Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

marinka napisał(a):
a no i mam problem jeszcze inny. nie moge sie wyproznic bez silnych boli
hej miallam tak samo e tym tyg ciazy poszlam do lekarza i kazal wykupic czopki gilicerynowe i syrop lactulosum nycomed ktory mam brac łyzeczke rano jak nie wyproznialam sie caly dzien im wiesz na dzien dzisjejszy pomogło a zbolu plakalam i krwawilam a teraz mam spokoj jedz duzo warzyw ciemnego pieczywa i pij duzo wody pomaga trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
justiks - byłam dzis na usg maluszek ma prawie 4 cm, ruszało nóżką i rączka.. wzruszyłam sie 🙂 piekny widok .. wszystko ok.


no to super szkoda ze nie moge tu dac fotki z usg bo moje wyglada jakby dzidzius trzymal balonika hihihi 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
dziewczyny miałam się spytać jeszcze czy wy coś przytyłyście?? ile?? Bo ja schudłam 4,5 kg i nie wiem w sumie czy to ok...
Ja przytyłam 4kg ale podobno moja mama będąc ze mną w ciąży tez od razu tyła. Jeśli masz wymioty to chyba normalne, że schudłaś, przynajmniej tak mnie uprzedziła moja pani doktor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakauda wszystko już ok. Ten krwiak był mały i się wchłonął. Też taki sam rozmiar miałam krwiaka. Dostałam leki no i leżeć przede wszystkim. I to mi pomogło. Tylko na siusiu wstawałam. A dziś mam taki beznadziejny dzień, że szkoda gadać od rana wymioty, nic mi nie pomaga...... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Barakuda napisał(a):
Witam wszystkie Majówki! 🙂
Bardzo mi miło, że trafiłam w końcu na ten wątek. 🙂
Ja mam termin na 25, pierwsze USG już za mną, 18tego mam kolejną wizytę u lekarza, który ma mi zlecić jakieś badania. Czy wiecie może co to za badania mogą być?

Ja będę miała pierwsze badania teraz. i to będzie krew, mocz i glukoza. takie podstawowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Barakauda wszystko już ok. Ten krwiak był mały i się wchłonął. Też taki sam rozmiar miałam krwiaka. Dostałam leki no i leżeć przede wszystkim. I to mi pomogło. Tylko na siusiu wstawałam. A dziś mam taki beznadziejny dzień, że szkoda gadać od rana wymioty, nic mi nie pomaga...... 😞

Marinka, ja nie dostałam, żadnych leków, nikt mi leżeć nie kazał :/ Powiedziano mi jedynie, że jak zacznę plamić lub krwawić to mam się zgłosić na ostry dyżur 😞 🥴Na maxa mnie ta opcja przeraziła. 😲 Następnego dnia wzięłam wolne w pracy ( piątek) i przeleżałam prawie cały weekend w łóżku. W poniedziałek mam następne badania to dowiem się co i jak.
Ja tez dzisiaj rano ( a nie śpię od 5 chociaż mogłabym do 9!!!) miałam kiepski dzień. Mdłości, głowa mnie boli i na dodatek jeszcze katar... Trzymajmy się, na pewno damy radę!!! Dobrze chociaż, że pogoda ładna 🙂 Ściskam mocno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kupiłam sobie super książkę pt. "Ciężarówką przez 9 miesięcy" Kaz Cooke i kochane dziewczęta ryczę ze śmiechu!!! Wspaniała na chwile, gdy nasze szalejące hormony każą nam się akurat smucić. Świetnie napisana z olbrzymim poczuciem humoru, pokazuje to co nas, ciężarne gnębi i dręczy, co nam może pomóc, co zaszkodzić itd. Opisane rozdział po rozdziale - tydzień po tygodniu, bez zdjęć, nieudanych prób zobrazowania naszych pociech kreską rysowaną itp. Gorąco polecam na zmęczone wieczory pod ciepłym kocykiem , gdy nikt nas nie rozumie a mąż właśnie ogląda mecz życia 😉 🙂))) Cena: ja zapłaciłam w EMPiK'u 49.90 i nie żałuję. A Wy macie do polecenia jakieś książki ( nie koniecznie " ciężarne")?
P.s. No i dzisiaj wieczorem kolejna wizyta u "dr. prowadzącej"... Ciekawe co ona na ten krwiak powie? Trzymajcie kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, a ja dziś nic nie spałam... Moja starsza 1.5 r. córeczka wstawała co godzinę i chciała mleko. Jestem padnięta a ona jak skowronek i nie zapowiada się na spanie. A mąż był zmęczony pracą więc ani razu nie wstał do niej. Ratunku. Też chciałabym poczytać ale nie mam czasu nawet na to. Ja jutro mam USG. Nie mogę się doczekać aż zobaczę maluszka mojego. Pozdrawiam was mocno i ucałowania. Mam nadzieję,że czujecie się dobrze co??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...