Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
marinka napisał(a):
Martyna czaro jaki Ty masz brzunio!!! 😘 😘

He he właśnie zauważyłam przynajmniej co to za kocyk , który mam. Dostaliśmy od znajomych niedawno


Hehe 🙂 I tak wszyscy mówią, że malutki 🙂
I, że w ogóle nie przytyłam (akurat prawda, bo cały czas ważę 61-62kg :/)

to ile przytyłas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
A mi wyszedł pępek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂




Mi tez zaczyna pepeek wychodzic, takie trroche to dziwne.... a jak tam u was ze snem, ja jakos nie moge sie wyspac...brzuszek rośnie i cieżko w nocy....

A tak poza tym witam mamusie majówkowe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
werona ja mam taki ale nie wiedziałam, że on taki drogi 😮 😮

http://www.mother-and-baby.pl/kocyk-bawelniany-cole-green-circles-p-373.html

No właśnie ta cena... dlatego się boję czy warto go kupić czy to jakieś byle co. A Tobie podoba się tak na żywo, w dotyku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
marinka napisał(a):
A mi wyszedł pępek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂




Mi tez zaczyna pepeek wychodzic, takie trroche to dziwne.... a jak tam u was ze snem, ja jakos nie moge sie wyspac...brzuszek rośnie i cieżko w nocy....

A tak poza tym witam mamusie majówkowe 😉


Ja niby przesypiam noc(z przerwami na siusiu) ale tez jestem niewyspana,mi brzuszek dokucza gdy chce sie przekręcic lub wstac bo wtedy poboloewa,ale nie jest to jakis uciązliwy ból,bardziej niepokojący...więc nie narzekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewuszki. Ja dziś na nogach od 6.30, byłam na mieście w urzędzie pracy, chcę pójść na jakiś kurs albo szkolenie. Obecnie pracy nie mam i nie dostanę, a podszkolić się można 🙂 tym bardziej że do rozwiązania jeszcze troszkę czasu zostało 🙂. Na dniach, góra tygodniach dowiem się w jakich dziedzinach szkolenia będą realizowane 🙂.
Jutro planuję wybrać się do sklepu i kupić podstawowe rzeczy typu pieluszki tetrowe, może troszkę kosmetyków 🙂. Muszę również rozejrzeć się za wanienką, gdyż ta którą miałam dostać po siostrzeńcu niestety została przypadkowo połamana przez moją mamę 😁
Co do pępka to mój nadal jest wklęsły, choć podejrzewam że już niedługo wyskoczy 🙂.
Witam nowe majóweczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
wismar tak dużo nie przytyłam 9,5 na mojej wadze ale wiesz ja muszę bardzo uważać żeby za dużo nie przytyć


Chyba nie jestem w temacie....nie zawsze mam mozliwosc nadrobic forum....aJakies problemy? ja przytylam narazie 9kg. ale czuje sie szcesliwa,bo wiem ze to dla dobra mojego mluszka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wismar86 napisał(a):
marinka napisał(a):
wismar tak dużo nie przytyłam 9,5 na mojej wadze ale wiesz ja muszę bardzo uważać żeby za dużo nie przytyć


Chyba nie jestem w temacie....nie zawsze mam mozliwosc nadrobic forum....aJakies problemy? ja przytylam narazie 9kg. ale czuje sie szcesliwa,bo wiem ze to dla dobra mojego mluszka 😉
ja przytylam 13kg i juz schudlam 3....wiec mam 10 n aplusie...ksiazkowo chyba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nowe Majóweczki! 🙂

Mi pępek już od dawna wystaje, podobnie jak mam już od dawna kreseczkę 🙂
A na plusie kolejne kilogramy - dziś waga pokazała 59,9 kg - czyli dokładnie przez miesiąc przytyłam 3,8 kg, a od początku ciąży 9,9 kg. Jak się cieszę, że wizyta u lekarza już w piątek - cały czas bardzo przybieram na wadze.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...