Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Beata masz racje taki widok na pewno uświadamia bardziej, że to już za chwil parę. My na razie nie składamy łóżeczka bo tak jak pisałam wcześniej na święta będę miała pełną chatę i pokój, który będzie dziecinnym przyda się jeszcze jako gościnny. W związku z tym u nas urządzanie pokoju dziecięcego dopiero po Wielkanocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Dziewczynki!!! :*

Za mną ciężka noc... wierciłam się, kręciłam, pociłam i cały czas siku wstawałam... a o 4 zadzwoniła przyjaciółka 😮 😮
Ale z ważną wieścią.. że nasza koleżanka zaczęła rodzić! Miała term. na 4.04.!!!
A moja Hania chyba tak dopingowała koleżance, że żyć mi od 4 rano nie dała... Wyginała się we wszystkie strony, aż mnie bolało!

No! Beaatko!!! Już łóżeczko stoi 🙂 🙂 ślicznie 😉 i tak, tak.. juz niedługo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no juz niebawem cykora dostaje kobietki co do porodu znow ;/ swiruje normlanie hehe
A dzis tez mamy skzole rodzenia na 17 ale chyba bede musiala sama jechac bo maz musi pare spraw zalatwic eh

Kasiu rozmawialysmy na temat kolorkow i tak mialo byc ale jak poszlismy do sklepu maz zoabczyl ten niebieski to sie uparl i koniec...dobrze ze go przekonalalm na jedna fioletowa sciane bo takto caly pokoj bysmy mieli na niebiesko...bo wiesz on dla synka chce hehe oj swirusek moj 😜

A ja kochane ide zrobic kawke i troche kuchnie ogarnac bo naczyn troche sie naskladalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki
Z tego co czytam nie tylko ja miałam ciężką noc 😞co godzina pobudka na siku,ciężko wstać z łóżka,potem cięzko sie polozyc i znalezc wygodna pozycje...eh...
Ja już cisnienie zmierzylam,wzielam leki,zjadlam sniadanie i z lekka ogarnelam kuchnie,a teraz usiadlam bo mi sie w glowie kreci,duszno i ciezko mi jakos...pogoda dzis u Nas ładna...
Beatko łózeczko sliczniusie i pasuje tam,no i zestawienie kolorow tez mi sie podoba...takie macie swietne pomysly z tymi pokoikami ze moj zielonkawy przestaje mi sie podobac:/U Nas łóżeczko stanie w pokoju Skarbka za tydzien...juz nie moge sie doczekac
Marinko,Kasiugwiazdko,Ewelko,Kasui,Jolajcik,Martynko i reszta laseczek witajcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Dzień dobry dziewczynki
Z tego co czytam nie tylko ja miałam ciężką noc 😞co godzina pobudka na siku,ciężko wstać z łóżka,potem cięzko sie polozyc i znalezc wygodna pozycje...eh...
Ja już cisnienie zmierzylam,wzielam leki,zjadlam sniadanie i z lekka ogarnelam kuchnie,a teraz usiadlam bo mi sie w glowie kreci,duszno i ciezko mi jakos...pogoda dzis u Nas ładna...
Beatko łózeczko sliczniusie i pasuje tam,no i zestawienie kolorow tez mi sie podoba...takie macie swietne pomysly z tymi pokoikami ze moj zielonkawy przestaje mi sie podobac:/U Nas łóżeczko stanie w pokoju Skarbka za tydzien...juz nie moge sie doczekac
Marinko,Kasiugwiazdko,Ewelko,Kasui,Jolajcik,Martynko i reszta laseczek witajcie 🙂


nie przesadzaj kochana kazdy kolorek jest ladny i malenstwa bede mialy slicznusio 🙂 🙂

a ja zapomnialam wam powiedziec snilo mi sie ze doszlam do terminu porodu pojecalam do spzitala przez brzuch zbadali malego ze ma uwaga.....4.3 kg i 35 cm 😮 no ale zaparl sie nozkami i nie chcial wyjsc i polozna stwierdzila ze czekac bedziemy az mu sie zachce......oj obudzilam sie mokra...jeszcze te wymiary malego wogole mi nie pasuja ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Witaj Manki :*
No właśnie najgorzej zebrać się z łóżka a później się ułożyć na nowo 😜

