Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
joma napisał(a):
Witaj Moniczka 😘
Miło Cię widzieć! 🙂
Niech Piotruś przybiera na wadze i zdrowo rośnie 😘

Brzuszki...
Bo właśnie byłam w wc...
No i zauważyłam śluz taki brunatny...
A wczoraj miałam badanie - to pewnie przez to prawda?


Kochana może to być przez badanie a może sie już coś zaczynać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
WItajcie! wpadam sie tylko przywitac, idziemy gdzies sobie z malutkim bo pogoda taka piekna, dla tych ze zlym humorem przesylamy buziaki, dla tych co chca urodzic dobre fluidy 🙂 aha i gratulacje dla Ciebie Moniczko jeszcze raz, Piotrus sliczny!! buziaki i do pozniej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
WItajcie! wpadam sie tylko przywitac, idziemy gdzies sobie z malutkim bo pogoda taka piekna, dla tych ze zlym humorem przesylamy buziaki, dla tych co chca urodzic dobre fluidy 🙂 aha i gratulacje dla Ciebie Moniczko jeszcze raz, Piotrus sliczny!! buziaki i do pozniej!

hej kochana...dzieki....twoj Piotrulek tez niczego sobie...hehehehe slodkie te nasze dzieciatka....ja w poniedzialek na pierwszy spacerek ide z moim...do pediatry na wazenie...jak nie bedzie nic wiecej to czeka nas szpital... 😞 zyje nadzieja ze bedzie lepiej...
poki co lece nakarmic moje szczescie najwieksze pod sloncem....odezwe sie jeszcze jak bedzie siec...buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Beata a jakie np cwiczenia robic zeby dzidzi nizej zeszło?


wiec nam panie tlumaczyla tak....
1. stajesz za krzeslem trzymasz oparcie i kucasz i jak ukucniesz wytrzymaj 10 sek wstan i znow i tak 10 powtorzen....
2. stajesz w rozkroku i krecisz bioderkami w prawo 5 razy i w lewo 5 razy.
3. albo kladziesz sie na plechac nogi oparte np p sciane jak do swiecy zlaczasz stopy wewnetrzna czescia (do srodka) i przyciagasz je do siebie i wytrzymujesz tak 5 sek i znow powtarzasz to z 10 razy...
4. siadasz np pod sciana i to samo ze stopami robisz co poprzednio.....zlaczone spodem do siebie i przyciagasz i kolana jak najblizej podlogi i tak wytrzymujesz 5 sek..
5. trzymasz krzeslo np za oparcie rekoma, lekki rozkrok i i zginasz sie w pol (twarza zebys w podloge patrzyla ii taka zgieta w pol wytrzymujesz 10 sek...potem wyprost i znow i tak 10 razy///


No i narazie tyle co pamietam...jak mi sie jeszcze cos prypomni napisze 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a mnie tesciu troche wkurzył bo ja tu sie biore za sprzatanie łazienki a on do mnie zebym sie nie meczyła i nie sprzatała bo przeciez czysto jest wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr jak czystko jak tydzien temu sprzatałam lazienke to jak moze byc czysto???????????? normalnie az mnie zatakało ale oczywiscie posprzatałam bo dla mnie nie jest czystoo 😠 dzizas nie wytrzymam z tymi facetami najlepeij jakbym sie polozyła i nie ruszala wogóle a rodzic to chyba oni za mnie pójda boszeeeeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Beata a jakie np cwiczenia robic zeby dzidzi nizej zeszło?


wiec nam panie tlumaczyla tak....
1. stajesz za krzeslem trzymasz oparcie i kucasz i jak ukucniesz wytrzymaj 10 sek wstan i znow i tak 10 powtorzen....
2. stajesz w rozkroku i krecisz bioderkami w prawo 5 razy i w lewo 5 razy.
3. albo kladziesz sie na plechac nogi oparte np p sciane jak do swiecy zlaczasz stopy wewnetrzna czescia (do srodka) i przyciagasz je do siebie i wytrzymujesz tak 5 sek i znow powtarzasz to z 10 razy...
4. siadasz np pod sciana i to samo ze stopami robisz co poprzednio.....zlaczone spodem do siebie i przyciagasz i kolana jak najblizej podlogi i tak wytrzymujesz 5 sek..
5. trzymasz krzeslo np za oparcie rekoma, lekki rozkrok i i zginasz sie w pol (twarza zebys w podloge patrzyla ii taka zgieta w pol wytrzymujesz 10 sek...potem wyprost i znow i tak 10 razy///


No i narazie tyle co pamietam...jak mi sie jeszcze cos prypomni napisze 🙂 🙂


DZieki kochana.. zaraz sobie pocwicze conieco 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
no a mnie tesciu troche wkurzył bo ja tu sie biore za sprzatanie łazienki a on do mnie zebym sie nie meczyła i nie sprzatała bo przeciez czysto jest wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr jak czystko jak tydzien temu sprzatałam lazienke to jak moze byc czysto???????????? normalnie az mnie zatakało ale oczywiscie posprzatałam bo dla mnie nie jest czystoo 😠 dzizas nie wytrzymam z tymi facetami najlepeij jakbym sie polozyła i nie ruszala wogóle a rodzic to chyba oni za mnie pójda boszeeeeeee


hehe dla nich to zawsze jest czysto.. bo moze boja sie ze ich zagonimy do roboty !!!! rozumię..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka1979 napisał(a):
CZESC DZIEWCZYNKII 🤪
troche mnie nie bylo....a tu juz tyle z naszych rozpakowanych 🙂
moj maly juz ma ponad tydzien,mamy male problemy z przybieraniem na wadze...musze go dokarmiac sztucznym eh....a poza tym jest kochany,taki grzeczny 🙂 i taki kruchy i malutki....na cale szcescie wszystko skonczylo sie dobrze,urodzilam przez cc i to w tepie pilnym bo malemu tetno zanikalo....maly dostal 10 pkt tylko masa ciala mala 2500,a teraz 2370....i tak od tygodnia sie trzyma....teraz dajemy papu czesciej i moze przybedzie troche gram....a ja po malu dochodze do siebie...szwy juz zdjete....bol coraz mniejszy....juz latwiej mi sie poruszac....aby do przodu... 🙂
przesylamy buziaki dla wszystkich... 😘 😘 😘

Moniczko1979
a jak to jest z wodami płodowymi przy cc? bo mnie chyba czeka cc a nic nie wiem na ten temat,znaczy trochę wiem ale nie za dużo,a dopiero we wtorek idę do lekarza a już jestem ciekawa. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 stron do nadrobienia... 🤪 szalejecie Niunie.. 🙂
Moniczko wszystkiego najlepszeg, synuś piękny i niech Wam się zdrowo chowa... 🙂
a ja pochłonęłam właśnie pół kilo truskawek pychota... 🙂
i zaraz uciekam bo znajomi przyjeżdżają i wyjeżdżamy za miasto więc pewnie będe koło 18tej..
3mam kciuki żeby któraś urodziła... 🙂
buziole 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczka1983 napisał(a):
antenka miłego wypadu 🙂 🙂 i mąz usnał.. i poki co na balkonie siedze, a tez z checia bym gdzies ruszyła 🤪

dzięki Aneczka.. 😘
jak chcesz możesz jechać z nami.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...