Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ja wzoraj mialam taki kiepski humor popoludniu mnie zlapalo a wieczorem jak poszlam sie przebrac do spania to juz wogole az w poduszek mezowi plakalam....ale chodzilo o moj wyglad...zalamana jestem a najbardziej tym ze na udach mam mega rozstepy i na dupie...takie brzydkie czerwone i strasznie ich duzo kawalka ladnego cialka nie widac 😞 😞 😞 (ps. mam wtsret do tego stopnia ze maz to chyba juz pol roku nie wiedzial moich nog i tylka tak na live tylko dresy ciagle i dlugie spodnie, nie moge sie przelamac normlanie) 🥴

ale dzis juz staram sie o tym nie myslec i biore sie za sprzatanie bo chyba zglupieje...

No i dzis fakycznie zostaniemy ciocami 🤪 wkoncu ktoras zacznie....teraz to juz patrzec jak bedziemy sie sypac....2 zaloze sie bedzie hussi a 3 mamusia0 a co do 4 mysle ze fijolek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Beti, ja nie mam żadnych rozstępów (narazie...) ale myślę, że taka cena za bycie mamą to niedużo :* Nagrodę będziesz miała śliczną :*:*



no i jak sobie o tym pomysle to mi lepiej bo gdyby nie synek to pewnie katowalabym sie dietami.a tak wiem ze to dla niego a potem sie biore za siebie..boje sie tylko ze nie dam rady i mi tak zostanie.. 🥴 eh ale depreche mialam wczoraj...dlatego mam dzis powera zeby sprztaac i nie myslec....lece dalej robic bede zagladac co jakis czas....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Martyna, ja to juz tez mysle ze trezba cos porobic, to tak nie bedziemy sie smucic i myslec.. 😘 😘 😘 😘


To ja Tobie kopa na rozpęd, a Ty mi.... :*


hihi ja sie czuje jakby mnie ktos skopał, a Ty jeszcze chcesz dobic??? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam z miasta i postanowiłam jeszcze zajrzeć 🙂. Widzę rozkręca się u Justiks 🙂. Weteranka, założyła ten wątek i teraz nam się pierwsza rozpakuje 🙂 super.
Ja sobie właśnie mleka ugotowałam, do tego bułeczki z kremem czekoladowym i mogę iść sprzątać 🙂. Będę zaglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
hehe juz sie smieje -ale tak mi sie nic nie chce i chyba sie na kanape połoze... słaba cos jestem... ☺️


No to ruszyłaś coś porobić... :P za słabo się rozpędziłaś 😁 😁 hehe
Kurcze... może znowu zacznę pracę pisać... to nie będe musiała z łóżka wstawac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Ja nadzoruje Męża w malowaniu i zaglądam do Was 😉

Martyna kiedy się bronisz?


No niby obronę mam w lipcu, ale chyba przełożę ją na wrzesień, bo nie wiem czy dam radę wszystkie egzaminy z sesji zaliczyć... już w maju się zaczynają...
Więc jak ogarnę to MOOOŻE się uda większość teraz pozaliczać ale wydaje mi się, że będę przekładać na wrzesień.....

tzn. to licencjat jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
sms od HUSSI

Jestem po badaniu , 3 cm rozwarcia, szyjka miekka zastanawiaja sie czy wziasc mnie na oddział połozniczy, bynajmniej do poniedziałku powinnam raczej urodzic , dam znac.


łojojoj 🙂 🙂 juz jest w takim oczekiwaniu.... ufff.... ale jej zazdroszcze 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
sms od HUSSI

Jestem po badaniu , 3 cm rozwarcia, szyjka miekka zastanawiaja sie czy wziasc mnie na oddział połozniczy, bynajmniej do poniedziałku powinnam raczej urodzic , dam znac.


O kurcze! 🤪 🤪
Dziewczyny sobie jakieś wyścigi zrobiły? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ha ha ha niezle...teraz dopiero bedziemy myslec ktora sie pierwsza rozpakuje...jakby nie patrzec i tak juz dwie poleca 🤪 🤪 🤪

szczerze....ja tez bym juz chciala 😜 ale wiem ze dla malutkiego jeszcze za wczesniej pewnie....eh....ale po siwetach to bede go mobilizowac zeby wyskoczyl 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Beata ja właśnie tak obstawiam, że Ty nas zaskoczysz na długo przed terminem - jakieś takie przeczucie mam 😁


co ty serio?? 🤪 ja powaznie chcialabym od razu po siwetach nawet....juz nie o to chodzi ze ciezko mi lub brzuch o nogi sie obija zwlaszcza na schodach....ale chce malutkiego przy sobie juz miec i wogole... 🙂 🙂 ale szczerze to powiem wam ze ja nawet z mezem sie zalozylam ehhe bo on obstawia 19 maj...i ja ze poczatek maja najdalej do 14 ze urodze ;p...wydaje mi sie ze to bedzie poczatek maja..no ale czy Nikoś będzie chcial wyjsc hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pisalam do hussi, czy na wtorkowej wizycie cos wskazywało na to ze to lada chwila, to odpisała ze we wtorek szyjka była miekka ale zamknieta,a dzis juz rozwarcie, a ta galaretka co pytała nas, to prawdopodobnie czop był...
heheh mamy trzymac sie na bacznosci... 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata serio serio 😉
Jakoś tak ostatnio myślałam o tym, że na pewno nie wszystkie urodzimy mniej więcej w terminie tylko będą jakieś niespodzianki i jakoś Ty mi przyszłaś do głowy 🙂
Ja, jakbym mogła wybierać to mogłabym rodzić obojętnie kiedy - byle nie na weekendzie - Mąż wtedy pracuje i będzie miał problem ze znalezieniem zastępcy do zespołu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaajjj! ale się dzieje 🙂 a ja siedzę bezczynnie bo chłopaki mnie z pokoju wyrzucili i ostro wzięli się za robotę... :P więc siedzę sobie w kuchni, objadam się i zaglądam co rusz... 😜 chyba zrobię spaghetti .. 😉 trzeba się czymś zająć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...