Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
justiks trzymam kciuki 😘
kasiaaa:P tak sie zastanawialam w nocy, bo Twoj maluszek ma pokoj, a gdzie Wy bedziecie spac? bo tak od razu maly bedzie spal sam w lozeczku czy Wy na tej kanapie co jest w pokoju? 😜


Gosiu, my mamy sypialnie! chcemy, aby Maly od samego poczatku spal u siebie w lozeczku! mamy Nianie z mata oddechu, wiec zawsze bezpieczniej!
ale wszystko sie okaze 🙂 jesli nie bedzie chcial spac w lozeczku, to kupimy jakas kolyske na szybko i bedzie przy nas! w ostatecznosci mozemy przeprowadzic sie do niego i spac na kanapie u Niego w pokoiku 🙂
a Kanape zostawilam wlasnie na wypadek gdyby Ktos z nas musial tam spac i jak bedziemy miec Gosci z Polski to zawsze Kanapa sie przyda- wiecej miejsca do spania 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jeszcze troszke i sypialnia skonczona! ale bylo kurzu!!! 🤪
okno umylam i firanki na szybko upralam i powiesilam od razu- a ze mam firaneczki w sypialni takie sznurkowate, to nie musze ich prasowac! hehe 😜 dobre rozwiazanie!

jeszcze tylko zmyc podloge i kuuuuuniec 😉
no i posciel powlec, ale to juz meza zadanie po pracy 😜


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
jeszcze troszke i sypialnia skonczona! ale bylo kurzu!!! 🤪
okno umylam i firanki na szybko upralam i powiesilam od razu- a ze mam firaneczki w sypialni takie sznurkowate, to nie musze ich prasowac! hehe 😜 dobre rozwiazanie!

jeszcze tylko zmyc podloge i kuuuuuniec 😉
no i posciel powlec, ale to juz meza zadanie po pracy 😜


to pewnie zmeczona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
justiks trzymam kciuki 😘
kasiaaa:P tak sie zastanawialam w nocy, bo Twoj maluszek ma pokoj, a gdzie Wy bedziecie spac? bo tak od razu maly bedzie spal sam w lozeczku czy Wy na tej kanapie co jest w pokoju? 😜


Gosiu, my mamy sypialnie! chcemy, aby Maly od samego poczatku spal u siebie w lozeczku! mamy Nianie z mata oddechu, wiec zawsze bezpieczniej!
ale wszystko sie okaze 🙂 jesli nie bedzie chcial spac w lozeczku, to kupimy jakas kolyske na szybko i bedzie przy nas! w ostatecznosci mozemy przeprowadzic sie do niego i spac na kanapie u Niego w pokoiku 🙂
a Kanape zostawilam wlasnie na wypadek gdyby Ktos z nas musial tam spac i jak bedziemy miec Gosci z Polski to zawsze Kanapa sie przyda- wiecej miejsca do spania 🙃


ahaaaa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z nami dzidzia będzie w sypialni. sama jestem zdziwiona ale dla mojego męza to zupelnie normalne że córcia będzie z nami spała. a w sumie dla mnie to wygoda. łóżeczko bedzie ustawione przy naszym łóżku - ale maż twierdzi że łózeczko i tak bedzie stało puste. kolezanka która spi z maluchem bardzo sobie taki system chwali. ale wiadomo sa plusy i minusy - tak więc rozumiem tych którzy nie będą spali z dziecmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, wróciłam.... 🙂

Justiks! 3mam kciuki!!! 🙂

Właśnie prasuję ostatnią partię ubranek dla Małej... nie wiem gdzie ja się z tym wszystkim pomieszczę... ffff....
Już mi się niewygodnie siedzi przy desce, także cieszę się, że zabrałam się za to wcześniej i już bedzie koniec 🙂

My też musimy się ze wszystkimi naszymi gratami i rzeczami Maleństwa w jednym pokoiku.... Ale tylko do października. Mam nadzieję, że jakoś sobie poradzimy.... chociaż!!! Dzisiaj przeczytałam informację na klatce schodowej, że od kwietnia będa ocieplać nasz blok i balkony.... 🤢 🤢 🤢 toż to masakra... myślałam,że sobie wózek chociaz na balkonie będe trzymać... a tu... nawet okna się nie otworzy za bardzo, bo pełno steropianu będzie. No ale trudno... jakoś trzeba będzie dać radę.

Wracam do prasowania... ufff.. jeszcze mi trochę zostało 😉 🙂 będę podglądać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
my niestety nie mamy takiej mozliwosci i mala bedzie spala z nami w pokoju bo sami mamy jeden pokoj 😞




to tak jak u nas, ale nie martwi to nas, przynajmniej Maluszke bedzie blisko a ma swoj kacik wiec nie jest tak zle.... 😉

Oki zmykam, udanego konca dnia.... dzisisj urodzinki u siorki

3majcie sie a wogóle justiks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuszki ale jestem podniecona i happy 🤪
Właśnie położyli asfalcik na drodze dojazdowej do naszego domku - do tej pory był taki żwir, czyli ciągle błoto i dziury!
A teraz śliczna gładziutka ścieżeczka - ahhh już się nie mogę doczekać spacerków wózeczkiem 🙂
Teraz pasuje tylko jakiś próg zwalniający, żeby auta nie pędziły 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Brzuszki ale jestem podniecona i happy 🤪
Właśnie położyli asfalcik na drodze dojazdowej do naszego domku - do tej pory był taki żwir, czyli ciągle błoto i dziury!
A teraz śliczna gładziutka ścieżeczka - ahhh już się nie mogę doczekać spacerków wózeczkiem 🙂
Teraz pasuje tylko jakiś próg zwalniający, żeby auta nie pędziły 😉


wiedzieli ze niedlugo rodzisz to i droge zrobili :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
dziewczyny podajcie mi swoje namiary na fb, albo jak bedzie latwiej to moze mnie znajdziecie Gosia Gosławska w miniaturce zdjecie malej z usg ;-)


wysłałam zaproszenie.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Hej hej, wrociłam do domciu, kursowalismy troszke z mezem tu i tam , dzis mogłabym góry przenosic , a mała razem ze mna 😁
justiks napisała ze zostaje w szpitalu, narazie rozwarcie na luźny palec, młody waży prawie 3200 🙂 🙂 jak cos dam znac 🙂


to juz wiey kto rozpakuje worek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...