Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
joma napisał(a):

Anonimosia ja też w dalszym ciągu kompletuję wyprawkę, więc ciężko jeszcze pakować torbę jak połowy rzeczy jeszcze nie ma 😜


Joma, my to na tych samych falach nadajemy 😁
Wczoraj i dziś kupowałam na aukcjach u rodzyneczków, ale głównie jakieś akcesoria. Pościelowo-kocykowo-ubrankowe rzeczy już chyba nawet mam, więc od tego zacznę. A torba - potem, bo tak jak piszesz, bez sensu pakować, jak nawet się połowy rzeczy nie ma 🙃

Też to zauważyłam 😁
A zakupy u rodzyneczków robiłam wczoraj i przedwczoraj 🤪
Ale jeszcze nie przelałam pieniędzy, bo jeszcze planuje coś wyszperać i czekam na zamówienie koleżanki, żeby podzielić przesyłkę na pół 😉


Dziewczyny co do tej siary - to jej obecność lub brak w ciąży nie ma wpływu na późniejsze karmienie, więc nic się nie martwicie 😉
U mnie oczywiście też nie leje się po kolanach, ale żółte plamki zauważam na wkładce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
joma napisał(a):
Anonimosia napisał(a):
joma napisał(a):

Anonimosia ja też w dalszym ciągu kompletuję wyprawkę, więc ciężko jeszcze pakować torbę jak połowy rzeczy jeszcze nie ma 😜


Joma, my to na tych samych falach nadajemy 😁
Wczoraj i dziś kupowałam na aukcjach u rodzyneczków, ale głównie jakieś akcesoria. Pościelowo-kocykowo-ubrankowe rzeczy już chyba nawet mam, więc od tego zacznę. A torba - potem, bo tak jak piszesz, bez sensu pakować, jak nawet się połowy rzeczy nie ma 🙃

Też to zauważyłam 😁
A zakupy u rodzyneczków robiłam wczoraj i przedwczoraj 🤪
Ale jeszcze nie przelałam pieniędzy, bo jeszcze planuje coś wyszperać i czekam na zamówienie koleżanki, żeby podzielić przesyłkę na pół 😉


Ja szperałam już z tydzień, przygotowałam sobie dłuuugą listę (około 20 przedmiotów) i teraz tylko klikałam "Kup teraz". Szkoda tylko, że nie mają wiele wzorów np. pościeli czy ubranek, zazwyczaj 2-5 wzorów 😞 I nie mieli mojego "fioletowego zoo" ani rzeczy FisherPrice, a szkoda.
Ja zapłaciłam dziś koło 12, ale nie dostałam informacji, żeby wysłali, więc pewnie dopiero w poniedziałek wyślą.

I kurcze, chyba mam zgagę - pierwszy raz mi się zdarzyło... Strasznie mnie pali w żołądku 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anonimosia napisał(a):
joma napisał(a):
Anonimosia napisał(a):
joma napisał(a):

Anonimosia ja też w dalszym ciągu kompletuję wyprawkę, więc ciężko jeszcze pakować torbę jak połowy rzeczy jeszcze nie ma 😜


Joma, my to na tych samych falach nadajemy 😁
Wczoraj i dziś kupowałam na aukcjach u rodzyneczków, ale głównie jakieś akcesoria. Pościelowo-kocykowo-ubrankowe rzeczy już chyba nawet mam, więc od tego zacznę. A torba - potem, bo tak jak piszesz, bez sensu pakować, jak nawet się połowy rzeczy nie ma 🙃

Też to zauważyłam 😁
A zakupy u rodzyneczków robiłam wczoraj i przedwczoraj 🤪
Ale jeszcze nie przelałam pieniędzy, bo jeszcze planuje coś wyszperać i czekam na zamówienie koleżanki, żeby podzielić przesyłkę na pół 😉


Ja szperałam już z tydzień, przygotowałam sobie dłuuugą listę (około 20 przedmiotów) i teraz tylko klikałam "Kup teraz". Szkoda tylko, że nie mają wiele wzorów np. pościeli czy ubranek, zazwyczaj 2-5 wzorów 😞 I nie mieli mojego "fioletowego zoo" ani rzeczy FisherPrice, a szkoda.
Ja zapłaciłam dziś koło 12, ale nie dostałam informacji, żeby wysłali, więc pewnie dopiero w poniedziałek wyślą.

