jest ok ale nie wolno mi kategorycznie spać na plecach !!!!
Na pewno wszystko będzie dobrze ,trzymamy kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
zapyatałam się czy teraz wszystko dobrze a ona mi odpisała:nie wiem. cały czas jestem pod ktg. niby zapis ok ale powiedzieli ze tydzien musze zostac i dali mi sterydy na rozwoj pecherzykow plucnych wiec chyba sie boja


cholerka... bidna się wyleży w szpitalu.... ale ważne, żeby wszystko sprawdzili i żeby było ok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Witam 🙂
ja dziś mam power ale i wpadki się zdarzyły bo jadłam obiadek i nagle zaczęłam się śmiać i skończyło się zwracaniem 🤢
Co do spadku tentna bobaska to u mnie tez się pojawiło na usg pojechałam na ktg od razu i się dowiedziałam ze jest ok ale nie wolno mi kategorycznie spać na plecach !!!!
Na pewno wszystko będzie dobrze ,trzymamy kciuki.


a skad wiedziałas ze z tetnem jest cos nie tak>>??? maluszek słabiej sie ruszał ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech... a a zostało tak niewiele... da radę 🙂 kurcz e ale tak to właśnie może być.. ja też się boję tych ostatnich tygodni... całą ciążę nie martwiłam się o nic bo wszystko było w jak najlepszym porządku a teraz mam nadzieję że Malutka grzecznie swoje do końca w brzuszku wysiedzi ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
kasidelko88 napisał(a):
Witam 🙂
ja dziś mam power ale i wpadki się zdarzyły bo jadłam obiadek i nagle zaczęłam się śmiać i skończyło się zwracaniem 🤢
Co do spadku tentna bobaska to u mnie tez się pojawiło na usg pojechałam na ktg od razu i się dowiedziałam ze jest ok ale nie wolno mi kategorycznie spać na plecach !!!!
Na pewno wszystko będzie dobrze ,trzymamy kciuki.


a skad wiedziałas ze z tetnem jest cos nie tak>>??? maluszek słabiej sie ruszał ?


Mały normalnie sie ruszał ale na usg dr sprawdza zawsze tentno małego i było niskie tzn około 118/min i dał mi od razu skierowanie na ktg .
Z tym że usg robi sie jak doskonale wiecie na plecach no i dlatego tentno było niższe bo ugniatałam jakąś żyłę i teraz nie wolno mi leżeć na plecach tylko boczki ....!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
kasidelko88 napisał(a):
Witam 🙂
ja dziś mam power ale i wpadki się zdarzyły bo jadłam obiadek i nagle zaczęłam się śmiać i skończyło się zwracaniem 🤢
Co do spadku tentna bobaska to u mnie tez się pojawiło na usg pojechałam na ktg od razu i się dowiedziałam ze jest ok ale nie wolno mi kategorycznie spać na plecach !!!!
Na pewno wszystko będzie dobrze ,trzymamy kciuki.


a skad wiedziałas ze z tetnem jest cos nie tak>>??? maluszek słabiej sie ruszał ?


Mały normalnie sie ruszał ale na usg dr sprawdza zawsze tentno małego i było niskie tzn około 118/min i dał mi od razu skierowanie na ktg .
Z tym że usg robi sie jak doskonale wiecie na plecach no i dlatego tentno było niższe bo ugniatałam jakąś żyłę i teraz nie wolno mi leżeć na plecach tylko boczki ....!!!
Tylko to lezenie na boczkach jest meczace raz dwa dretwieja mi np.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeju...
Jak do tej pory stresowałam się leżeniem na plecach...
Tak teraz w nocy chyba zawału dostanę jak się obudzę na plecach...a niestety często mi się to zdarza...
Zasypiam na boku, ale przebudzam się na plecach - tak mi wygodniej :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Jeju...
Jak do tej pory stresowałam się leżeniem na plecach...
Tak teraz w nocy chyba zawału dostanę jak się obudzę na plecach...a niestety często mi się to zdarza...
Zasypiam na boku, ale przebudzam się na plecach - tak mi wygodniej :/


mam tak samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Jeju...
Jak do tej pory stresowałam się leżeniem na plecach...
Tak teraz w nocy chyba zawału dostanę jak się obudzę na plecach...a niestety często mi się to zdarza...
Zasypiam na boku, ale przebudzam się na plecach - tak mi wygodniej :/


Mam to samo! staram się na boczkach a w nocy jak się przebudzam to leżę na plecach... i od razu się zastanawiam jak długo tak leżę.... brrr...

a ja wam zrobię jeszcze smaka... :P teściowa zrobiła racuszki z jabłkami... mmm i właśnie się delektuję 😉 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
a ja bede dzisiaj jadla pierogi z miesem smazone mmmm 😁 jem poki moge takie rzeczy bo pozniej to dieta.... nie chce zeby przez moje jedzenie mala sie meczyla z kolkami itd.


Dokładnie! dlatego ostatnio kupiłam sobie truskawki.... niestetyy to nie to co te w sezonie... ale jakaś namiastka tego, czego nie bede mogla pozniej jesc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...