Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mąż goni żebym napisałam, bo się na pewno martwiłyście. Przepraszam ,że tak zaczęłam.
A więc tak przyjechałam do szpitala mojego gin jeszcze nie było, więc zgłosiłam się na izbę. Babka zaczęła od KTG i nie mogła usłyszeć serca bicie. Chyba z 15 min próbowała ale się nie udało. Maluch wogóle się nie ruszał. i nie mogła nic wychaczyć. To mnie głupia baba powiedziała, że bardzo jej przykro ale serce dziecka nie bije. A ja w płacz i histeria oczywiście to mnie wariatka jeszcze powyzywała od histeryczek. Później czekałam aż ktoś potwierdzi to co baba powiedziała. czekałam ponad godzinę aż przyjdzie lekarz , który zrobi USG . Przyszedł i już wiedział , że serce nie bije, został poinformowany to zamiast pocieszyć jakoś to zaczął mówić, że to się zdarza. No ale w tym momencie przyszedł mój lekarz i dawaj mnie do 2 gabinetu i na USG i wtedy dowiedziałam się , że z maluszkiem wszystko ok i nic mu nie jest. Musiał czy się ułożyć jakoś czy baba nie taka jakaś ,nie wiem. Więc na USG wszystko wyszło ok. Uch... ulżyło ale byłam tak znerwicowana , że musiał mnie uspokojać przez kolejną godzinę. Weszłam na fotel a ten mnie informuję , że szyjka się skraca ale wg niego powinnam wytrzymać do 37 tygodnia więc mnie uspokoił a później albo pessar nie wiem czy dobrze napisałam albo tabletki. Ale dotrzymam ciążę. Teraz muszę leżeć i nie podnosić rąk do góry i nic ciężkiego. Zostawił mnie jeszcze na obserwację i teraz wróćiłam. Nic nie spałam z tych nerwów 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A wam chce powiedzieć, żebyście każde plamienie zgłaszały naprawdę bo teraz np wiem, że mi się skraca szyjka i muszę jeszcze bardziej uważać. Myślałam ,że może po prostu za dużo sprzątania a tu naprawdę poważna przyczyna. W sobotę następną mnie przyjmie znów prywatnie i wszystkiego bardziej się dowiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania288 napisał(a):
a ile tych tabletek na dobę moge brac..paracetamolu?
wiesz co ja mam tez bole glowy i mi lekarz przepisal tylko paracetamol i powiedzial,,brac w koniecznosci,,dzisiaj wzielam rano i teraz tez wzielam bo bym nie wyrobila z bolu 😞oklady na moje bole nie pomagaja 😞normalnie przed ciaza bralam ketonal...wiec teraz paracetamol to w zasadzie nie powinnien mi pomagac..a jednak pomaga...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marinka napisał(a):
No i teraz choć malutka plamka krwi i od razu muszę do szpitala i on będzie przyjeżdżał mnie badać.
mojej kolezance z miejsca cos zalozyli jak miala rozwarcie i zostawili na 3 dni w szpitalu albo 4..szybko Cie wypuscili,co za lekarze...co za szpital...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
marinka napisał(a):
No i teraz choć malutka plamka krwi i od razu muszę do szpitala i on będzie przyjeżdżał mnie badać.
mojej kolezance z miejsca cos zalozyli jak miala rozwarcie i zostawili na 3 dni w szpitalu albo 4..szybko Cie wypuscili,co za lekarze...co za szpital...



WSzystko będzie dobrze!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uff ale ulżyło, że już jestes w domu Marinka. a ta historia ze szpitalem... brrr aż ciarki przechodzą, że tak ludzi traktują. Musisz o siebie jesczze mocniej dbac

a ja dopiero weszłam na Brzuszka bo do tej pory nie miałam ani prądu ani wody. ale nie odczułam bardzo braku cywilizacji w domu bo i tak musialam do dentysty pojechac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
dziewczyny w H&M sa coraz cudniejsze przeceny.
Moja tesciowka kupila wczoraj za 10pln taki komplecik 🙂
[URL=http://img195.imageshack.us/i/20110127261.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/3678/20110127261.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


fijolku, ale te rzeczy sa cuuudnee!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tylko w kwestii przypomnienia, że tworzę tabelkę z naszymi danymi. Jeśli któraś z was chce, żeby dopisać jej dane to proszę na maila [email protected] nikck, imię, termin porodu, płeć, imię dziecka, nr telefonu. tabelka będzie zamieszczona na stronie www a dostęp do niej będzie tylko po wpisaniu hasła dostępu. Hasło wyśle tylko do tych dziewczyn, które udostępnią swoje dane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Ja tylko w kwestii przypomnienia, że tworzę tabelkę z naszymi danymi. Jeśli któraś z was chce, żeby dopisać jej dane to proszę na maila [email protected] nikck, imię, termin porodu, płeć, imię dziecka, nr telefonu. tabelka będzie zamieszczona na stronie www a dostęp do niej będzie tylko po wpisaniu hasła dostępu. Hasło wyśle tylko do tych dziewczyn, które udostępnią swoje dane


już wysłałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
już wysłałam 🙂


wiem, już wpisałam Cię do tabelki. Przez weekend pokombinuję ze stroną dla nas ale nie wiem czy mi się uda bo jeszcze nigdy nie robiłam sama strony www co najwyżej edytowałam, jeżeli się nie uda to umieszczę plik na stronie swojej firmy pod ukrytym linkiem i zabezpieczona hasłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinko najważniejsze że z Tobą i Twoim maleństwem wszystko dobrze.
A co do szpitali,pielęgniaek i ktg to ja jak ostatnio leżalam mialam badany puls dziecka co 4 godz i rano o 5 jak pzyszli to zez 40 min nie mogla znalezc i wzieli inny sprzet potm jeszcze jakis nowszy i tak to 7 ano mnie meczyli a malego nie bylo slychac,w koncu okolo 8 rano po dlugim szukaniu i gnieceniu mnie uslyszalam malego serduszko takze niewiem dlaczego ta baba tak szygbko powiedziala ci ze sedruszko nie bije...idiotka jakas czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W sumie tak się zastanawiam, że może mogłaby ta tabelka zostać w takiej najprostszej formie? co myślicie? nie bardzo wiem jak się zabrać do tego jej upiększania a w tej formie łatwo jest ją wydrukować i edytować. No i wydaje mi się, że jest wystarczająco zabezpieczona i w miarę łatwo dostępna. czekam na opinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...