I kurcze, chyba mam zgagę - pierwszy raz mi się zdarzyło... Strasznie mnie pali w żołądku 🤢


rennie jest dobre na zagage...mi pomaga i można brać w ciąży.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczornie.
Skończyliśmy niedawno z mężem ogarniać pokój, jeszcze tylko firanki powiesić trzeba 🙂. Mam wreszcie złożone łóżeczko 😁 nie ubierałam go na razie, bo najpierw muszę materacyk odświeżyć i uprasować ochraniacz do szczebelków bo uprać się go raczej nie da.
Jutro jedziemy do moich rodziców na wieś, więc może jutro wieczorem zajrzę. Spokojnej nocki brzunie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
joma napisał(a):
Anonimosia a jak nie masz rennie to spróbuj mleka - mi pomagało 🙂

Ja właśnie doję butlę mleko polskie 3,2% POLECAM 😁 😁 😁
Bez tego bym zginęła 😞

Macie rację, pomaga - wypiłam pół litra (mleka!) i znacznie lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi mleko pomaga na chwilę,reenie z reszt tez....teraz Pani w aptece poleciła jakies mleczko do picia..
Ja na dzis się z Wami żegnam kochane Brzuszki i życzę Wam spokojnej i przespanej nocy kochane.
Dobranoc Brzucholki 😘

Ps:Wczoraj około 13 w Olsztynie moja kolezanka urodziła córeczke...Nazywa sie Oliwia Blanka ale nic wiecej niewiem,dowiem sie jak będa w domku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Weszłam jeszcze do Was nadrobic zalełosci, i życzyc Wam spokojnej nocki.
Bylismy w kinie.. hmmm ale ciezko było mi wysiedziec i co chwile na zegarek zerkałam , miałam nieregularne skurcze i w ogole ciagle brzuch sie napina.. ale czuje ze tak bedzie nie regularnie, az wkoncu sie ureguluja i bedzie bum !

Wiecie może co u Hussi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Weszłam jeszcze do Was nadrobic zalełosci, i życzyc Wam spokojnej nocki.
Bylismy w kinie.. hmmm ale ciezko było mi wysiedziec i co chwile na zegarek zerkałam , miałam nieregularne skurcze i w ogole ciagle brzuch sie napina.. ale czuje ze tak bedzie nie regularnie, az wkoncu sie ureguluja i bedzie bum !

Wiecie może co u Hussi??


😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Anonimosia napisał(a):

Fijolek , nie rozumiem, czemu Ci się tak spieszy żeby rodzić, przecież termin Ci nie minął, pozwól Kruszynce jeszcze troszkę pobyć tylko z Tobą 🙂 Spokojnie 😘

Pewnie fijołek kieruje się terminem z usg genetycznego...

A ja się w ogóle dziwie, że lekarze zmieniają terminy porodu na podstawie oceny rozwoju dziecka z usg...
Bo przecież to, że dziecko rośnie wg jakiś tam norm odpowiadających danemu terminowi - wcale nie znaczy, że wtedy jest gotowe przyjść na świat...
Do tej pory naukowcy nie doszli jaki to sygnał od dziecka powoduje wystąpienie skurczy i rozpoczęcie akcji porodowej itd...więc wszystko w rękach naszych dzieciątek 🙂
Także nie ma co się nastawiać na jakiś termin - tylko cierpliwie czekać 🙂

