Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Ja już mam dość korzystania z tych wolnych chwil, w życiu się tak nie umęczyłam lenistwem jak teraz. Już wszystkie zaległe prace zrobiłam, dom prawie świeci bo z nudów codziennie sprzątam tak na 100%, pranie porobione, książki rachunkowe z pracy sprawdzone za dwa lata wstecz, ogród wyplewiony, kwiaty posadzone. Nic tylko siedzieć na tyłku, nawet zaległa prasę i książki przeczytałam. W pracy nie mogę siedzieć bo ZUS się zaraz przyczepi, więc siedzę przed jednym lub drugim pudłem i patrzę w ekran.


Jolu, ale ty kochana nie czekaj zbyt długo. Przenoszona ciąża to też nic dobrego. Moja siostra przenosiła obydwie ciążę po ok 10 dni i z drugim synem wody już były zielone, więc musisz uważać 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Ja już mam dość korzystania z tych wolnych chwil, w życiu się tak nie umęczyłam lenistwem jak teraz. Już wszystkie zaległe prace zrobiłam, dom prawie świeci bo z nudów codziennie sprzątam tak na 100%, pranie porobione, książki rachunkowe z pracy sprawdzone za dwa lata wstecz, ogród wyplewiony, kwiaty posadzone. Nic tylko siedzieć na tyłku, nawet zaległa prasę i książki przeczytałam. W pracy nie mogę siedzieć bo ZUS się zaraz przyczepi, więc siedzę przed jednym lub drugim pudłem i patrzę w ekran.


Hmm dziewczyno ja bym obecnie wiele dała ża możliwość przespania 6 godz bez przerwy albo poleżenia przed tv i obejrzenia jakiegoś filmu 😆
Ja karmie piersia wiec każde karmienie to dla mnie pobudka a niestety maluszek jeszcze nie umie jeść w tempie expres więc pobudka co np.2 godz plus około godz karmienia z odbijaniem i usypianiem...itp. w miedzy czasie jakaś kupka wiec przewijka a no i może się ulać wiec przebiurka ubranka razem może się zejsc do 3 godz jedno karmienie 😁 😁 😁
Przemyślcie temat leżenia i nic nie robienia bo może się dłuuuuuuuuuuuugo taka okazja nie powtórzyć 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fijolek ślicznosci ta twoja córeczka o matko....ale bedzie laseczka jak dorośnie bedzie serca łamac 😜 😆

Ja juz wykapana, "trawnik ostrzyzony" 😜 ciezko bylo mam nadzieje ze po raz ostatni i nic nie zostawilam bo lekarz sie usmieje jak zobaczy jakas kepke hehe

Nawet kawke wypilam ide zaraz makijaz zrobic i czekan na meza...a mamusia moja mi dzis dogadza i mam młode ziemniaczki na obiad z kapusta 😆 🙃 mniam... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
jolajcik napisał(a):
Ja już mam dość korzystania z tych wolnych chwil, w życiu się tak nie umęczyłam lenistwem jak teraz. Już wszystkie zaległe prace zrobiłam, dom prawie świeci bo z nudów codziennie sprzątam tak na 100%, pranie porobione, książki rachunkowe z pracy sprawdzone za dwa lata wstecz, ogród wyplewiony, kwiaty posadzone. Nic tylko siedzieć na tyłku, nawet zaległa prasę i książki przeczytałam. W pracy nie mogę siedzieć bo ZUS się zaraz przyczepi, więc siedzę przed jednym lub drugim pudłem i patrzę w ekran.



Hmm dziewczyno ja bym obecnie wiele dała ża możliwość przespania 6 godz bez przerwy albo poleżenia przed tv i obejrzenia jakiegoś filmu 😆
Ja karmie piersia wiec każde karmienie to dla mnie pobudka a niestety maluszek jeszcze nie umie jeść w tempie expres więc pobudka co np.2 godz plus około godz karmienia z odbijaniem i usypianiem...itp. w miedzy czasie jakaś kupka wiec przewijka a no i może się ulać wiec przebiurka ubranka razem może się zejsc do 3 godz jedno karmienie 😁 😁 😁
Przemyślcie temat leżenia i nic nie robienia bo może się dłuuuuuuuuuuuugo taka okazja nie powtórzyć 🤪 🤪



