Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
ciekawe ile lat ma najmlodsza z nas a ile najstarsza 🙂 fajnie tak roznorodnosc wiekowa a mimo wszystko cos nas wszystkie laczy 😆


tez tak mysle, no i fajne jest to ze sa tu doswiadczone mamy jak i te ktore beda nimi poraz pierwszy (czyt.ja 🙂), ja sie przyznam jestem raczej dosc mloda ciezarowka 23 lata, a patrze tak teraz justiks23 ze mamy chyba termin na ten sam dzien,ja na 3.05.11.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
hej dziewuszki! jestem po badaniach 🙂 wszystko w miare dobrze tylko hemoglobina do poprawy ale tak to ok. Jutro ide do szpitala do mojej gin to mnie zbada 🙂
A ja chyba najmlodsza, mam 21 lat skonczone i 2 dzidzi w drodze.


To super bardzo się cieszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adka101 napisał(a):
A to mój skarbek z profila .Nie wiem gdzie dodać fotkę więc dodałam jako główne zdjęcie. 🙂
A ten nosiu zadarty jest taki słodki 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Sama słodycz 🙂 🙂 🙂
Adka no to wygląda na to, że jesteśmy najstarsze bo jako jedyne po trzydziestce 😉 :P Ja mam skończone 31 i to moje pierwsze dzieciątko 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja też nie wiem jak wrzucić fote do galerii, więc tak samo jak Adka chwalę się swoim najukochańszym maleństwem zmieniając swoje zdjęcie profilowe.
Tak kopał, ze ledwo udało się uchwycić profil, dosłownie w ostatniej chwili ustawił się do zdjęcia 🙂 Moje maleństwo, jaką ma rączkę śliczną... 🙂 😆 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
Oj coś dawno mnie nie było 🙂 A ja dziewuszki mam swoje pierwsze USG od początku ciąży w piątek i już się nie mogę doczekać kiedy zobaczę swoje malutkie serduszko 🙂
A ja latek mam 21 skończone i to moje pierwsze maleństwo! 🙂 Pozdrowionka Mamusie :*:* 🙂 🙂

To jest chyba najwspanialszy widok jaki może być na tym etapie. Strasznie wzruszające. Powodzenia w wynikach badań bo to pewnie genetyczne będą. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
Oj coś dawno mnie nie było 🙂 A ja dziewuszki mam swoje pierwsze USG od początku ciąży w piątek i już się nie mogę doczekać kiedy zobaczę swoje malutkie serduszko 🙂
A ja latek mam 21 skończone i to moje pierwsze maleństwo! 🙂 Pozdrowionka Mamusie :*:* 🙂 🙂


Przeżycie niesamowite, z resztą zobaczysz sama 🙂. Ja się już nie mogę doczekać wtorku (również idę na USG, ale w moim wypadku to już drugie będzie).
Jestem rok starsza, mam skończone 22 latka i to też moja pierwsza dzidzia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może i taki temat już był ,ale może jeszcze za nim do Was dołączyłam ,więc tak zaczęłam się zastanawiać nad imionkami 🙂 Szczerze mówiąc to ja nie mam jeszcze pojęcia jakbym chciała ,żeby moje serduszko miało na imię!Myślałam ,że może dziewczynka Natalia ,a chłopczyk Jakub? 🙂 A Wy jakie macie imionka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj dziewczynki, najpierw mialam wyciecie woreczka zolciowego, a teraz doczepilo sie do mnie jakies przeziebienie - gardlo boli,z nosa kapie tylko nie wiem jak sie podleczyc bo wczesniej niz w piatek lekarza nie zalatwie, macie jakies pomysly???
a co do imion to chlopczyk- Dawid albo Jakub, a dziewczynka - Julia albo Gosia. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...