Moja koleżanka urodziła o 6 rano (czyli ekspresowo, bo o 4 przyjechali do szpitala to juz 5cm miała) dziewczynkę 3900 🙂 🙂


Dokładnie...oj te noce...i wez tu czlowieku sie wyspij i wypocznij 🤢
Gratulacje dla kolzanki...ciekawe kiedy my zaczniemy rodzic... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
manki napisał(a):
Dzień dobry dziewczynki
Z tego co czytam nie tylko ja miałam ciężką noc 😞co godzina pobudka na siku,ciężko wstać z łóżka,potem cięzko sie polozyc i znalezc wygodna pozycje...eh...
Ja już cisnienie zmierzylam,wzielam leki,zjadlam sniadanie i z lekka ogarnelam kuchnie,a teraz usiadlam bo mi sie w glowie kreci,duszno i ciezko mi jakos...pogoda dzis u Nas ładna...
Beatko łózeczko sliczniusie i pasuje tam,no i zestawienie kolorow tez mi sie podoba...takie macie swietne pomysly z tymi pokoikami ze moj zielonkawy przestaje mi sie podobac:/U Nas łóżeczko stanie w pokoju Skarbka za tydzien...juz nie moge sie doczekac
Marinko,Kasiugwiazdko,Ewelko,Kasui,Jolajcik,Martynko i reszta laseczek witajcie 🙂


nie przesadzaj kochana kazdy kolorek jest ladny i malenstwa bede mialy slicznusio 🙂 🙂

a ja zapomnialam wam powiedziec snilo mi sie ze doszlam do terminu porodu pojecalam do spzitala przez brzuch zbadali malego ze ma uwaga.....4.3 kg i 35 cm 😮 no ale zaparl sie nozkami i nie chcial wyjsc i polozna stwierdzila ze czekac bedziemy az mu sie zachce......oj obudzilam sie mokra...jeszcze te wymiary malego wogole mi nie pasuja ;/


No rzeczywiście te wymiary troszq do siebie nie pasują 😮
Hej Justiks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
To chyba tak jak pisała wczoraj marinka albo fijolek.... Natura nas przygotowuje na te "nieprzespane" noce... 🙂
A ja aż się boję, bo od jakiegoś czasu Hania codziennie od 4 rano daje czadu 🙂


Ja to sie boje kazdego lekkiego skurczu,kazdego zakucia i pobolewania brzucha...panicznie boje sie porodu i tego jak bedzie po...od kilku dni niespokojna jestem ze nie zdarzymy urzadzic wszystkiego na czas itp...

