Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aj dziewczynki uspokójcie się :P bo zacznę Wam zazdrościć 😁 chciałabym mieć już Małą przy sobie ale wiem że każdy dzień w moim brzuszku to dla niej super sprawa.. 🙂

ja już po śniadanku 🙂 idę troszkę ogarnąć pokoik... 🙂 będę zaglądać 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):



no własnie my chcemy z baldachimem i moskitierą bo u nas to całe lato się wietrzy w mieszkaniu - wiadomo różne komary wpadają czy coś - ale u nas tak gorąco że inaczej się nie da - i wtedy taka moskitiera to jakaś ochrona. fakt mówią że to zbiorowisko kurzu ale to samo jest z zasłonkami, firankami itp. a taka moskitierka to cieniutkie to w moment się upierze i wyschnie

u nas tez jest potwornie goraco latem. dlatego w tym roku zalozylismy klime, bo nie wiemy jak Malutka wytrzyma te upaly. No a co do kurzu, to my na wiosne zdejmujemy wiranki w domku bo jak mowisz, to siedlisko kurzu, a czesto sie wietrzy i to jednak wpada do domku.. wszedzie mamy roletki.



ja tez nie jestem za firanami w oknach, jesli juz to cos delikatnego i tylko troszke! oczywiscie, ze to siedliska kurzu, ale co nie jest tym siedliskiem kurzu??!! 😜

Jamargaretka, my u Malego w oknie bedziemy zakladac taka siatke przeciw komarom i muchom, jak sie okno uchyli to powietrze wpada,a zaden owad nie ma prawa wpasc!! na lato super rozwiazanie!


u nas Kasiu się nie da - bo mamy otwarte przestrzenie i musielibysmy takie siatki założyć we wszystkich oknach w całym mieszkaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, mamusia mi sie dzis sniło ze urodziłas... ale nie pamietam szczegułów niestety 😞
Fijolek ja juz 2 sniadanko wciagnełam 🙂 dzis męzus pyszne bułeczki przygotował i parówki 😁 😁 mniam mniam.
Justiks czekam na eska 😁
Miłego dzionka brzuszkowe dziewczyny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!
Ja dzisiaj spałam aż do 11 🤢 ale tyle razy w nocy się budziłam i wstawałam, że szok... 🥴

Kasiu
pokoik Małego jest po prostu prześliczny!!! Taki ze smakiem... 🙂 Pięknie

Hussi
może otworzysz woreczek, ale tu jeszcze widzę że Justynka się pcha i Mamusia20 🙂 łoo matko ale będzie niespodzianek 😉 🙂

My wczoraj po szkole rodzenia jeszcze na meczyk poszliśmy i wróciłam padnięta...
A na SR mieliśmy o karmieniu, więc fajnie 🙂

Dobra, jem śniadanko... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewuszki! zaraz jade do szpitala,potem do pracy ale obiecuje dam wam znac potem co i jak. widze ze wzbudzilam poruszenie na forum, i pomyslec ze moze za tydzien juz bede miala swojego szkraba obok siebie,a jesli tak bedzie to te ostatnie dni bede miala na pelnych obrotach zeby zapiac wszystko na ostatni guzik bo niestety taka juz jestem niestety to wada - perfekcja moje panie perfekcja 🙂
mamusia,justiks dajecie czadu kochane, teoretycznie to juz maluchy wasze moga wyjsc wiec jesli pchaja sie na swiat to czemu nie, nie blokujcie ich 🙂 a tak serio to trzymam kciuki!!!
A co do poscieli to ja kupilam caly komplet, firanki tez i tak jak ktoras z was napisala zaraz sie okaze ze wszystko jest siedliskiem kurzu, no nie popadajmy w paranoje bo na komodzie tez sie kurz zbiera 😉
no nic ide sie ubierac, i lece w trase. buziaki w brzuszaki i do pozniej. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Witajcie!
Ja dzisiaj spałam aż do 11 🤢 ale tyle razy w nocy się budziłam i wstawałam, że szok... 🥴

Kasiu
pokoik Małego jest po prostu prześliczny!!! Taki ze smakiem... 🙂 Pięknie

Hussi
może otworzysz woreczek, ale tu jeszcze widzę że Justynka się pcha i Mamusia20 🙂 łoo matko ale będzie niespodzianek 😉 🙂

My wczoraj po szkole rodzenia jeszcze na meczyk poszliśmy i wróciłam padnięta...
A na SR mieliśmy o karmieniu, więc fajnie 🙂

Dobra, jem śniadanko... 🙂

smacznego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 😘

Anonimosia 😘 😘 😘

My po wczorajszej wizytce 🙂
Nasz Skarbuś waży 2200g i wszystko u niego w porządku 🙂
Słodko sobie ziewał i wkładał rączki do buźki 🙂
U mnie wszystko pozamykane, szyjka długa, twarda, więc na razie nic się nie zapowiada 😉
Łożysko I stopień, wody płodowe w normie 🙂

Hussi, Justiks no to czekamy pewnie na pierwsze mamy! 🙂

A ja czekam na kuriera 🙂
Może dzisiaj przyjdzie łóżeczko 🙃
A Mężuś maluje pokoik Dzidka 🙂


😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Witajcie dziewuszki! zaraz jade do szpitala,potem do pracy ale obiecuje dam wam znac potem co i jak. widze ze wzbudzilam poruszenie na forum, i pomyslec ze moze za tydzien juz bede miala swojego szkraba obok siebie,a jesli tak bedzie to te ostatnie dni bede miala na pelnych obrotach zeby zapiac wszystko na ostatni guzik bo niestety taka juz jestem niestety to wada - perfekcja moje panie perfekcja 🙂
mamusia,justiks dajecie czadu kochane, teoretycznie to juz maluchy wasze moga wyjsc wiec jesli pchaja sie na swiat to czemu nie, nie blokujcie ich 🙂 a tak serio to trzymam kciuki!!!
A co do poscieli to ja kupilam caly komplet, firanki tez i tak jak ktoras z was napisala zaraz sie okaze ze wszystko jest siedliskiem kurzu, no nie popadajmy w paranoje bo na komodzie tez sie kurz zbiera 😉
no nic ide sie ubierac, i lece w trase. buziaki w brzuszaki i do pozniej. 😘 😘


kochana, bez watpienia masz racje co do tego ze kurz zbiera sie wszedzie. Ale cos mi sie wydaje ze z mebelkow czesciej wycieramy kurz niz z zaslon i firan. 🤨 mysle ze kazda z nas bedze wiedziala jak dbac o przestrzen w ktorej znajduje sie Malenstwo. Poza tym, kazda z nas ma inne mieszkanko. Pamietam jak czytalam gdzie na forum (nie wiem czy naszym) ze jedna z dziewczyn musi ciagle okna myc bo tak sie jebitnie kurza i brudza..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was Kochane 🙂 😘 😘
ja nie spie od 8 przed 9 pojechalam z rodzicami na targ i po kwiaty bo maz dzis na pogzeb kolegi jedzie i i musialam male zakupy dla siebie ubraniowe zrobic hehe a potem wzielam sie z mama za sprzatanie kuchni (2dzien z nia walczymy i dzis wkoncu skonczylysmy) ehhe

a zaraz biore sie tez z mamuska za obiad kluski slaskie robie dzis mama zrobila sos pieczarkowy i od wczoraj milone jest jeszcze mmmm juz sie glodna robie 🙂 🙂

postaram sie was potem nadrobic a tymczasem milego dnia kochane....pewnie po obiadku wpadne do was... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oki nadrobilam 3 stronki 🙂 i ide dzis sprzatac sypialnie 🙂 jak staly w niej wszystkie rzeczy dla Malego, a teraz juz wszystko zabrane to masakra, kurz jak wata, tak sie po pokoju placze 😮
takze dzis generalne sprzatanie sypialni i zmiana poscieli, akurat bede juz miec na swieta zrobione 🙂

a dzis na obiadek zupka pomidorowa i kotleciki mielone z ziemniaczkami i suroweczka albo buraczek 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgadzam sie co do tego baldachimu itp..Ale o moskiterii i przescieradelku calkiem zapomnialam 🤪 Ale oprocz tego wszystko juz mamy.
Teraz czuje sie lepiej.Pospalam sobie 3 godzinki,bo w nocy jak sowa kursowalam 😉.. to siusiu,to bole w rekach,kolanach i nawet w biodrach,co 15 minut musze strony spania zmieniac 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Zgadzam sie co do tego baldachimu itp..Ale o moskiterii i przescieradelku calkiem zapomnialam 🤪 Ale oprocz tego wszystko juz mamy.
Teraz czuje sie lepiej.Pospalam sobie 3 godzinki,bo w nocy jak sowa kursowalam 😉.. to siusiu,to bole w rekach,kolanach i nawet w biodrach,co 15 minut musze strony spania zmieniac 😮
mi tez ostatnio strasznie dretwieja biodra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas na obiadek dzisiaj ogórkowa i jajka w sosie koperkowym 😁 :P do tego ziemniaczki, ćwikła i moje kulinarne pragnienia zostaną spełnione 😁 😁

idę dopieścić zupkę i pewnie trochę się zdrzemnąć bo nocka była kiepściutka... moje biodra też zaczynają strajkować...

do później 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oh,Kasia Gwiazdka szkoda ,troche daleko teraz do Polski na zakupy jechac.Ale moja mama przyjedzie w maju,to moze mi przywiezie.Wyjawisz mi tajemnice,jakiej firmy tej dywanik?Oj,podoba mi sie on,i by pasowal do poscieli maluszka w Winnie Pooh 🙂
Co do tych Elterngeld jeszcze zobaczymy,chyba przejdziemy sie tam osobiscie na ten temat pogadac,bo z z nowej ksiazeczki o przepisach dla rodzicow,wydanej w tym roku my nie miescimy sie w ramach.Maz jest zatrudniony i ma festes Einkommen i wedlug tabelki nie mamy szansy na te Elterngeld.No,ale jeszcze zobaczymy.Ja nie bede przynajmniej z rok pracowac,i takie pieniazki byly wielka pomoca dla nas.No ale to sie jeszcze zobaczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...