roznica miedzy terminem wg OM a z usg w moim przypadku to 8 dni. zatem wcale jakos nie duzo.
Licze caly czas swoja ciaze wg OM. Czemu chce juz urodzic? Jest mi troszke w ostatnich dniach ciezko, zle sie czuje i mam gorsze dni. Poza tym, pisalam kiedys ze chcialabym teraz urodzic z powodow czysto osobistych... Moja Fasola wyjdzie na swiat wtedy kiedy bedzie gotowa. Nie chce oksytocyny-chce rodzic naturalnie. a to jak bedzie zalezy od tego Malego Czlowieka we mnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane ja juz na nogach.... 🙂
dzis ciezka noc byla juz myslslam czy nie jechac na pogotowie od 24 do 5 rano mialam skurcze najpierw co 10 minut potem co 5 a potem znow co 10 i ustaly narzie cisza....qrde ale sie poschizowalam serio bo niektore nie bolaly a niektore nie szlo wytrzymac.... 🤢
Boje sie ze do wielkanocy nie dociagne chociaz wolalalbym zeby maluszekdo poczatku maja sobie w brzuszku posiedzial i podrosl.... 🤨
zaraz ide jakies sniadanko wciagnac a potem do sklepu jade o 1 bo znalalzlam fajana sukienke na welese na wielkanoc..(.o ile pojdziemy wogole)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 🙂 🙂
Ja już wstałam, bo robimy dzisiaj z mężusiem generalne porządki. Trzeba odmalować jedną ścianę w pokoju, poprzestawiać meble i może rozłożymy łóżeczko (oczywiście bez pościeli jeszcze).
Będę do Was zaglądać.

MIŁEGO DNIA DLA WSZYSTKICH 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam weekendowo.. 😁
ja też już na nóżkach od ładnych paru minut, wcinam śniadanko i chyba znowu się położę..
mężuś do pracy pojechał więc znowu sama...ale myślę,że koło południa wyjdę sobie na spacerek... 🙂
miłego dnia brzunie.. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Ja też już na nogach 🙂
Zabieram się za śniadanko 🙂

Mój Mąż z moim Tatą właśnie zaczynają tapetowanie pokoju Dzidka - a ja jestem przeszczęsliwa 😁
W końcu! 🙂
Instynkt wicia gniazda tak mi się włączył, że chciałabym, żeby w domku już było wszystko gotowe na przyjście Małego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):

roznica miedzy terminem wg OM a z usg w moim przypadku to 8 dni. zatem wcale jakos nie duzo.
Licze caly czas swoja ciaze wg OM. Czemu chce juz urodzic? Jest mi troszke w ostatnich dniach ciezko, zle sie czuje i mam gorsze dni. Poza tym, pisalam kiedys ze chcialabym teraz urodzic z powodow czysto osobistych... Moja Fasola wyjdzie na swiat wtedy kiedy bedzie gotowa. Nie chce oksytocyny-chce rodzic naturalnie. a to jak bedzie zalezy od tego Malego Czlowieka we mnie..


Fijolek , no to przytulam na pocieszenie 😘 i oby Ci sie wszystko ulozylo tak jak chcesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata , trzymaj się i nie daj się tak wcześnie 🙂
Joma, Martyna , ja też mam syndrom wicia gniazdka. Za chwilę będę robić pierwsze pranie wyprawkowych rzeczy 😁

I powiem Wam, że miałam straszną noc. Nie dość, że plecy mnie baaardzo bolały, ciężko mi się oddychało i nawet jakiś skurcz się trafił, to jeszcze Kicia nie dawała mi spać od 3 w nocy, ciągle się próbowała wepchnąć na moją poduszkę, ugniatała poduszkę, moje włosy, wszystko i mruczała z natężeniem wiertarki udarowej. Jestem wykończona. A na dodatek bardzo spuchły mi palce u rąk i bolą cały czas 😞 I automatycznie włączył mi się zły humor i musiałam się bardzo pilnować, żeby nie wyżyć się na mężu. Dobrze, że już wyszedł, bo nie wiem, czy długo bym tak dała radę. I tak byłam już niemiła, bo nakrzyczałam, że jeździ fotelem na kółkach po parkiecie zamiast podnieść 4 litery i przesunąć sam fotel... Ech 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...