podejrzewam kochana ze nie tylko ja tak uwazam ale pare innych dziewczyn tez ze "my własnie nie mozemy sie juz doczekac tych nieprzespanych nocy tulenia malenstwa zmeczenia itp....my juz poprostu mamy dosc czekania i obijania sie "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata2186 wierzę że nie możecie sie doczekac ja tez nie moglam latałam sprzatałam gotowałam a teraz z perspektywy czasu gdybym mogla to bym ten czas wykorzystala na leniuchowanie bo tak na dobra sprawe zadna z nas pierwiastek nie wie co ja czeka ja juz wiem ze spanie na raty to nie spanie i ze w ciazy tzeba odpoczywac "NA ZAPAS" 😁 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fiolek - Hania jest cudowna
Kasidelko wiem, wiem i rozumiem cię ale ja nigdy nie umiałam siedzieć bezczynnie i to mnie najbardziej zawsze męczyło, pewnie tak samo jak wszystkie po porodzie zatęsknię do tego ale tymczasem mam już odpoczynku po dziurki w nosie
Joasia a co ja mogę zrobić? tylko czekać. U nas w szpitalu przyjmują na oddział dopiero w 8 dobie po terminie, a nawet jakby mnie przyjęli to zamiast w domu będę tam się nudziła jeszcze bardziej niż w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Beata2186 wierzę że nie możecie sie doczekac ja tez nie moglam latałam sprzatałam gotowałam a teraz z perspektywy czasu gdybym mogla to bym ten czas wykorzystala na leniuchowanie bo tak na dobra sprawe zadna z nas pierwiastek nie wie co ja czeka ja juz wiem ze spanie na raty to nie spanie i ze w ciazy tzeba odpoczywac "NA ZAPAS" 😁 😁 😜


No niby tak i kazda mamuska mi to mowi...ale wiesz jak jest doczekac sie juz nie mozna....A moze sie zamienimy poki nie urodze 😜 hehe....ale chyba przyznasz ze to niewyspanie i zmeczenia to malenstwo wynagradza nawet samym spojrzeniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no samo patrzenie się na maluszka jak śpi i uświadamianie sobie że to TWOJE dziecko to jest uczucie które dodaje siły ale naprawde są chwile kiedy napiłabym się energetyka(a nie mogę bo karmie piersią)albo kawy (a nie mogę bo karmie piersią) 😜 dlatego czekajnie na swoje dzidzie w bŁogim lenistwie dobrze radze 😉

Czy ktoś mi powie jak sie dodaje zdjecia do wpisów ????? ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Fijolek Haneczka jest przeurocza!!! 🙂 🙂

No dokładnie.... ile można czekać... jeszcze te fałszywe alarmy....
Ale mężuś powiedział, że dzisiaj znowu pobaraszkujemy (bo wczoraj było małe "dżigi dżigi" jak on to mówi) i może wykurzymy Hanie... 😉


ja mojemu wczoraj mowilam ze inne baraszkuja a my nic i mu probowalam wytlumaczyc ze to Nikosia wykurzyale on nie wierzy i stwierdzil "jak bedzie chcial sam wyjdzie" i dupa....trzeba czekac jeszcze ;/
A te falszywe alarmy sa najgorsze ja teraz znow po kapeli dostaje delikatnych skurczy ale wiem ze znow bedzie dupa..... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Nie no samo patrzenie się na maluszka jak śpi i uświadamianie sobie że to TWOJE dziecko to jest uczucie które dodaje siły ale naprawde są chwile kiedy napiłabym się energetyka(a nie mogę bo karmie piersią)albo kawy (a nie mogę bo karmie piersią) 😜 dlatego czekajnie na swoje dzidzie w bŁogim lenistwie dobrze radze 😉

Czy ktoś mi powie jak sie dodaje zdjecia do wpisów ????? ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️


No gdyby sie dalo leniuchowac na zapas byloby fajnie 😜
A co do zjec musisz je dodac w http://imageshack.us/
jak juz dodasz tam zdjecie to kopiujesz link z napisem KODE FORUM zaczyna sie od URL....
i jak na brzuszku piszesz normalny post znaczy odpowiedz to wklejasz tamten skopiowany link....
Mam nadzieje ze dobrze wytlumaczylam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):

Joasia a co ja mogę zrobić? tylko czekać. U nas w szpitalu przyjmują na oddział dopiero w 8 dobie po terminie, a nawet jakby mnie przyjęli to zamiast w domu będę tam się nudziła jeszcze bardziej niż w domu


Uuu... to rzeczywiście lipa 😮 mi lekarz kazał poczekać góra 3-4dni, no ale cóż co szpital to szpital... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Czy ktoś mi powie jak sie dodaje zdjecia do wpisów ????? ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️


Ja sobie kopiuje prawym przyciskiem "Kopiuj adres obrazka" jak już dodam do http://imageshack.us
a później tutaj w poście wklejam jako obrazek, czyli 'ctrl + p' i wklejam ten skopiowany adres 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Uwaga próbuje dodać foto 😜
[URL=http://imageshack.us/photo/m

no i klops 😞
ten link nie wiem jak w całość mam skopjować ☺️


zle skopiowalas kod za krotki ci wyszedl

najedz przed kodem kliknij dwa razy lewym i ci sie caly podwietli i wtedy prawy i kopiuj musisz miec caly zaznaczony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
kasidelko88 napisał(a):
Uwaga próbuje dodać foto 😜
[URL=http://imageshack.us/photo/m

no i klops 😞
ten link nie wiem jak w całość mam skopjować ☺️


zle skopiowalas kod za krotki ci wyszedl


no wlasnie bo nie moge go calego zaznaczyc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...