Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Jola!!! Ty już się dawno powinnaś rozmówić ze swoim Synem!!! 🙂 😁

Ja niby jeszcze tydzień mam ale już mam dosyć tego brzucha i bolącego krocza... Ufff....
HAAAAAANIAAAA.....! Mamusia proooosiiI!!! 🙂 WYCHOOODŹ 😁 😁
Ja juz tez bym chciala byc po wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieńdoberek
u nas cisza i spokój noc przespana zupełnie jakbym miala nie rodzic w sobote 🤨
JOMA gratuluje 🙂
wczoraj jak znowu wbijał mi sie w żebra to wyraznie mu zapowiedziałam ze "synu to nie ten kierunek słuchaj sie matki bo jak nie to zle na tym wyjdziesz" 😁
a moja mama jeszcze mnie dobiła i mówi ze chyba ten mój brzuch to wogóle się nie obniżył i ze do soboty to ja na pewno nie urodze 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do jedzenia to tez korzystam jem jak nakrecona wszystko co popadnie juz nawet niezdrowe głupoty wciagam a lody to kilogramami mogłabym jesc 😁 no i jeszcze truskawki to koniecznie musze wciągnąc 🙂
a M_CZ ty masz dzisiaj ktg to daj znać ja to chyba w niedziele podjade
a siostra jeszcze z rana mówi to moze poskacz troche to przestanie mu sie tam w środku podobać to szybciej wyjdzie 😮 więc chyba poodkurzam i ogarne i obiad na mojej głowie ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
a co do jedzenia to tez korzystam jem jak nakrecona wszystko co popadnie juz nawet niezdrowe głupoty wciagam a lody to kilogramami mogłabym jesc 😁 no i jeszcze truskawki to koniecznie musze wciągnąc 🙂
a M_CZ ty masz dzisiaj ktg to daj znać ja to chyba w niedziele podjade
a siostra jeszcze z rana mówi to moze poskacz troche to przestanie mu sie tam w środku podobać to szybciej wyjdzie 😮 więc chyba poodkurzam i ogarne i obiad na mojej głowie ehhh

Dam znać 😉 mam na 17 to wieczorkiem napiszę... aż jestem ciekawa co tam się dzieje...
Ja chyba też zaraz się za coś wezmę... bo leżę jak ta królowa na kanapie i właśnie się tylko zajadam pysznościami... Ehh... jeszcze troszeńkę... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane...

ja w miare przespalam noc choc do 24 meczyly mnie skurcze co pol godziny i krzyz bolal i w kroczu kulo jak nigdy no ale.....cisza nie rozkrecilo sie...a maz juz sie napalal ze do pracy nawet nie pojdzie bo moze sie rozkreci i na porodowke chcial jechac a tu dupcia... 🤢

Juz sie wczoraj rozmowilismy z Nikosiem zeby wychodzil ale on jeszcze sie nie urodzil a juz ma rodzicow w tylku 😜 hehe uparciuch maly... 🙂

Ja juz po sniadanku troche ogarnelam kuchnie i czekam a noz cos sie zacznie dziac...kolezanka na dzis mi wywrozyla...(oby ;p)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane. Ja po wizycie, nareszcie zaczyna się coś dziać 🙂. Czop mi od kilku dni schodzi, szyjka miękka i skróciła się do 1.5cm. Rozwarcia na razie brak.
Idę ogarnąć troszkę pokój, i klatkę chomika. Będę zaglądać 🙂.
Joma, gratuluję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi sie nic nie chce...cos bym porobila ale sama nie wiem co... 🤢 wszystko w sumie zrobione mam....

Ja mam jutro wizyte u lekarza ciekawe jak tam u mie ostatnio szyjke mialam jeszcze na prawie 3 cm ciekawe jak teraz....eh ide chyba polezec bo co tu robic pogoda do bani 🤢

i czekolady na poprawe humor tez nie mam... 🥴 a Martyna tak pokusilas ta czekolada wrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
A mi sie nic nie chce...cos bym porobila ale sama nie wiem co... 🤢 wszystko w sumie zrobione mam....

to zapraszam do mnie.
Hania spac nie chce, ale nie placze na szczescie a mnie sie przyda delikatna pomoc 🙃 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
beata2186 napisał(a):
A mi sie nic nie chce...cos bym porobila ale sama nie wiem co... 🤢 wszystko w sumie zrobione mam....

to zapraszam do mnie.
Hania spac nie chce, ale nie placze na szczescie a mnie sie przyda delikatna pomoc 🙃 ☺️

to ja też chętnie zajrzę... bo już mam dość tego leżenia i czekania... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
beata2186 napisał(a):
A mi sie nic nie chce...cos bym porobila ale sama nie wiem co... 🤢 wszystko w sumie zrobione mam....

to zapraszam do mnie.
Hania spac nie chce, ale nie placze na szczescie a mnie sie przyda delikatna pomoc 🙃 ☺️


Moja dzień to nawet przesypia. ale noce..... brak słów. a ta to juz była okropna. cos strasznie niespokojne to moje dziecko od wczoraj. przesypia po 10-15 minut raptem. ale je, kupy robi... nie wiem co sie dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...