Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
JOMA: Mariuszek jest właśnie na badaniach a o 14 do domku :-)

A z wózka już jestem zadowolona, mimo, że jeździłam nim tylko po pokoju 😜 🙂


zawsze to cos hehehe a mialas w wozku chociaz lale co by tak na pusto nie jezdzic hihi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
JOMA: Mariuszek jest właśnie na badaniach a o 14 do domku :-)

A z wózka już jestem zadowolona, mimo, że jeździłam nim tylko po pokoju 😜 🙂


zawsze to cos hehehe a mialas w wozku chociaz lale co by tak na pusto nie jezdzic hihi 🤪

nie.. 🤔 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
justiks23 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
JOMA: Mariuszek jest właśnie na badaniach a o 14 do domku :-)

A z wózka już jestem zadowolona, mimo, że jeździłam nim tylko po pokoju 😜 🙂


zawsze to cos hehehe a mialas w wozku chociaz lale co by tak na pusto nie jezdzic hihi 🤪

nie.. 🤔 😁 😁


a widzisz wiec jeszcze nie sprawdzilas amortyzacji hahahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):
Kasia21 napisał(a):
ufff... jeden pokoik wysprzątany 😁 zalały mnie poty przy pastowaniu podłogi ale lecę dalej 😁 🙃 teraz szorowanie łazienki 😜 😜 😜


sprzataj sprzataj trzeba corcie wygonic hihihi


staram się jak mogę hehe 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
MAmusie wiecie zauwayłąm ze MArtynce łuszczy sie skóra na raczkach i stópkach ... połozna środ. powiedziała ze to normalne ze ta pierwsza skórka sie złuszczy ale mnie to jakos niepokoi..



witajcie!

wpadam na chwilke bo Maly spika a mamusia chce pod prysznic skoczyc 🙂
nocka taka sobie, budzil sie czesto i pomialkiwal, znow brzusio chyba, pomagalam Malemu kupke zrobic 🙂 teraz juz jest chyba ok, bo zasnal i nie budzi juz sie co pare minut...

Aneczko Mojemu Alexowi tez sie luszczyla, tak jakby schodzila, tez pytalam poloznej to powiedziala ze to nic zlego- schodzi pierwsza skorka, posmaruj kremikiem troszke 🙂 ja tak zrobilam 🙂 i jest OK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapytam Was mamusie czy była u Was pielegniarka czy tez położna środowiskowa w domu bo u mnie nikt nie był 🥴 nie wiem ale na pierwsze badanie musieliśmy stawić sie osobiscie w przychodni Wiktor miał wtedy 2 tygodnie 🤢
jak to u was było?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia MANKI - Rozwarcie 5 cm... Podlączyli mi kroplówkę... Czekamy 😞 Bóle mam takie że nie daję rady i nie chce widzieć ani męża ani mamy... Nikogo.

Ja jej odpisałam : Kasiu! Trzymaj się! Dasz radę!!! Pomyśl o Maleństwie. Jesteśmy z Tobą Kochana :*

Kasia MANKI - Dzięki 🙂 cały czas o nim myślę... W razie co będę pisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasidelko88 napisał(a):
Zapytam Was mamusie czy była u Was pielegniarka czy tez położna środowiskowa w domu bo u mnie nikt nie był 🥴 nie wiem ale na pierwsze badanie musieliśmy stawić sie osobiscie w przychodni Wiktor miał wtedy 2 tygodnie 🤢
jak to u was było?


u mnie wlasnie była położna. jak zapisujesz dziecko w przychodni to oni powinni przysłąc położną. ogolnie wizyta spoko - tyle ze Maja wydawała jej się nadal lekko zolta - wiec mam dawac wodę z glukozą i polozna przyjdzie obejrzec ją we wtorek. i jesli nadal bedzie sie wydawała żółta to znow badanie krwi i sprawdzanie bilirubiny.

ogolnie kazała jesc, jesc, jesc - smiala się z diet ktore proponowały mi kolezanki czyli buraki, ziemniaki, marchewki i gotowane mieso. powiedziala zeby wprowadzac wszystko byle nie było smazonego, pikantnego i truskawek. słodycze tez mozna - tyle ze uwazac na czekolade i kakao i ciasta kremowe. lody smietankowe tez powinny byc ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Pranie powieszone, kolejne wstawione, dywan wyprany... 🙂 jeszcze muszę go odkurzyć jeszcze raz jak wyschnie i umyć podłogę 🙂 Hania! WYCHODŹ! 🙂 🙂


Rany 😲 😲 😲skąd wy bierzecie tyle siły ??ja przed porodem czyli hmm w 37 tyg. jak zamiotłam podłoge to sie zdyszałam 😁 😁 🤨
Dalej będę wam powtarzać odpoczywajcie i jedzcie na co tylko macie ochotę w ilościach jakie chcecie bo przy karminiu piersia skończą się ciasteczka czekoladki truskawki a nawet zwykły ogórek kiszony czy pomidorek nic nie będzie na poczatku Wam wolno jeść....
Korzystajcie !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...