Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Kasia ale zaszalałas 🙂 🙂 jak zwykle kupiłas super ciuszki.. 😁


Aneczka! ja poprostu nie moge sie oprzec! czasem zastanawiam sie czy przenosi to Nasz Syn, ale zawsze stwierdzam, ze chociaz raz mamusia zalozy! bo spiochow i pizamek mam sporo, ale zalezalo mi najbardziej na czyms bardziej eleganckim, jak bedziemy wychodzic na spacerki 🙃 podrywac Kobietki Male 🙂 moze kiedys sie z Twoja corcia zobaczy moj Synus i ja poderwie 😜 hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
🙂 🙂 super by było.. 😘 😘 ale wiesz mój Tomek juz teraz mówi ze bedzie miał oko na MArynke 😁 😁 mój zazdrosnik 🙂
JA tak samo jak Ty podchodze.. bedziemy stroic nasze pociechy 🙂 w spiochach to w domku bedzie , a na dworzu musi byc lansik 😁


ojjj dokladnie! 🙂 a co do upilnowania corci, to jak kazdy tata!
ale kiedys jakis przystojniak ja "porwie" i tata nie bedzie juz mial nic do gadania! 😜
oki Aneczka, lec sie poloz i wypoczywaj! ja tez mykam bo jutro musze rano wstac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika lekarka powiedziala ze nie ma zwiazku z cukrzyca moje nadgarstki...ze przynajmniej ona w swoim doswiadczeniu sie nie spotkala...wiec dopiero 31 marca sie spytam w szpitalu na kontroli...wstalas juz ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
🙂 🙂 super by było.. 😘 😘 ale wiesz mój Tomek juz teraz mówi ze bedzie miał oko na MArynke 😁 😁 mój zazdrosnik 🙂
JA tak samo jak Ty podchodze.. bedziemy stroic nasze pociechy 🙂 w spiochach to w domku bedzie , a na dworzu musi byc lansik 😁


Ja też tak myślałam ale jak widziałam , że Anielce było super w body jak był upał a nie w sukience to zakładałam body tak samo z pajacami było 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do pieluch to ja mam pampers i po prostu jak to wszyscy robią w szpitalu podwijać będę tak nas uczyli na szkole rodzenia 🙂 Poza tym jakoś mnie nie przekonały te belli pieluchy, bo Anielka miała uczulenie na nie, dobrze, że miałam malutką paczkę przy niej bo dostałam od kogoś. A teraz od razu pampers i już 🙂 Ale wiem , że innym dzieciom pasuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki!!!!
Dość długo mnie nie było i nie jestem w stanie nadrobić zaległości bo to jest 850 stron .
Mam do przodu już 17 kilo.
Córeczka siedzi główką w moich żeberkach i nie ma zamiaru sie odwrócić .
Buziaki w brzuszki!!! 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hje kochane ja juz nie spie od 8 ale tak sobie lezalam...mialam jechac do skarbowki ale nie chce mi sie teraz...ide zaraz jakies sniadank wciagnac i cce malego rzeczy troszke ogarnac bo rodzice znow partie kupili wczoraj....
Ah i zapadla decyzja....nie mowilam wam....przeprowadzamy sie do moich rodzicow..nie wiem dokladnie kiedy najpierw musimy tam odswierzyc....boje sie przeprowadzki i tej roboty....eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adka101 napisał(a):
Witajcie brzuszki!!!!
Dość długo mnie nie było i nie jestem w stanie nadrobić zaległości bo to jest 850 stron .
Mam do przodu już 17 kilo.
Córeczka siedzi główką w moich żeberkach i nie ma zamiaru sie odwrócić .
Buziaki w brzuszki!!! 😘 😘 😘 😘
hej Adka ciesze sie ze wrocilas 🙂moze malenka sie jeszcze przekreci...jeszcze troszke czasu ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1978 napisał(a):
adka101 napisał(a):
Witajcie brzuszki!!!!
Dość długo mnie nie było i nie jestem w stanie nadrobić zaległości bo to jest 850 stron .
Mam do przodu już 17 kilo.
Córeczka siedzi główką w moich żeberkach i nie ma zamiaru sie odwrócić .
Buziaki w brzuszki!!! 😘 😘 😘 😘
hej Adka ciesze sie ze wrocilas 🙂moze malenka sie jeszcze przekreci...jeszcze troszke czasu ma 🙂


Mam nadzieje kochana bo bardzo nie chce cesarki!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...