Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
fijolek napisał(a):
beata2186 napisał(a):
A mi sie nic nie chce...cos bym porobila ale sama nie wiem co... 🤢 wszystko w sumie zrobione mam....

to zapraszam do mnie.
Hania spac nie chce, ale nie placze na szczescie a mnie sie przyda delikatna pomoc 🙃 ☺️


Witam 🙂

nasz synek też w nocy bardziej niespokojny niż w dzień ale chyb nie mamy co nażekać apetyt ma OGROMNIASTY i jak sie naje do syta to po prostu pada i śpi najkrócej godzinke a najdłużej przespał 5 godz. 🤪
Po za tym mamy problem z gazami i z ulewaniem 🤨 🤔 ale nie nażekam mały przybiera w błyskawicznym tempie 300g w 5 dni śrdenio 🙂 🙂 🙂 😜 😜 🤪

Moja dzień to nawet przesypia. ale noce..... brak słów. a ta to juz była okropna. cos strasznie niespokojne to moje dziecko od wczoraj. przesypia po 10-15 minut raptem. ale je, kupy robi... nie wiem co sie dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko to ładnie Twój synek przybiera.

A mój dziś bardzo niespokojny... nie wiem czemu. Najchętniej to by przy cycu spał i ciągle jadł . Anielka też dziś biedna, chodzi marudzi. I ja szczerze mówiąc też nie w humorku... boli bardzo głowa, i wymiotować mi się chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba dzisiaj taki dzień...
Marinko, my dorośli mamy jakieś takie humorki i złe samopoczucie.... to i maleństwa też....

Jeeeju jaki jak mam dzisiaj dziwny dzień!!! Takie ogromne pragnienie Hani....
Czasami mam takie dni, że myślę "niech sobie jeszcze posiedzi w brzuszki.... może jeszcze trochę się boję..."
Ale dzisiaj ..... ehhh.... jakiś taki mały dołek (niepotrzebnie) mnie łapie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Joasia a tu taka ciiiiiisza....


Właśnie widzę Martynko, no cóż poradzić, już ponad połowa rozpakowanych i mają zajęcie przy maleńtwach...
Zapisałam sobie numer do Ciebie, pozwolisz że jakby co będę do ciebie pisać??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Joasia a tu taka ciiiiiisza....


Właśnie widzę Martynko, no cóż poradzić, już ponad połowa rozpakowanych i mają zajęcie przy maleńtwach...
Zapisałam sobie numer do Ciebie, pozwolisz że jakby co będę do ciebie pisać??


Jasne.... 🙂 🙂
Kurcze, też chciałabym nie mieć czasu na brzuszka będąc zaabsorbowaną córcią.... Ale mam dzisiaj humor.... jeeeeej..... kopnijcie mnie w dupeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Joasia a tu taka ciiiiiisza....


Właśnie widzę Martynko, no cóż poradzić, już ponad połowa rozpakowanych i mają zajęcie przy maleńtwach...
Zapisałam sobie numer do Ciebie, pozwolisz że jakby co będę do ciebie pisać??


Jasne.... 🙂 🙂
Kurcze, też chciałabym nie mieć czasu na brzuszka będąc zaabsorbowaną córcią.... Ale mam dzisiaj humor.... jeeeeej..... kopnijcie mnie w dupeee


Jeszcze troszkę kochana, jeszcze troszkę i Hania będzie z Tobą 🙂. Ja też bym chciała żeby Marcyś był już na świecie, bo te ostatnie tygodnie mnie wykańczają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Joasia1988 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Joasia a tu taka ciiiiiisza....


Właśnie widzę Martynko, no cóż poradzić, już ponad połowa rozpakowanych i mają zajęcie przy maleńtwach...
Zapisałam sobie numer do Ciebie, pozwolisz że jakby co będę do ciebie pisać??


Jasne.... 🙂 🙂
Kurcze, też chciałabym nie mieć czasu na brzuszka będąc zaabsorbowaną córcią.... Ale mam dzisiaj humor.... jeeeeej..... kopnijcie mnie w dupeee


Jeszcze troszkę kochana, jeszcze troszkę i Hania będzie z Tobą 🙂. Ja też bym chciała żeby Marcyś był już na świecie, bo te ostatnie tygodnie mnie wykańczają...

Ja to chyba powinnam się dzisiaj schować pod kocem i nie rozmawiać ze światem.... :/
Sama na siebie jestem zła za te humory....
Ale jutro może będzie lepiej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
martyna jeszcze zatesknisz za ta nuda jak juz Hania bedzie na swiecie 😜
joma gratuluje!! 🙂
ania jak patrze na Twoja martynke i jej wloski to moja to lysolek jest 😜


Gosiu, słodziutka jest ta Twoja mała, taka fajna kruszynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale dzis chyba faktycznie pogoda zadnej z nas ciezarowek nie sluzy...mamuski nie maja pewnie czasu myslec nad takimi rzeczami jak...pogoda 🙂

Martyna to masz kopniaka....i buziaka 😘 moze ci sie poprawi....ja sie wlasnie wykapalam zrobilam makijaz wypilam kawke i troche lepiej...ale jak spojrzalam przez okno to znow len 🤢 chyba zaraz bedzie u nas padac bo tak sie ciemno zrobilo ze masakra 🥴

No nic czekam na meza potem troche poleniuchujemy i jakby nie padalo moze do niego na wies pojedziemy.....kurde nie lubie takich dni....

Ah a jak sie kapalam zlapal mnie skurcz i od wody na brzuchu sie nasilal....ale wyszłam z wanny i dupa....znow cisza...ja chyba sie zaraz porycze...czemu Nikos wyjsc nie chce.... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[IMG]http://img171.imageshack.us/img171/2487/dscn0004q.jpg[/IMG]

[IMG]http://img836.imageshack.us/img836/5695/dscn0005u.jpg[/IMG]

[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/2480/dscn0006t.jpg[/IMG]

Martynko, wrzucam fotki jak obiecałam 🙂
oto moje dzieło 🙂 przydałoby się jeszcze kilka chmurek, ale tylko jedna była w komplecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Joasia Suuuuper to wygląda!!! 🙂 🙂

Aneczka
gdzie Ty kupowałaś te spodenki, co Martynka ma je na zdjęciach (takie z szerokim paskiem)? Bo ja mam jakieś porteczki ale ze zwykłą gumką i boję się , że będą uciskać...

Beata
dzięki :*


te w kropki to sa z ze smyka jak dobrze kojarze.. ten pas w ogole nie uciska.. jeszcze takie podobne ma z 5, 10 15, powiem Ci ze sa bardzo praktyczne. bo ubieram jej w domku body z długim rekawem i na nózki spodenki i jest git.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...