Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Monalissa zauwazylas ze nie wyswieta nam tygodnia ciazy przy miniaturze zdjecia?? chyba wg nich przeterminowane jestesmy jako ciezarowki hahaha

a bo nam juz 40 tydzien leci moze na brzuszku ciąża powinna trwać 39 tygodni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
No to może jeszcze jedno 😆 foto Wiktorka-Aniołka 😜

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/zdjcie099x.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/8395/zdjcie099x.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

ma fajowe usteczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
a mój powidział ze jak sie nic nie wydarzy w weekend to zebym przyszła we wtorek to zrobimy masaż szyjki 🤢 🤢 🤢 🤢 na samą mysl mnie boli

ja mialam robiony masaz nawet nie wiem ile razy.. ehh trzymam kciuki! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co, to moja Haneczka obecnie jest bardzo spokojna. jestem w stanie zrobic w domu doslownie wszystko, a ona spi i budzi sie na jedzenie na zadanie. W nocy pobudka srednio o 2, 5 i rano juz kolo 8-9. Wiem ze te poczatki sa spokojne i ciekawa jestem co bedzie za kolejny tydzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
wiecie co, to moja Haneczka obecnie jest bardzo spokojna. jestem w stanie zrobic w domu doslownie wszystko, a ona spi i budzi sie na jedzenie na zadanie. W nocy pobudka srednio o 2, 5 i rano juz kolo 8-9. Wiem ze te poczatki sa spokojne i ciekawa jestem co bedzie za kolejny tydzien 🙂

No to tylko pozazdrościć 🙂 Mam nadzieję, że moja Haneczka też będzie taka grzeczna 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dobra ja juz po obiadku az mi sie goraco zrobilo hehe..teraz chwila relaksu z mezem i do lekarza....napisze jak bede po trzymajcie kciuki zeby cos wywrozyl i zobaczyl ze sie dzieje...bo jak nie zalamanie chyba rzejde...ostatnio mialam szyjke jeszcze na prawie 3 cm i skurcze na wysokosci 25 %..ciekawe jak dzis...

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
no dobra ja juz po obiadku az mi sie goraco zrobilo hehe..teraz chwila relaksu z mezem i do lekarza....napisze jak bede po trzymajcie kciuki zeby cos wywrozyl i zobaczyl ze sie dzieje...bo jak nie zalamanie chyba rzejde...ostatnio mialam szyjke jeszcze na prawie 3 cm i skurcze na wysokosci 25 %..ciekawe jak dzis...

😘


😘
😘
😘
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde, ale masakra...ocieplają nasz blok... Zaczęli wiercić o 7.15 i jeszcze wiercą... a to dopiero od strony kuchni robią a jak zabiorą się za tą stronę gdzie jest nasz pokój to ja nie wiem jak to będzie... 😮 😮 Chyba będziemy musieli się wyprowadzić na ten czas... 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Kurde, ale masakra...ocieplają nasz blok... Zaczęli wiercić o 7.15 i jeszcze wiercą... a to dopiero od strony kuchni robią a jak zabiorą się za tą stronę gdzie jest nasz pokój to ja nie wiem jak to będzie... 😮 😮 Chyba będziemy musieli się wyprowadzić na ten czas... 🤔 🤔


U to ci wspolczuje ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fijolek, Hania jest prześliczna! 🤪
Kasidelko, a z Wiktorka to będzie niezły podbijacz kobiecych serc - już teraz nas wzięło, to co będzie potem! 🤪
Jolajcik, a masz teraz robione częściej KTG, skoro już po terminie..?

U mnie dziś cisza, tylko bóle "okresowe", a skurcze takie jak wczoraj jakoś nie łapią 😞 Ale całe szczęście głupich snów już nie miałam, więc jestem troszkę spokojniejsza.
Teoretycznie jutro powinnam urodzić - ależ to brzmi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane ja juz po wizycie....wiec tak...

