Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No to nam na SR babka opowiadała kilka anegdot..:
Pierwsza to o gościu, który był bardzo zniesmaczony tym, że nie dostał nic do jedzenia, nic do picia, nikt się nim nie zajmował, a na koniec jak już był taki zmęczony po tym calym porodzie to położna mu kazała pępowinę przeciąć, jakby sama nie umiała 😜
Druga to położna powiedziała tatusiowi, że jeżeli chce, to może sobie odpocząć, iść coś zjeść, napić się... a gościu wziął to tak dosłownie, że poszedł się napić z kolegami i wrócił na porodówkę lekko nawalony 😉 :P :P

Ech te chłopy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
hehe i pomyśleć ile te położne się już naoglądały, nasłuchały itd 😁 niejedna pewnie dobrą książkę mogłaby napisać 😁 😁 🙃 🙃



Nooo 🙂 skubane mają tyle historyjek... 🙂 jedna mówi, że kiedyś tak chciała przeć z ciężarną, że sama popuściła siku 🙂 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój maluszek teraz coraz częściej sie kręci ,czasem czuje takie przeciągania pod skórą i wtedy brzuch faluje a czasem jakby się przestraszył i gwałtownie zamachał rączkami albo nóżkami do tego dochodzi wpychanie (chyba nóżki) pod prawe żebro 😜 no i wypychanie do tego stopnia że z jednej stony brzuszka robi mi się takie jajko 😮 😁 😮
Wy tez tak macie??
Pochwale się Wam że po wczorajszym usg wiemy że nasz synek waży już 2,85kg i mierzy 32cm od główki do pupki 🤪po za tym wszystko OK tylko ciekawi mnie fakt że pan dr powiedzial ze mały ma plecki z prawej strony a ja tam najwięcej kopniaków przyjmuje 🤢dziwne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Kasia21 napisał(a):
hehe i pomyśleć ile te położne się już naoglądały, nasłuchały itd 😁 niejedna pewnie dobrą książkę mogłaby napisać 😁 😁 🙃 🙃



Nooo 🙂 skubane mają tyle historyjek... 🙂 jedna mówi, że kiedyś tak chciała przeć z ciężarną, że sama popuściła siku 🙂 :P



hehehe dobre 😉 ja to się zastanawiam jak to będzie ze mną i moim mężulkiem na porodówce 😁 ale pewnie zabawnie 😁 na naszym ślubie przy składaniu przysięgi śmialiśmy się tak że aż urzędniczka nie mogła wytrzymać 😁 i tutaj pewnie będzie podobnie ... 😉 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasidelko moja Mała też się rozpycha, wypycha, rozciąga :P Też czasami jajo mi się robi a najbardziej rusza się po lewej stronie i kopie w żebra po lewej stronie... 🙂
Chociaż to też zależy, bo czasami mi się wypchnie pod prawymi żebrami i nie chce się schować :P

Super, że synuś zdrowy i rośnie ladnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie dziękuję dziewczynki ale przyznam się wam szczerze że uspokoiło mnie to usg i to bardzo 😆
Za wiele nie widziała bo był tylko jeden monitor i pan dr tylko tak na chwilkę do mnie przekręcił zobaczyła stopę i główkę i juz byłam taka uhahana jak nigdy 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Ostatnio polozna mowila nam,ze nie zawsze przy duzych dzieciach jest cesarskie ciecie,ze podobno nawet przy malych dzieciach do 3 kg tez moze byc cesarskie ciecie,ze to zalezy od wielkosci glowki no i naturalnie od polozenia krasnoludka.


Moja mi powiedziała że juz na porodówce mierzy sie szerokość kości miednicy mamy bo od tego zalezy czy dziecko sie zmieści czy nie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...