Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
joma napisał(a):
Ja troszkę ogarnęłam w domku, biorę książkę "Język niemowląt" i zmykam na nasz pseudo taras 😉

😘

Ja już na 158str jestem i jakoś utknęłam.... Mężusiowi też dałam do czytania 😉 żeby wiedział jak "rozmawiać z dzieckiem' 🙂
Miłego czytania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane! wpadlam na chwile do mamy zjesc i odpoczac i zaraz jade z powrotem do Piotrusia.
Moj synus dzis znow jakby troszke lepiej, nie jest jeszcze idealnie wiadomo to dopiero 3 doba ale badzmy dobrej mysli no i czekac trzeba do piatku gdzie bedzie kontrola, moj niunius poki co spi spokojniej, je mniej niz w domu ale chetnie i kupka 🙂 widze ze u was tez sie dzieje, gratulacje dla Fijolka! a was wciaz prosze o wsparcie bo okazuje sie pomocne 🙂 buziaki aha a moje dane to: Piotrus ur.18.04.2011, ur. cc , godz.12:10, 3250kg 54 cm. i tyle. buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
joma napisał(a):
Ja troszkę ogarnęłam w domku, biorę książkę "Język niemowląt" i zmykam na nasz pseudo taras 😉

😘

Ja już na 158str jestem i jakoś utknęłam.... Mężusiowi też dałam do czytania 😉 żeby wiedział jak "rozmawiać z dzieckiem' 🙂
Miłego czytania 🙂

Ja skaczę z rozdziału do rozdziału, a spostrzeżenia przekazuje Mężowi 😉

Hussi cieszę się, że u Was lepiej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
http://isr.atspace.com/r2/p1/p1.htm

do poczytania bo cos dzis cicho na forum, a ja wam paowiem kochane ze mi dzis cały dzien odchodzi czop podbarwiony krwia, sporo tego... 🤪 juz za wczasu trzymajcie za nas kciuki 😉

No to trzymam mooooooocno 😘
A ja sobie ciast pojadłam i sałatkę owocową 🙂 🙂 mmmmmniam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
http://isr.atspace.com/r2/p1/p1.htm

do poczytania bo cos dzis cicho na forum, a ja wam paowiem kochane ze mi dzis cały dzien odchodzi czop podbarwiony krwia, sporo tego... 🤪 juz za wczasu trzymajcie za nas kciuki 😉


No to juz tuz tuż chociaż moja pani dr jak jej powiedziałam że mi odszedł czop o kolorze czerwono brązowym że może nawet z 2 tygodnie minąć zanim urodzę 😮
Tego samego dnia w nocy odeszły mi wody 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
http://isr.atspace.com/r2/p1/p1.htm

do poczytania bo cos dzis cicho na forum, a ja wam paowiem kochane ze mi dzis cały dzien odchodzi czop podbarwiony krwia, sporo tego... 🤪 juz za wczasu trzymajcie za nas kciuki 😉


No to juz tuz tuż chociaż moja pani dr jak jej powiedziałam że mi odszedł czop o kolorze czerwono brązowym że może nawet z 2 tygodnie minąć zanim urodzę 😮
Tego samego dnia w nocy odeszły mi wody 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
KAsidelko super zdjecie synusia... jaka minke zrobił 😁 😁


Dziekujemy 😁 minki to on robi bombowe 😁
Usmiecha sie a nawet śmieje tzn.chichocze 🤪
Na zdjeciu mamy akurat minke pt. A cooooo to ??taka zdziwiona minka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...