Szyjka skrócona prawie do 0 i bardzo miękka, rozwarcie na 3 palce....główka bardzo nisko i poród tuż tuż, skurcze na ktg prawie do 60%.....

Lekarz stwierdził ze jak do poniedzialu sie nie rozkreci to w poniedzialek na oddzial da mi zastrzyk na szyjke jak nie pomoze drugi kolo poludnia dostane i jak maly nadal nie wyskoczy to we wtorek oksytocyna 🙂)
A mały przybrał prawie kg na wadze....teraz wazy 3670 🙂 zobaczymy jak bedzie przy prodzie 🙂

tak sie nie mogłam doczekac małego a teraz mam oczy jak 5zł, boje się jak cholera 😮 😮 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Hej kochane ja juz po wizycie....wiec tak...

Szyjka skrócona prawie do 0 i bardzo miękka, rozwarcie na 3 palce....główka bardzo nisko i poród tuż tuż, skurcze na ktg prawie do 60%.....

Lekarz stwierdził ze jak do poniedzialu sie nie rozkreci to w poniedzialek na oddzial da mi zastrzyk na szyjke jak nie pomoze drugi kolo poludnia dostane i jak maly nadal nie wyskoczy to we wtorek oksytocyna 🙂)
A mały przybrał prawie kg na wadze....teraz wazy 3670 🙂 zobaczymy jak bedzie przy prodzie 🙂

tak sie nie mogłam doczekac małego a teraz mam oczy jak 5zł, boje się jak cholera 😮 😮 😮 🤢


super czyli wiesz chociaz na czym stoisz wiec nic tylko uzbroić się w cierpliwość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Hej kochane ja juz po wizycie....wiec tak...

Szyjka skrócona prawie do 0 i bardzo miękka, rozwarcie na 3 palce....główka bardzo nisko i poród tuż tuż, skurcze na ktg prawie do 60%.....

Lekarz stwierdził ze jak do poniedzialu sie nie rozkreci to w poniedzialek na oddzial da mi zastrzyk na szyjke jak nie pomoze drugi kolo poludnia dostane i jak maly nadal nie wyskoczy to we wtorek oksytocyna 🙂)
A mały przybrał prawie kg na wadze....teraz wazy 3670 🙂 zobaczymy jak bedzie przy prodzie 🙂

tak sie nie mogłam doczekac małego a teraz mam oczy jak 5zł, boje się jak cholera 😮 😮 😮 🤢
Wiec teraz wszystko może sie zdarzyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
beata2186 napisał(a):
Hej kochane ja juz po wizycie....wiec tak...

Szyjka skrócona prawie do 0 i bardzo miękka, rozwarcie na 3 palce....główka bardzo nisko i poród tuż tuż, skurcze na ktg prawie do 60%.....

Lekarz stwierdził ze jak do poniedzialu sie nie rozkreci to w poniedzialek na oddzial da mi zastrzyk na szyjke jak nie pomoze drugi kolo poludnia dostane i jak maly nadal nie wyskoczy to we wtorek oksytocyna 🙂)
A mały przybrał prawie kg na wadze....teraz wazy 3670 🙂 zobaczymy jak bedzie przy prodzie 🙂

tak sie nie mogłam doczekac małego a teraz mam oczy jak 5zł, boje się jak cholera 😮 😮 😮 🤢


super czyli wiesz chociaz na czym stoisz wiec nic tylko uzbroić się w cierpliwość 🙂

No dokładnie... wiesz na czym stoisz 🙂
A ja po całym dniu totalnego leniuchowania i leżenia idę na krótki spacer do sklepu... kupię sobie ananasa, a co! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia ja wcale nie chodzę na ktg, miałam je robione tylko dwa razy jak leżałam w szpitalu 1 dobę. Młody jest zdrów jak ryba i ani lekarz prowadzący ani ten ze szpitala nie sugerował, że powinnam chodzić. Więc trzymam się zasad i grzecznie czekam do 8 doby jak nic do tego czasu się nie wydarzy to zgłoszę się na oddział.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...