Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witaj Kasiu!!! 🙂
Już się martwiłyśmy co się z Tobą dzieje 😉 ale super, że już jesteś 🙂
chociaż na forum pustki... wszystkie świętują 😉

ja tez uciekam, bo zaraz gości będziemy mieć. 🙂 MIŁEGO NIEDZIELNEGO POPOŁUDNIA 🙂 :* :*


KasiaGwiazdka
no i super zdjęcie! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Witaj Kasiu!!! 🙂
Już się martwiłyśmy co się z Tobą dzieje 😉 ale super, że już jesteś 🙂
chociaż na forum pustki... wszystkie świętują 😉

ja tez uciekam, bo zaraz gości będziemy mieć. 🙂 MIŁEGO NIEDZIELNEGO POPOŁUDNIA 🙂 :* :*


KasiaGwiazdka
no i super zdjęcie! 🙂 🙂


chcialam do ktorejsc z Was eska napisac, ale wszystkie tel Wasze mialam w kompie a padl nam tak, ze nawet nie mozna bylo go odpalic! 😞
ale Aneczka napisala do mnie na kom i od razu jej odpisalam!!! 🙂
ciesze sie, ze juz jestem z Wami!
a zdjecie robione DZIS! 🙂 najnowsze! 😜
ja tez zmykam bo jedziemy na 17 w gosci 🙂
do uslyszonka!
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Hey Hussi ! Gratulacje! Nasz wielkanocny zajaczek przyszedl na swiat 15 kwietnia w piatek o 22:55. Kevinek wazyl w dniu urodzin 3230 Gram o wzroscie 51 cm.To jest wspanialy cud!


to jak Fabianek tez z 15.04 tylko o 11,45 sie urodzil 😉 a wazyl 3400 i 56cm 🙂 superasnie gratuluje mamuski 😘 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
fijolek napisał(a):
jejku, alez poszlo rozpakowanie pelna para! 🙂
GRATULUJE WSZYSTKIM MAMOM
niesamowite, ale Wam zazdroszcze ☺️


spokojnie mysle ze do tygodnia i ty sie rozpakujesz 😉

wlasnie wrocilismy od mojej mamy, ktora powiedziala ze brzuch mi sie wogole jeszcze nie opuscil i jej zdaniem urodze w terminie czyli w maju.. 🤔 a ja tak bardzo bym chciala tulic swoja Fasolke.. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
justiks23 napisał(a):
fijolek napisał(a):
jejku, alez poszlo rozpakowanie pelna para! 🙂
GRATULUJE WSZYSTKIM MAMOM
niesamowite, ale Wam zazdroszcze ☺️


spokojnie mysle ze do tygodnia i ty sie rozpakujesz 😉

wlasnie wrocilismy od mojej mamy, ktora powiedziala ze brzuch mi sie wogole jeszcze nie opuscil i jej zdaniem urodze w terminie czyli w maju.. 🤔 a ja tak bardzo bym chciala tulic swoja Fasolke.. ☺️


nie sugerowala bym sie , zreszta bedzie co ma byc byle zdrowy dzidzius to najwazniejsze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie bylo mnie od wczoraj a tu juz 2 nastepne rozpakowane, no powiem wam dziewuszki dzieje sie ojj dzieje. Fijolku Justiks ma racje nie sugeruj sie brzuszkiem, a dla reszty z was gratulacje i wesolych swiat!!!!! buziaki ode mnie i Piotrusia ktory spi wlasnie z tata na kanapie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i GRATULUJĘ SERDECZNIE WSZYSTKIM MAMUSIOM !!! :*:*:* CIESZĘ SIĘ WASZYM SZCZĘŚCIEM ! 😉 też już bym chciała mieć przy sobie moją małą córcie,ah.. już nie mogę się doczekać mmm 😉 a tak po za tym strasznie mam spuchnięte stopy i dłonie 😞 ledwo chodzę i czuję się jak jakiś trol,pierwszy raz widzę moje stopy w takim stanie 😞 aż mi drętwieje duży palec w prawej stopie,że nie mam czucia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
pol nocy nie spalam. jakas masakra. mam tak wisielczy nastroj ze lepiej zejsc mi z drogi.. 😞
a dzis kolejny dzien swiateczny.. najchetniej bym zostala pod koldra i przespala caaaly dzien...
😞


uuu to Kochana moze polez w domku co?? ja sobie leze jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
pol nocy nie spalam. jakas masakra. mam tak wisielczy nastroj ze lepiej zejsc mi z drogi.. 😞
a dzis kolejny dzien swiateczny.. najchetniej bym zostala pod koldra i przespala caaaly dzien...
😞


Witaj fijolku, ja co prawda przespałam nocke.. ale tak jak Ty pod kołderka bym dzis chęcia poleżała.. i żeby nikt ode mnie nic nie chcial 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie smingusowo!!! co to za nastroje dziewczynki? wiecie co chyba juz musicie sie rozpakowac,bedzie zuuuupelllnie inaczej, nie bedziecie odczuwac niczego,ani zmeczenia,ani zlosci choc hormony wciaz buzuja 🙂 mimo wszystko zycze milego popoludnia.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...