Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
ja to tez nie wiem czy to co czasem mnie zlapie to skurcz czy poprostu jakis bol bo mala na cos uciska 😮
ale chyba jak zacznie sie cos dziac to bedziemy wiedzialy ze to juz 🙂 ja z OM mam termin na 30 kwietnia, a wedlug usg 2 maja 🙂
a ty gosia masz pepek wystajacy? ANTENKA dla ciebie rowniez ogromny buziak 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
ja to tez nie wiem czy to co czasem mnie zlapie to skurcz czy poprostu jakis bol bo mala na cos uciska 😮
ale chyba jak zacznie sie cos dziac to bedziemy wiedzialy ze to juz 🙂 ja z OM mam termin na 30 kwietnia, a wedlug usg 2 maja 🙂
a ty gosia masz pepek wystajacy? ANTENKA dla ciebie rowniez ogromny buziak 😘


no taki guziczek mam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Antenka222 napisał(a):
fijolek napisał(a):
Antenka222 napisał(a):
witam Brzunie po kilkudniowej nieobecności... 🙂
dobrze do Was wrócić..
no niestety ja wylądowałam w szpitalu w piątek z wymiotami, biegunką i co najgorsze skurczami....
ale po kilku kroplówach i lekach naszczęście wszystko ucichło....właśnie wróciłam do domciu... 🙂
z maluszkiem wszystko wporządku teraz tylko leżenie i odpoczywanie...szyjka już mi się skraca więc musze na siebie uważać....
postaram się do Was zaglądać....idę odpoczywać...buziaki miłego dnia...

hej kochana, przed chwila tak wlasnie myslalam o Tobie ze dawno cos Cie nie bylo..:/
dobrze ze wszystko oki.
W jakim szpitalu wyladowalas?


wylądowałam w koperniku bo najbliżej...


Antenka czyli obie byłyśmy w szpitalu ale ja chwilę dłuzej niż Ty bo od wtorku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane! wstalam,po sniadanku i spacerze z pieskiem, no i tak sie zastanawiam co dalej bo pogoda u nas sliczna, moze zaraz rusze gdzies pupe bo szkoda w domu siedziec.
co do snow to faktycznie dziwne sa mi na przyklad snilo sie dzisiaj ze wylecial mi czop z krwia i zaczelam ze stresu pakowac torbe i potem lezalam i patrzylam juz tylko na ta torbe 🙂 a najlepsze jest to ze niedlugo to bedzie rzeczywistosc bo uwaga wg.terminu ktorego sie trzymam ponad polowe ciazy pozostalo mi 23 dni!!!!!!!!!!!![
a ja jeszcze bez mebelkow no bo niestety jutro wpada ekipa remontowa, na szczescie do piatku sie wyrobia a ja mysle do poniedzialku i juz bede spokojna. to co stawiam . i wybywam. do pozniej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze tak sobie poczytalam co piszecie i mysle ze tez bardzo szcegolnie muismy na siebie uwazac i duzo wyopoczywac, tymabrdziej ze niektore z dzieciaczkow moga nam dac popalic wnie tylko w dzien ale tez w nocy.... a co do skorczy to nawet nie wiem czego sie spodziewac? taki bol jak przy miesiaczce? hm... ciekawe jak to bedzie,w czw. wiztya wiec musze ginek. troche podpytac.... no i juz sie nie moge doczekac az zobacze Nasza Dzidzie.... pewnie troche jej sie przybrało na wadze, no i zapewne urosla....

Stawiam krope (.) i bede pozniej

Buziole!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzis fakt spokoj na forum...ja wpadlam znow na chwile zobaczyc co sie dzieje bo zaczelam pakowac torbe do szpitala dla siebie i qrde nie mieszcze sie w jedna.....mam inn ale taka wielka walizke podrozna pewnie bym tylko pol zagospodarowala wiec siara z taka do spzitala sie wybrac....o manio ile tego trzeba.....liste wydrukowalam i wg niej jade eh....zaczyna mnie stresior lapac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...