Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie kochane,
Wczoraj odebrałam Rh... niestety ja minus mąż plus. To moja pierwsza ciąża, w internecie piszą że niby zagrożenia nie ma przy pierwszej... Nie wiem czy czekać z wizytą u gina do następnego piątku tak jak się umówiłam czy już dzisiaj iść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny ja dzis mam straszny dzien 😞 Mąz mial wypadek jakis 18letni idiota matizem wyprzedzal na podwojnej ciaglej na wzniesieniu i poszli na czolowe 😞 na szczescie nasze auto dalo rade i maz ma tylko zlamana reke ale auto nadaje sie tylko na zlom 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justik... kochana, nie martw się... autko zawsze można wymienić, najważniejsze że mąż cały. Jak czasem widzę jak taki... dzieciak za kierownicą jedzie nie zważając na nic ani nikogo to aż mnie....
kochana.... ręka szybko się zagoi... a jak wasze maleństwo pojawi się na świecie to będziecie już pewnie jeździli nową furką a tatuś przybije zdrową ręką "piątkę" waszemu maluszkowi... będzie dobrze i Ty bądź dobrej myśli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matko kochana ale zlecialo 🙂
No to bedzie zywy chlopczyk he he 😉
Fajnie juz sie doczekac nie moge twojego rozwiazania 🙂

Ja sie czuje dobrze .. 🙂 wykurowalam sie bo dwa tyg chorowalam..
i jeszcze sie oparzylam w sobote .. jak nie urok to sraczka 🙂
w czwartek mam usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 Tu Majówka 2010 🙂 Chcę się odnieść to postu który napisała Tajna 🙂 nie martw się bo ja mam minus a mąż plus i przy pierwszym dziecku raczej nie zdarza się konflikt. Ale ginekolog powinien zrobić Ci badanie i pobrać krew. Ja po porodzie dostałam zastrzyk żeby przy drugim dziecku nie było konfliktu, bodajże to był zastrzyk z surowicą Anty-D.
Pozdrawiam Majóweczki 2011 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Monia (wysa22)!!!
Po pierwsze gratuluję!!! Ogromne GRATULACJE!!! Wspaniały Kacperek. NA PEWNO JESTEŚ WSPANIAŁĄ MAMĄ. Super się uśmiechacie 🙂
Bardzo bardzo dziękuję za słowa otuchy. Pewnie wiesz jakie to teraz ważne. Sporo się naczytałam o tych konfliktach i staram się tym nie martwić... bo piszą że nie ma czym... chociaż pewnie sama wiesz jak to jest...
My staraliśmy się od roku... już prawię się poddałam... i niespodzianka... najwspanialsza była reakcja męża na widok testu - zobaczył go pierwszy i zapytał... "a jak są dwie kreski to co to znaczy?"... myślałam że żartuje... a teraz patrzę codziennie zdjęcie małej kropeczki z usg 🙂
A jak to było u was? Jak się dowiedziałyście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie to kompletne zaskoczenie ..
Tzn wiedzielismy ze cos moze byc na rzeczy bo sie specjalnie nie zabepieczalismy.
Ale najlepsze jest to ze mialam cykle co 40 dni .. nie regularne.
i zaszlam nie w 14 - 16 dniu cyklu , tylko ok 26 dnia cycklu dobre co ?

nie mialam miesiaczki robilam chyba z 6 testow .. 2 tyg po tych testach poszlam do dr bo juz grubo mi sie miesiaczka spozniala ..
a on ze ja poczatki ciazy 😁 ze jest pewien i ze mam robic w domu jeszcze jeden test
no i wyszly dwie krechy 😉

mama mowi moja uwazaj kobieto bo jestes z tych plodnych babek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tajna ja też się zamartwiałam ale niepotrzebnie, bo to właśnie najgorsze tak naczytac się na necie. Niech ginekolog rozwieje Twoje wątpliwości 🙂 I bardzo dziękuję za gratulacje 🙂 Mój Synuś był w brzuszku bardzo spokojny i teraz też jest. Przez pierwsze 2 miesiące nie słyszałam jego płaczu 🙂 Teraz to duży facet 🙂 U nas to była "wpadka" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cortez napisał(a):
U mnie to kompletne zaskoczenie ..
Tzn wiedzielismy ze cos moze byc na rzeczy bo sie specjalnie nie zabepieczalismy.
Ale najlepsze jest to ze mialam cykle co 40 dni .. nie regularne.
i zaszlam nie w 14 - 16 dniu cyklu , tylko ok 26 dnia cycklu dobre co ?
u mnie równiez trochę dziwnie "wyszło". cykle miała około 30-36 dniowe a do zapłodnienia doszło 5 dnia mojego cyklu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...