Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
No własnie a moj to cyba bardziej przerazliwiony niz ja hehe....co do coli to moze nie ale ostatnio mnie wziela taka chcec na fante ze musialam sie napic..a zachcianki to podobno spowodowane dziudziusiem wiec sobie tlumacze ze troszke nie bede mu odmawiac hehe





i dla ciebie beatko tez oklask 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
fijolek napisał(a):
justiks23 napisał(a):
witam fiolek dla ciebie tez oklask 😘

a dziekuje. cos milego od rana. 😉


wiesz co jestem troche zla ze numeru od marinki nie wzielysmy bo napewno bym dzwonila do niej zapytac co sie dzieje ☺️

zadna z nas nie przewidziala ze moze nie wrocic wczoraj na forum. Poza tym nie kazda osoba lubi dawac swoj numer osobom w sieci. wiec nie badz zla 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
justiks23 napisał(a):
fijolek napisał(a):
justiks23 napisał(a):
witam fiolek dla ciebie tez oklask 😘

a dziekuje. cos milego od rana. 😉


wiesz co jestem troche zla ze numeru od marinki nie wzielysmy bo napewno bym dzwonila do niej zapytac co sie dzieje ☺️

zadna z nas nie przewidziala ze moze nie wrocic wczoraj na forum. Poza tym nie kazda osoba lubi dawac swoj numer osobom w sieci. wiec nie badz zla 🤨


Moze i fakt ale wiesz na poprzednim naszym watku tzn moim 🙂 wszystkie mialysmy namiary nie koniecznie podawame tutaj bo wadomo ale w razie w to wiesz jak mi bylo przyjemnie jak bylam na porodowce a tu tyle smskow od dziewczynek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja wstalam wczesnie..wysprzatalam chate na blysk,toalete ...szczesliwa ze dzisiaj korepetycje..a ona dzwoni ze nie przyjdzie bo cos tam... 😞 😞 😞 no takiego blysku o 11 to jeszcze nie mialam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justik no wlasnie to co napisalas to powiem ci ze wg mnie np jest bardzo mile....wiadomo ze przeciez na forum np nie bedziemy sie dzielic numerami telefonu ale np na gg jesli by ktoras chciala mi podac swoj to ja np z mila chcecia tez podam, bo jak mnie zabiora na porodowke milo bedzie wam napisac lub wyslac mms-a e zdjeciem synka mojego albo dostac od was ze wszystko bylo ok i tez np jakas foteczke telefonikiem....takie jest moje zdanie



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
justik no wlasnie to co napisalas to powiem ci ze wg mnie np jest bardzo mile....wiadomo ze przeciez na forum np nie bedziemy sie dzielic numerami telefonu ale np na gg jesli by ktoras chciala mi podac swoj to ja np z mila chcecia tez podam, bo jak mnie zabiora na porodowke milo bedzie wam napisac lub wyslac mms-a e zdjeciem synka mojego albo dostac od was ze wszystko bylo ok i tez np jakas foteczke telefonikiem....takie jest moje zdanie






zaklikaj na moje gg 494126 to ci podam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do tych nr telefonów to dobry pomysł ale tak sobie myślę, że można by było stworzyć taką tabelkę jak kiedyś robiła manki, wstawić tylko jeszcze jedna kolumnę z nr telefonu i nie umieszczać jej tu tylko na jakimś serwerze zabezpieczoną hasłem, które tylko my będziemy znały. Dostęp do serwera ja mam i mogę to osadzić na swojej stronce tylko muszę pomyśleć jak to zrobić żebyśmy podały sobie adres i hasło dostępu poza serwerem. W weekend będzie u mnie mój brat informatyk to się dopytam i jak coś to spróbuję coś takiego zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
co do tych nr telefonów to dobry pomysł ale tak sobie myślę, że można by było stworzyć taką tabelkę jak kiedyś robiła manki, wstawić tylko jeszcze jedna kolumnę z nr telefonu i nie umieszczać jej tu tylko na jakimś serwerze zabezpieczoną hasłem, które tylko my będziemy znały. Dostęp do serwera ja mam i mogę to osadzić na swojej stronce tylko muszę pomyśleć jak to zrobić żebyśmy podały sobie adres i hasło dostępu poza serwerem. W weekend będzie u mnie mój brat informatyk to się dopytam i jak coś to spróbuję coś takiego zrobić


o swietny pomysl i wtedy kazda bedzie mogla do kazdej napisac zwlaszcza ze nie rodzimy w tych samych dniach eheh...a co do tableki co robila manki to o co chodzi bo ja nie wiem???



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
co do tych nr telefonów to dobry pomysł ale tak sobie myślę, że można by było stworzyć taką tabelkę jak kiedyś robiła manki, wstawić tylko jeszcze jedna kolumnę z nr telefonu i nie umieszczać jej tu tylko na jakimś serwerze zabezpieczoną hasłem, które tylko my będziemy znały. Dostęp do serwera ja mam i mogę to osadzić na swojej stronce tylko muszę pomyśleć jak to zrobić żebyśmy podały sobie adres i hasło dostępu poza serwerem. W weekend będzie u mnie mój brat informatyk to się dopytam i jak coś to spróbuję coś takiego zrobić


Mi odpowiada 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
jolajcik napisał(a):
co do tych nr telefonów to dobry pomysł ale tak sobie myślę, że można by było stworzyć taką tabelkę jak kiedyś robiła manki, wstawić tylko jeszcze jedna kolumnę z nr telefonu i nie umieszczać jej tu tylko na jakimś serwerze zabezpieczoną hasłem, które tylko my będziemy znały. Dostęp do serwera ja mam i mogę to osadzić na swojej stronce tylko muszę pomyśleć jak to zrobić żebyśmy podały sobie adres i hasło dostępu poza serwerem. W weekend będzie u mnie mój brat informatyk to się dopytam i jak coś to spróbuję coś takiego zrobić


a nie mzona takiej tabeli jak jedna zrobi wyslac plikiem na gg? mozna bedzie latwiej i wtedy haslo nie potrzebne bo tylko wysylajacy i odbiorca widza tabele 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny w H&M sa coraz cudniejsze przeceny.
Moja tesciowka kupila wczoraj za 10pln taki komplecik 🙂
[URL=http://img195.imageshack.us/i/20110127261.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/3678/20110127261.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...