Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Kasiagwiazdka ja tez mysle i mysle co powiesić na okna u małej,, z jednej strony chciałabym cos delikatnego , a zarazem cos pasującego dla pokoju niemowlaczka 😁 😁


Aneczka, ja tez sie zastanawiam caly czas! bo chyba jednak nie chce firanki z motywami z bajek np! wolalabym cos delikatniejszego, gladkiego!
kolor sciany przy oknach jest szary, wiec... tak myslalam, zeby w okna kupic roletki bambusowe brazowe i dwa szale biale takie cieniutkie, przezroczyste, gladkie. mamy rolety zewnetrzne, wiec jak cos mozna zawsze roletke opuscic! 🙂
jakos nie przekonuja mnie kolorowe firanki, no ale to rzecz gustu! 🙂


wiesz co jak tak samo planowałam jak Ty, bo te firanki z disney srednio mi sie widza, ale z drugiej strony chciałaby zeby te firanki były dzieciece, i chyba poszukam czegos z innymi motywami, a firanke z czasem mozna zawsze na inna zmienic, czy zdjac firanki i zasłonki ozdobne zawiesic i tyle... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasiagwiazdka napisał(a):
mebelki "sie skladaja"! 🙃 ciekawe jak to bedzie wygladac!
ale wiecie ile jest roboty przy skladaniu! tyyyle tych czesci! ciekawe ile to potrwa! 🤢


wez nic nie mów , facio ktory przyszedł z meblowego nam skłądac to siedział od 8-15... i mu to szło dosc szybko.. duzo tego jest to fakt, pamietam jak kiedys z Tomkiem sie meczylismy z mała szafka to masakra całe popołudnie nam to zajeło 😁
Kasiu ale nie mysl o tym , juz zaraz beda stały mebelki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki. Mam problem. Strasznie boli mnie brzuch czuje jak by ktoś mi go rozrywal od środka i straszne pieczenie nie mogę się nawet dotknąć. Nie mówiąc o innych czynnościach typu schyłanie, siadanie czy zdjęcie bluzki. Masakra jakaś. W czwartek mam na szczęście wizytę, ale jeżeli będzie dalej tak boleć to chyba wybiorę się do szpitala. Dochodzą jeszcze do tego skorcze... Buuuuu... Ja chce już urodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
mebelki "sie skladaja"! 🙃 ciekawe jak to bedzie wygladac!
ale wiecie ile jest roboty przy skladaniu! tyyyle tych czesci! ciekawe ile to potrwa! 🤢


wez nic nie mów , facio ktory przyszedł z meblowego nam skłądac to siedział od 8-15... i mu to szło dosc szybko.. duzo tego jest to fakt, pamietam jak kiedys z Tomkiem sie meczylismy z mała szafka to masakra całe popołudnie nam to zajeło 😁
Kasiu ale nie mysl o tym , juz zaraz beda stały mebelki 😁


heheh, nie no spoko, skladaja w dwoch! szafa juz prawie zlozona 🙃 hehehehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczko mimo ze akcja porodowa zacznie sie tak jak sn to ja bede miala cc,takze mimo terminu ciecia czekam jak na szpilkach tak jak wy 🙂
justiks23 ja mam lozysko II stopnia chyba dobrze to wyczytalam a wod nie wiem ile ale widocznie dobra ilosc skoro doktor ostatnio nic na ten temat nie mowil.
Gosiu super ze z twoja dzidzia ok, no ale wiadomo stresujace sa takie sytuacje.
ide dalej na kanape bo troszku mam jakis ciezki brzuch dzisiaj. ale to nic groznego,nospa wzieta zaraz powinno przejsc. buziaki i do pozniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny :* Gosiu widzę że za Tobą ciężki dzień ale dobrze że wszystko ok! Ja miałam się położyć przed południem ale nic z tego bo moja Mała ani myślała dać mamie pospać i szalała okropnie... więc wzięłam się za sprzątanko, pierogi i jeszcze SR dziś 🙂 ale cieszę się że chodzimy bo trochę jaśniej to wszystko zaczyna wyglądać 🙂

A jutro w końcu wizyta i zakupy! 🙂 już nie mogę się doczekać... ciekawe jak tam nasza Malutka się rozwija ... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
Gosiu moja mała do 15 też ani drgnęła, ale to pewnie dlatego że byłam ze stresowana przed wizyta u dentysty. Później dała po palić a teraz okropnie boli brzuch 😞


jeżeli Cie tak mocno boli to może warto do szpitala podjechać co?? Może lepiej to sprawdzić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Mamusia20 napisał(a):
Gosiu moja mała do 15 też ani drgnęła, ale to pewnie dlatego że byłam ze stresowana przed wizyta u dentysty. Później dała po palić a teraz okropnie boli brzuch 😞


jeżeli Cie tak mocno boli to może warto do szpitala podjechać co?? Może lepiej to sprawdzić..

tez jestem tego zdania.. warto to sprawdzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...