Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
joma napisał(a):
Anonimosia następna telepatia 😉

My pizzę będziemy jeść dzisiaj drugi dzień, bo jak kupię drożdże to staram się je zaraz wykorzystać, bo potem tylko mi się psują 😜


No my to ewidentnie na tych samych falach nadajemy 😁
Ja dziś zrobiłam gulasz - mąż jadł z makaronem, ja z kaszą. Odnośnie upodobań obiadowych to od pewnego czasu jadłabym tylko ryż, ewentualnie kaszę z czymś. I rybę. A na początku ciąży miałam codziennie ochotę na ziemniaki ze śmietaną 😜 , potem w środku ciąży tylko na makarony zapiekane lub w sosach 😁 Ależ to się zmienia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
joma napisał(a):
Martyna chyba faktycznie masz jakąś alergię...

Zazdroszczę Ci, że potrafisz tak pójść i się zdrzemnąć - u mnie nie ma mowy...za dużo myśli kłębi się w głowie 😉
Ja to muszę paść ze zmęczenia 😉


No ja przyłożyłam głowę do poduszki i głupa rżnę... 😮 🤨 😁 😁
Zamiast spać to odświeżam brzuszka 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Hhihihih kochana jesteś 🙃


😜 😉 no widzisz... 😜 i jak mi będziesz odpisywać to nie usnę 😜 😁 😁
hehe 🙂 kurde... nawet nie chce mi się spać ale tak mnie te oczy szczypią... może jakiś okład z ogórków sobie zrobię 🤨 🤔 🤔 😎 😎 😎 😎 😎
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochana Martynko...ja mialam cesarskie ciecie.Bylam 2 dni na KTG,antybiotykach i kroplowce.Skurcze byle okropne po tej kroplowce,ale po 2 dniach bez skutku,bo rozwarcie za male,a wody plodowe juz wczesniej wylaly i bylo ryzyko dostania sie bakterii.Balismy sie o malenstwo,dlatego zdecydowalismy sie na cesaarskie ciecie.Nie bylo tak zle.Bylam od pasa w dol znieczulona.Ciecie trwalo 5 minut,i zaraz po tym maz przylozyl mi Kevinka do twarzy...naturalnie byl placz ze szczescia.Godzine mnie zszywali,a pozniej polozyli Kevinka na mojej piersi do karmienia 🙂 Moze nie byl to naturalny porod,ale takie samo przezycie nam towarzyszylo.....Praktycznie zaraz po porodzie malego karmilam i byl ze mna ciagle.Codziennie pilam 2 dzbanki herbatki z kopru ( ona czyni cuda i wzmaga wytwarzanie pokarmu) i juz na drugi dzien nie mialam siary tylko mleko! W szpitalu byli zaskoczeni! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martyna, ja z kolei w nocy spać nie mogę, za to w ciągu dnia padam na 1-2 godziny i śpię.
A odnośnie szczypiących oczu - a używasz jakiś kosmetyków? Jeśli tak, to zmyj wszystko. Ja zauważyłam na początku ciąży, że zaczęłam źle reagować na mój sprawdzony tusz do rzęs, a ostatnio nawet na cienie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
joma napisał(a):
Anonimosia 😘

Mmmmm ale bym zjadła ziemniaki ze śmietaną 🤪


Cholercia, teraz jak to napisałaś, to ja też... 😁 🙃 😁

Ja już napisałam do Męża, żeby kupił młode 🤪
Ooooo a on właśnie wszedł do domu!
To lecę robić tą pizzę 🤪

Martyna 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Anonimosia napisał(a):
joma napisał(a):

Mmmmm ale bym zjadła ziemniaki ze śmietaną 🤪

Cholercia, teraz jak to napisałaś, to ja też... 😁 🙃 😁

Ja już napisałam do Męża, żeby kupił młode 🤪
Ooooo a on właśnie wszedł do domu!
To lecę robić tą pizzę 🤪


Smacznego! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Kochana Martynko...ja mialam cesarskie ciecie.Bylam 2 dni na KTG,antybiotykach i kroplowce.Skurcze byle okropne po tej kroplowce,ale po 2 dniach bez skutku,bo rozwarcie za male,a wody plodowe juz wczesniej wylaly i bylo ryzyko dostania sie bakterii.Balismy sie o malenstwo,dlatego zdecydowalismy sie na cesaarskie ciecie.Nie bylo tak zle.Bylam od pasa w dol znieczulona.Ciecie trwalo 5 minut,i zaraz po tym maz przylozyl mi Kevinka do twarzy...naturalnie byl placz ze szczescia.Godzine mnie zszywali,a pozniej polozyli Kevinka na mojej piersi do karmienia 🙂 Moze nie byl to naturalny porod,ale takie samo przezycie nam towarzyszylo.....Praktycznie zaraz po porodzie malego karmilam i byl ze mna ciagle.Codziennie pilam 2 dzbanki herbatki z kopru ( ona czyni cuda i wzmaga wytwarzanie pokarmu) i juz na drugi dzien nie mialam siary tylko mleko! W szpitalu byli zaskoczeni! 😘

🙂 🙂 już wpisałam... wychodzi na to, że chyba mamy 8 cc i 3 sn w tabelce... ale przecież to i tak nie ma znaczenia, bo Maleństwa przy cycusiu robią takie samo wrażenie i szczęście jest takie samo 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Smacznego Jomuś 😘

Anonimosia
ostatnio rzadko się maluję, ale przez dwa dni używałam podkładu na całą twarz i może dlatego.... i raz mi się ostatnio zdarzyło zasnąć z pomalowanymi oczami, co jest masakrą dla moich oczu... :|
Dobra, poszukam sobie w necie jakiś okładów na gałki... 😉 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj synus caly dzien mnie wymeczyl.Dopiero z godzinke spi.
Kevinek je co godzinke! 🤪 Od narodzin juz prawie 1 kg przytyl! 🤪
Ale jest zdrowiutki i to sie liczy!
Wiecie...wszystkie dzie
ciaczki sa piekne! Ja kocham dzieci,a Kevinka w szczegolnosci! 🤪 Pa pa 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...