Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witajcie upalnie 🙂 u nas cisza i spokój zapowiada sie prześliczny dzień
Beata moze odpusc sobie to wychodznie z domu bo jak masz takie bóle to moze rozwarcie się powiększa bo faktycznie 3 palce to 6cm a 10 cm to juz poród 🙂 wiec ja bym nie ryzykowała
a Martyna faktycznie albo jeszcze spi albo juz sie rozpakowuje 😁 ale taki piekny dzień to czas na nowego dzidziusia bo po weekendzie to sie pewnie posypią 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień Dobry!
Dzisiaj po prostu sobie pospałam.... :| Wczoraj mój mężuś wrócił z pracy o 23 i bbył tak zmęczony, że od razu spać poszliśmy....
I nockę miałam nawet przespaną (2 wyjścia na siku) ale śnił mi się poród na takiej obrzydliwej porodówce a później to moje dziecko (chyba chłopczyk) było taaak wielkie a oni mi kazali go w beciku nieść i ja nie dawałam rady 😁

Mówię DZIEŃ DOBRY i idę się ogarnąć... jak wrócę to wkleję info od Manki.... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie wróciłam z zakupów, kupiłam preparat na chwasty a później zahaczyłam o supermarket i mąka, śmietana i ser na pierogi kupione. Jeszcze podjadę do drugiego sklepu później po ziemniaki i zabieram się za lepienie. Może jak troszkę postoje przy garach to coś drgnie 🤨

No Martyna ty to umiesz wzbudzić ciekawość teraz będę odświeżała stronę co 3 sek, żeby dowiedzieć się co u Manki .

Justiks23 dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
A ja właśnie wróciłam z zakupów, kupiłam preparat na chwasty a później zahaczyłam o supermarket i mąka, śmietana i ser na pierogi kupione. Jeszcze podjadę do drugiego sklepu później po ziemniaki i zabieram się za lepienie. Może jak troszkę postoje przy garach to coś drgnie 🤨

No Martyna ty to umiesz wzbudzić ciekawość teraz będę odświeżała stronę co 3 sek, żeby dowiedzieć się co u Manki .

Justiks23 dzięki


prosze bardzo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Manki: Ruszyło się coś na forum? U mnie dziś termin, od dwóch dni mam skurcze i bóle aż mnie skręca tak boli ale oni twierdzą że są za słabe do porodu i karzą czekać 😞 a ja już chwilami nie mam siły 😞


Napiszę jej, że jesteśmy z nią i trzymamy kciuki... bidulka się męczy....

Jolajcik
nie chciałam wzbudzać ciekawości :P smacznie mi się spało 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
no dokładnie... ja też 3 dni leżałam na przedporodowej i nasłuchałam się trochę heh.. 🙂 ale te chwile krzyku i bólu chyba wynagradza pierwszy krzyk Maleństwa 🙂


kasiu ty sie szybko rozkrecaj bo jestesmy juz we 3 umowione na spacer hihi pamietasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
Kasia21 napisał(a):
no dokładnie... ja też 3 dni leżałam na przedporodowej i nasłuchałam się trochę heh.. 🙂 ale te chwile krzyku i bólu chyba wynagradza pierwszy krzyk Maleństwa 🙂


kasiu ty sie szybko rozkrecaj bo jestesmy juz we 3 umowione na spacer hihi pamietasz?


no pewnie że pamiętam ale moja Mała to się chyba na drugą stronę jeszcze nie wybiera hehe 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
kasiu bo ona niewie jeszcze jak tu u nas fajnie hihi


już chyba na wszystkie możliwe sposoby próbowałam ją wykurzyć i nic z tego :P Uparciuch z niej straszny 🙂 🤪 no ale skoro jeszcze jej tam wygodnie to niech sobie siedzi... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...