Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sloneczko pamietam jak z toba pisalismy, zrob jutro test i tyle, ja robilam pretest i od razu wyszlo pozytywnie, a co do objawow to kazda kobieta jest inna, mnie piersi nie bolaly, podbrzusze mialam tylko bolesne jakby przed okresem. Trzymam kciuki za 2 kreseczki 🙂
Jamargaretka cudowne zielonki 🙂
ja juz tez wybieram sie do lozeczka, cos tam moze jeszcze poogladam ale juz na lezaco 🙂 buziaki dla was od cioci Ani 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania288 napisał(a):
WITAM DZIS BYŁAM U LEKARZA NA KONTROLI.DWA TYGODNIE TEMU MIAŁAM ZAKŁADANY SZEW.JEST WSZYSTKO OK .ZASTANAWIAM SIE CZY WAGA MALEŃSTWA NIE JEST ZA MAŁA 1044G.NA TEN TYDZIEŃ CIĄŻY?


waga jest ok moim zdaniem moj maluch w 27 tyg wazyl 1104gr 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry kochane 🙂Mąż spi, mnie brzuch pobolewa i ciągle się napina i taki twardy wiec poki co odpusciłm sobie robotę...więc postanowiłam do Was zajrzec 🙂
Hussi jak już wcześniej pisałam,wózek supcio i ciekawa kolorystyka,Nasz jutro lub dziś bedzie 🙂
Słoneczko rób teściora i pisz jak wyszedł...trzymam kciuki za 2 kreski...ja też robiłm pre test i od razu mi wyszedł pozytywny wynik 😁
Moniczko kochana gdzie się podziewasz???
Ewelka witaj


No my pijemy kawusie,pozniej włosy umyję,ubiore sie i obudze meza i ruszymy w poszukiwaniu kibelka,paneli,plytek itp.Dziś jeszcze jub jutro popoludniu ijde do lekarza bo mnie nie pokoi tez brzuch,w kolo slysze ze to normalne,Ale jakos wole uslyszec to od lekarza.Jak siedze czy leze i nic nie robie to jest ok A tak to tak dziwni pobolewa,najbardziej jak w nocy chce przekrecic sie z boku na bok itp.taka pelna sie czuje i ciezka i mam wrazenie ze Maly sie rozpycha jakby chcial zaraz wyjsc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry...Moniczka zdjecie super!ale laseczka z Ciebie..jamargaretka ptaszki poprostu przepiekne 🙂,Hussi kochana pojawiaj sie czesciej...smutno bez Ciebie..gdzie Barakuda,Adka,Justiks23,Kasia gwwiazdka 😞Ania288 ciesze sie ze wszystko oki...a z waga dzidzi to podpytaj lekarza...on wie najlepiej 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WitajOlu.
Zapomiałam sie pochwalić że kupiłam na allegro ciuszki dla Maluszka i mam już je w domq i są śliczne.Pierwsza paczka to spodenie jeansowe,bluzeczka na krótki rekaw i na dlugi i zaplacilAm za to 6 zł 😁a druga paczka to ogrodniczki sztruksowe,koszula na dlugi rekaw,bluza rozpinana z kapturem,pajacyk i super buciki i za to zaplacilam 8 zl 😁
Mamuski jeszcze spią to lecę sie ogrnąc...buziaki w brzuchy 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Manki, a wiesz ze mnie tez brzuchol boli jak si w nocy przekresam?! musze zawsze usiasc, lub w bardzo zwolnionym tempie, ja mysle ze dzidzia juz jest coraz wieksza i to dlatego.. a co do napinającego sie brzucha to tez mi sie czesto zdarza szczegolnie gdy duzo na nóżkach.. teraz musimy szczególnie na siebie uwazac, zeby nie przyspieszyc 😘
ps. a ja jeszcze w łłózeczku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manki napisał(a):
WitajOlu.
Zapomiałam sie pochwalić że kupiłam na allegro ciuszki dla Maluszka i mam już je w domq i są śliczne.Pierwsza paczka to spodenie jeansowe,bluzeczka na krótki rekaw i na dlugi i zaplacilAm za to 6 zł 😁a druga paczka to ogrodniczki sztruksowe,koszula na dlugi rekaw,bluza rozpinana z kapturem,pajacyk i super buciki i za to zaplacilam 8 zl 😁
Mamuski jeszcze spią to lecę sie ogrnąc...buziaki w brzuchy 😘 😘 😘 😘
WitajManki ,hej Aniu 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka1983 napisał(a):
no własnie co sie dzieje z barakuda i adka???????????????
u Adki wszystko oki..wczoraj z nia pisalam..natomiast do Barakudy nie mam namiarowi do Kasi tez nie..nawet nie wiem gdzie ta tabelka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka1983 napisał(a):
ide na sniadanko, bo w zoładku burczy 🤨
no lec 🙂Kasia gwiazdkadybys sie pojawila podaj mi namiary na mebelki tu w niemczech co zamawialas przez internet...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka1983 napisał(a):
http://www.schardt.com/db/schardt/index.nsf/produkte/7202CE6BCB385644C1257520002E52C4?openDocument&produkte-moebel
o dziekuje Ci bardzo kochana jestes 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Umyłam włoski i troszku ogarnełam w kuchni,ale efektow za bardzo nie widać a brzuch pobolewa jednak...Mały chce odpoczynku chyba.Mąż wstał więc ide suszyć wlosy i zaraz ruszymy na zakupy,wejde pozniej jak bede miec czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HELLOOOOOOOŁ EVERYBODY 😁
OLA dzieki za komplementa hihihi
manki gdzie sie podziwalam??nie wiem jak ty ale ja bylam w lozeczku i spalam 😁 🙃 😘 i o dziwo caaaaala noc przespalam 😆 ale juz jestem 😜
dzis idziemy na obiadek do mojej mamuni bo ma dzis urodzinki,tylko nie wiem jak ja na 3cie pietro po schodach wleze 🤪
buziaki dla wszystkich brzuszkow 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...