Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
justiks23 napisał(a):
kasiu bo ona niewie jeszcze jak tu u nas fajnie hihi


już chyba na wszystkie możliwe sposoby próbowałam ją wykurzyć i nic z tego :P Uparciuch z niej straszny 🙂 🤪 no ale skoro jeszcze jej tam wygodnie to niech sobie siedzi... 😁


dzialaj dzialaj wkoncu zadziala hihi musi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja porządki w szafie zrobiłam bo skoro w weekend ma byc u nas 30 stopni to cos trzeba bedzie wrzucic na siebie 🙂 no i poprasuje troszke 🙂 panowie sie wzieli za koszenie trawników i tak bedzie pieknie ehhh ten nasz urwis mógłby juz zechciec zobaczyc ten sliczny świat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
No Adka, Jolajcik i Antenka to już chyba przeginają te Wasze dzieciaczki 🙂 😜
Monalissa no pewnie, że trzeba ładnie trawniczek przygotować na przyjście Malucha 🙂 U mnie przed blokiem też panowie koszą 😁 😁
Ewelka mmmm 🙂 arbuzika to też bym zjadła... 🙂

za mna od poniedzialku chodzil arbuz az wkoncu wczoraj pojechalismy kupic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie zrezygnowałam z kawy w ciąży, próbowałam odstawić ale chodziłam jak lunatyk, pytałam lekarza i położnej i stwierdzili zgodnie, że jedna dziennie maleństwu nie zaszkodzi. Teraz tak jak i przed ciążą pije kawę rozpuszczalną z mlekiem (tak gdzieś 1/4 mleka) bez cukru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane wrocilam...nadal nie rozpakowana hehe

Justik chyba ze sie lekarz pomylil ale powiedzial na prawie 3 palce....ale ze skurczy nie ma nie bedziemy panikowac i poczekamy...tak mi powiedzial ....i jak do weekendu mnie nie zlapie to w poniedzialek na oddzial..ale sie usmiechnal i stwierdzil ze do weekendu nie dotrzymam....(zobaczymy 😜)

skurcze mnie lapia ale nadal nie regularne....odruchy wymiotne narazie przeszły....ale jakos brzuszek sie napina boli i kluje w malej eh;/ naprawde coraz bardziej to boli...wiec dzis leniuchowanie znow 🙂

Mąż na dzis mi wywrozyl termin...(chyba sie nie sprawdzi ehhe) ja czuje ze do soboty polece (oby...albo i nie 😜) wszystko sie okaze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Hej kochane wrocilam...nadal nie rozpakowana hehe

Justik chyba ze sie lekarz pomylil ale powiedzial na prawie 3 palce....ale ze skurczy nie ma nie bedziemy panikowac i poczekamy...tak mi powiedzial ....i jak do weekendu mnie nie zlapie to w poniedzialek na oddzial..ale sie usmiechnal i stwierdzil ze do weekendu nie dotrzymam....(zobaczymy 😜)

skurcze mnie lapia ale nadal nie regularne....odruchy wymiotne narazie przeszły....ale jakos brzuszek sie napina boli i kluje w malej eh;/ naprawde coraz bardziej to boli...wiec dzis leniuchowanie znow 🙂

Mąż na dzis mi wywrozyl termin...(chyba sie nie sprawdzi ehhe) ja czuje ze do soboty polece (oby...albo i nie 😜) wszystko sie okaze 🙂


jakbys dotrzymała do soboty to ładnie w terminie by było a to bardzo żadko sie zdarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
Moja Maja to samo. też spi a ja pranie robię, trochę sprzątam - bo jutro polożna przychodzi - a trochę wchodzę na Internet - bo ciężko się nagle odzwyczaić.


no dokłądnie chociaz na chwile a trzeba wejsc.. ja codziennie sobie obiecuje ze sie połoze jak mała zasnie,,, ale zawsze cos do zrobienia.. i wieczorami padam ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja tez chwilowo podgladam czekam na meza głodna strasznie juz jestem hehe 🤢 😜 a dzis ziemniaki młode schabowy mizeria i kapusta młoda od wczoraj i pieczarki smazone...mniam...tak moja mamusia dzis zaszalala z obiadem hehe

Potem błogie leniuchowanie.... 🙂

Miłego popołudnia.....majóweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
A mój mężulek dzisiaj wcześniej wróci to wybierzemy się może na dłuższy spacer.... 🙂 trzeba rozruszać Haneczkę 😉


no no bo my sie tez juz Haneczki doczekac nie mozemy 🙂

ja teeeż 🙂 🙂 jej, już mogłaby wyskoczyć do mamusi na rączki 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
A mój mężulek dzisiaj wcześniej wróci to wybierzemy się może na dłuższy spacer.... 🙂 trzeba rozruszać Haneczkę 😉


no no bo my sie tez juz Haneczki doczekac nie mozemy 🙂

ja teeeż 🙂 🙂 jej, już mogłaby wyskoczyć do mamusi na rączki 😁 🙂


😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...