Cicho i pusto cosik wiec lece...moze dam rade cos zrobic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WItajcie 😁
Wczoraj juz nie miałam sił zeby wejsc do WAs, latałysmy ze szwagierka po galeri, az sie dziwie ze dałam rade tyle godzin , takie miałam siły 😁 ale za to w nocy nie mogłam z łózka wyjsc heh, a rano męzus przyniósł sniadanko do łózeczka 🙂 i dzien sie super zaczał. Do tego to bezchmurne niebo.. i piekne słoneczko, zbieram sie i na spacerek ide z sąsiadką 😁
KAsiagwiazdka czekam równiez na zdjecia mebelek, napewno przeszczesliwa jestes ze przyszły 😁
Justiks synus słodziutki,
Beata pokoik ładny i kolorki scian takie żywe 😁
Anonimosia... fajnie ze juz jestes z nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj chyba widze ze znow panike nasialam porodem....
Musmy myslec tak ze TYLE KOBIETA DALO RADE TO MY TEZ BEDZIE DOBRZE 🙂 🙂
mi polozna powiedziala ze jak bede miec podejscie dobrze nie stresowac sie bede to pord bedzie syzbki i lekki.....i powiedziala zeby pesymistycznie sie nie nastwiac bo wtedy maly tez nie bedzie chcial wyjsc i my bedziemy miec zle wspomnienia....chyba racje ma...musimy wytrzymac dla naszych maluszkow jak o ona powiedziala zeby im latwo bylo przyjsc na swiat i szybko 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
oj chyba widze ze znow panike nasialam porodem....
Musmy myslec tak ze TYLE KOBIETA DALO RADE TO MY TEZ BEDZIE DOBRZE 🙂 🙂
mi polozna powiedziala ze jak bede miec podejscie dobrze nie stresowac sie bede to pord bedzie syzbki i lekki.....i powiedziala zeby pesymistycznie sie nie nastwiac bo wtedy maly tez nie bedzie chcial wyjsc i my bedziemy miec zle wspomnienia....chyba racje ma...musimy wytrzymac dla naszych maluszkow jak o ona powiedziala zeby im latwo bylo przyjsc na swiat i szybko 🙂 🙂


Dokładnie Becia!!!
Musimy pomóc naszym Maluszkom dobrym nastawieniem i nie spinaniem się... bo jak my się zepniemy i ściśniemy i zestresujemy to on wcale nie bedzie chciał , ba! nawet nie bedzie mogl, wyjsc na świat!
Bo Maleństwo ma taaaką dłuugą drogę do przejścia... ufff..
A my musimy myśleć pozytywnie!!! BO NAGRODA NAS CZEKA NIESAMOWITA!!! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
beata2186 napisał(a):
oj chyba widze ze znow panike nasialam porodem....
Musmy myslec tak ze TYLE KOBIETA DALO RADE TO MY TEZ BEDZIE DOBRZE 🙂 🙂
mi polozna powiedziala ze jak bede miec podejscie dobrze nie stresowac sie bede to pord bedzie syzbki i lekki.....i powiedziala zeby pesymistycznie sie nie nastwiac bo wtedy maly tez nie bedzie chcial wyjsc i my bedziemy miec zle wspomnienia....chyba racje ma...musimy wytrzymac dla naszych maluszkow jak o ona powiedziala zeby im latwo bylo przyjsc na swiat i szybko 🙂 🙂


Dokładnie Becia!!!
Musimy pomóc naszym Maluszkom dobrym nastawieniem i nie spinaniem się... bo jak my się zepniemy i ściśniemy i zestresujemy to on wcale nie bedzie chciał , ba! nawet nie bedzie mogl, wyjsc na świat!
Bo Maleństwo ma taaaką dłuugą drogę do przejścia... ufff..
A my musimy myśleć pozytywnie!!! BO NAGRODA NAS CZEKA NIESAMOWITA!!! 🙂 🙂


bym powiedziala bezcenna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dokladnie dziewczynki...i od dzis ANI SŁOWA NA TEMAT STRACHU, musimy sie wspierac i myslec pozytywnie zebysmy potem cieszyly sie maluszkami jako mamy i ogladaly zdjecia inych maluszkow jako ciotki brzuszkowe.....musimy sobie pomoc zeby kazda mila latwy i szybki porod....a ta co bedzie sie bac (o sobie tez mowie 😜 ) dostanie wpieprz... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
co u was?????kope czasu minelo hehehe.... 😁
ja juz rozpakowana na niu mieszkanku... 😁
juz ledwo chodze...nogi jak balony,psiocha boli,szczegolnie jak chce sie podniesc z lozka czy krzesla....ale jak chodze to tez pobolewa...juz tam wszystko sie szykuje do porodu.... 🤢


no szykuje sie...ale pewnie to tez z przemeczenia wiem jak przeprowadzka wykancza..takze wydaje nam sie ze malo i delikatnie robimy ale caly dzien na nogach stac i chodzic i sa skutki...odpoczywaj duzo robaczku..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...