Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
kasiagwiazdka napisał(a):
hejka!
Aneczka,ale Wasza Martynka ma cudne wloski! po mamusi czy po tatusiu?? 🙂 w ogole jest piekna! 🙂

Husi, musisz byc dzielna! bedzie napewno wszystko dobrze!

ja dzis troszke kolowata chodze, Alex w nocy nie spal za bardzo, brzuszek go bolal i co 30 min pomialkiwal 😞 skorzystalam dzis w dzien z okazji i jak zasnal to ja tez sie zdrzemlam 🙂

teraz juz jest lepiej, nie mogl zrobic kupki, ale juz zrobil i pryka sobie 🙃

Kochane, a powiedzcie mi, czy Wy kapalyscie Swoje Skarbki od razu po przyjsciu do domu??
bo do mnie przychodzi polozna i ja chcialam juz Laexa wykapac, a ona mowi ze jeszcze nie, tylko jak pepowinka odpadnie dopiero, wiec pewnie po weekendzie 😮
myje go tylko tak na przewijaku woda i plynem, ale juz bym chciala zebysmy go wykapali, czul by sie lepiej... a jak to u WAS bylo i jest??


u nas położna na SR mówiła ze kapiemy po przyjsciu do domu po kilku dniach i ze pepek mozna zamoczyc ale należy go dokładnie osuszyc a nie kąpać az do odpadniecia pępka to jakoś sobie nie wyobrażam bo czasami taki pepek sie trzyma kilka tygodni a jak jest gorąco to przeciez przyjemniej takiemu szkrabowi po kąpieli ale co kraj i szpital to inne obyczaje 🙂


my kąpalismy uwazając na pepek. z tym ze Maja miala juz 8 dni. a w szpitalu nie kąpali. w wekend pepus odpadł wiec wczoraj bardziej go namoczylismy ale dzis tak niezbyt ładnie wygląda. jutr bedzie u nas polozna to zapytam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂 😘
a ja nadal w dwupacku...wczoraj myslslam ze nie wyrbie tak mnie w kroczu klulo ze szok 🤢 i brzuch bolal...o 4 w nocy obudzil mnie bardzoooo bolacy skurcz i cisza narazie....

Dzis ostatni dzwonek na zalatwienie spraw i skoczenie do sklepu bo potem nie bede juz miec jak i kiedy 🤢 dlatego kochane wyszykowalam meza do pracy i poloze sie jeszcze troszke a potem w droge i działamy 🙂 😆

Buziaki dla Was 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 😁

Wstałam, wykąpałam się zaraz zjem śniadanko a później biorę się za porządki. wczoraj czułam kilka skurczyków ale chyba nie są nawet godne odnotowania ;( Moja mama się wczoraj śmiała, że zrobimy jej prezent na urodziny 24.05 ale ja nie chcę aż tyle przenosić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 😘
Ja się wczoraj forsowałam, spacerowałam, słuchałam głośno muzyki (byłam na próbie mojego zespołu), później na pępkowe do znajomych, na koniec akcja bzyk z mężusiem i NIC!!! Hania sobie nadal zadowolona w brzuniu leży... 😜 🙂

Więc witamy kolejny dzień w dwupacku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie upalnie moze ta tepmeratura wykurzy nasze maluchy z brzuszków 🙂 wieczór faktycznie był z twardym brzuchem prawie non stop już iskierka nadziei sie pojawiła i dupaaaaaaa w nocy kilka razy siusiu przerwa w spaniu oczy mialam jak 5 zł i myslalam co by tu zrobic bo spac mi sie nie chcialo ale rożsądek zwyciezyl i zostałam w łóżku ale mały oczywiscie towarzystwa musiał mi dotrzymac i tak zesmy z godzine medytowali 🙂 dzisiaj kolejne prasowanie i pranie ale juz bede miala wszystko poprasowane i poprane wiec cały przyszły tydzień przeznaczam na rodzenie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 a ja dziś stwierdziłam że po raz ostatni sprzątam generalnie mieszkanko i jeśli to Milenki nie wykurzy to mam to gdzieś do końca będę leżeć do góry brzuchem i odpoczywać 😜 w końcu i tak musi wyleźć 😁

także dziś ostatnie generalne porządki i później błoga laba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 ja tak codziennie mówię, że dziś ostatni raz sprzątam tak gruntownie i efekt jest taki, że codziennie robię to samo. Miejmy nadzieję, że chociaż u ciebie to podziała. Ja wczoraj wieczorem sadziłam jeszcze truskawki i podlewałam ogród 10 L konewką i nic!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...