Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Widzę że wszystkie naprawde duze zakupy obicie,mi chusteczki nawet przez mysl nie przeszly...kilka ubranek poki co kupilam,nic wiecej i jeszcze co nie ktorzy gadaja ze za szybko.teraz musze kupic jakis komplecik jeszcze zeby malenstwo na spacek np wziasc i pieluszki,czapeczki itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość napisał(a):
cześć dziewczyny! Nie mam siły czytać nic ani chęci szczerze mówiąc. Przepraszam jak dojdę do siebie to napiszę do was. Idę spać, wróciłam ze szpitala...
to Marinka???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bo ja wiem czy za wcześnie mi tez tak gadali ale nie słuchałam i dzieki temu juz ubranka mam tak do 6 miesiecy wszystkie i pare nawet do 9 miesiecy wiec mam spokoj potem co nieco sie jeszcze dokupi na bierzaco a takto chusteczki szcoteczka oliwka smoczek itp juz jest i spokoj a po pieluchy zwykle niedlugo jade fajna promocja bedzie na pampersy (zwykle juz mam ) no i zostana butelki i takie tam pierdoly dla mamusi do szpitala jeszcze 🙂 ja wolalam wszystko zaczac kupowac zeby potem z ogromnym brzuszkiem nie meczyc sie i lazic po sklepach i denerwowac sie 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to znowu ja cisza nadal czekamy cierpliwie 🙂
ja też mam ochote na te placki z jabłkami nawet juz byłam w sklepie i jak fijołek szybko nie wroci to zrobie jakies z netu 🙂
ja wam powiem tak prawie trzy lata temu postanowilismy ze w koncu czas najwyższy powiększyc naszą rodzinkę i do tamtej pory chodziłam do pani doktor z mojej osiedlowej przychodni ktora była bardzo chwalona i na prawde udzielała sie nawet w różnyh programach społecznościowych dla kobiet była w radzie miasta no i chodziłam do niej odkąd byłam nastolatką no i poszłam do niej zeby zrobic profilaktyczne badania i wypytac jak przygotowac sie do ciąży wyczerpująco mi odpowiedziała i zleciła podstawowe badania i zyczyła powodzenia kilka miesiecy pozniej pojawiły mi sie brunatne upławy i regularny cotygodniowy ból podbrzusza który po nopie przechodził oczywiście od razu poszłam do pani doktor przypisała mi rózne leki i uznała ze to jakieś zapalenie szyjki wiec brałam leki upławy jak były tak były ból się nasilał ponownie poszłam do pani doktor i dostałam kolejne leki bez zadnego dodatkowego badania, trwało to ok miesiąca aż pewnego dnia kiedy dostałam owego bólu wziełam dwie nospy i sie polozyłam czekajac az przestanie boleć ale nie przestało wziełam dwie nastepne nospy i nadal nic a wręcz ból się nasilił nie mogłam chodzić tak bolało i jak misiek wrócił z pracy i zobaczył w jakim jestem stanie powiedział od razu ze jedziemy na ostry dyżur prawie zaniósł mnie do samochodu bo mdlałam z bólu, na izbie przyjęć szeptem na leżąco mówiłam co mi jest i od razu pytanie czy jest pani w ciąży a ja ze nie bo mieisączke miałam normalnie wiec testu nie robiłam ale jak powiedziałam ze sie staramy to od razu zawiezli mnie na odział ginekologiczny i tam wpadłam w rece mojego kochanego obecnego ginia 🙂 od razu zrobił mi usg oczywiście dopochwowe myślałam że umre, no i jak tylko zobaczył stwierdził ciąża pozamaciczna w lewym jajowodzie, pobrali mi rew do badan i od razu zaczely sie przygotowania do zabiegu, doktorek szybko mi wyjasnił ze zabieg laparoskopowo wiec nie mam sie czego obawiać, trafiłam na oddział póznym popołudniem i juz po 22 byłam po zabiegu, pan dokor przyszedl do mnie jak sie obudziłam i powiedział ze wszystko ok jajowód cały i zdrowy i niedługo na pewno zostane mamusią w koncu odetchnełam, od tamtej pory jest moim bogiem 🙂 a pani doktor no cóż długo sie zastanawiałam czy iść do niej i ją poinformować co przegapiła ale stwierdziłam ze dam sobie spokój
więc chodziłam do pana doktora prywatnie płaciłam ale wiem ze warto było a od tego roku gabinet pana doktora się powiekszył i stał się NZOZ z podpisanym kontraktem z NFZ i okazuje sie ze lekarze pracujący w szpitalach nie przyjmują wyłącznie prywatnie
ale sie opisałam uff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania288 napisał(a):
witajcie
pomóżcie mi coś na ból głowy ..tak mnie kuje w skroniach aż łzy mi lecą.jestem przeziębiona i biore rano i wieczorem po pół badz po całej paracetamol.


To uważaj na leki bo np Apap to tez paracetamol a nie wiem jaka jest dozwolona dawka dobowa dla cięzarnych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Olu - dzien bez brzuszka dniem straconym 🙂
kupilam chusteczki w tesco ale nie wiem czy dalej jest promocja, byla tez na pampersy mega paki ale nie bylo juz dwojek a trojek narazie nie kupuje. ja szczerze mowiac tez zaczynam rzeczy i kosmetyki kupowac tymbardziej ze moge trafic na jakies promocje, a tak jak pisze beata poki maly brzuszek to latam po sklepach 🙂
Marinko wracaj do zdrowia, najwazniejsze ze z dzidzia ok, a my tak od smyslow odchodzilysmy. buziaki dla ciebie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...