Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja juz drugi raz obchodze dzien Matki.i 8 maja byl tu w Niemczech.Ale to ze jestem patriotka,naturalnie obchodze tez polskie swieto Mamy! Prezent...lazy na moim brzuszku i smacznie spi....bez bolow 🙂 serce sie raduje!
WSZYSTKIM MAMUSIOM ROZPAKOWANYM I TYM NIEROZPAKOWANYM WSPANIALEGO PELNEGO USMIECHU I MILOSCI DNIA MATKI! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i witajcie z powrotem 🙂 zapis ktg jak to stażystki okresliły mam książkowy skurcze zaledwie raz dobiły do 40% a tak to spokój ehh w sobote mam sie zglosić na ktg na IP i ewentualnie zostane i cos bedziemy działać ale cos mysle ze jak się nic nie bedzie działo to spanikuje i przeciągne hospitalizacje do poniedziałku wtedy chociaż bedzie nasza położna ze SR i mój lekarz wiec jakos raźniej
no chyba że w każdej chwili mnie trafi 😁 na razie bede wcinac truskawy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Czy ktoras z Was ma chuste do noszenia malenstwa? Chce kupic tez,ale nie wiem ktora 😲


ja sobie wybralam natibaby. ponoc sa dobrej jakosci i tansze niz inne ktore ogladalam. jutro chcialam isc na warszrtaty z chustonoszenia ale dla nas to wyprawa wiec musze poczekac az maz bedzie mogl jechac z nami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
no i witajcie z powrotem 🙂 zapis ktg jak to stażystki okresliły mam książkowy skurcze zaledwie raz dobiły do 40% a tak to spokój ehh w sobote mam sie zglosić na ktg na IP i ewentualnie zostane i cos bedziemy działać ale cos mysle ze jak się nic nie bedzie działo to spanikuje i przeciągne hospitalizacje do poniedziałku wtedy chociaż bedzie nasza położna ze SR i mój lekarz wiec jakos raźniej
no chyba że w każdej chwili mnie trafi 😁 na razie bede wcinac truskawy 😁


Monalissa, ja też mam truskawy na pocieszenie 😁 Każdego dnia będę wcinać kg póki nie urodzę, a co 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane! my juz jestesmy w domu 🙂 wszystkie wyniki mamy super aczkolwiek za miesiac musimy sie troche pokontrolowac. jestem w siodmym niebie ze wreszcie jestesmy w domu, a Piotrus taki fajny juz jest mamy 58cm i wazymy 4400kg 🙂 moje 4 kilo szczescia! dziekuje wam kochane za wszystkie mile slowa i wsparcie. a powiedzcie mi czy ktoras z was jeszcze sie rozpakowala? bo ja zatrzymalam sie na Adce,bede wdzieczna za info.buziaki lece sie nacieszyc moim niuniusiem.buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justina1975 napisał(a):
Czy znacie jaks strone,gdzie moge chuste Natibaby zamowic do Niemiec? Bede wdzieczna za informacje 😘


ja najprawdopodobniej będę zamawiała z allegro. moze jak do nich napiszesz to zgodzą się wysłać do Niemiec. można też sprówać ze strony natibaby. na stronie natibaby na niemcy jest link na ebaya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hussi cieszę się, że jesteście już w domku!
Właśnie dzisiaj o Tobie myślałam jak musi być Wam ciężko gdy synek w szpitalu...ale dobrze, że to już za Wami! 🙂
Co do truskawek to ja właśnie planuje wprowadzić pomału do diety jak już będzie taki prawdziwy sezon...na początek jedną sobie zjem i zobaczymy co na to Mariuszek 😉
W ciąży ryż z truskawkami wcinaliśmy na bieżąco 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
fijolek napisał(a):
o matko, tez bym pojadla truskawek.. ehh
jeszcze poczekam i bede probowac ponownie za jakis tydzien,. moze sie uda tym razem.. 😮

A próbowałaś juz tak? I jak?

zjadlam doslownie jedna wieksza i jedna malusienka i Hania strasznie w nocy plakala i miala problem z kupka. Mysle ze te truskawki byly jakos chemicznie dopieszczone bo az za ladnie wygladaly 😞 Moj Piotrek tez pochorowal sie jak je zjadl.. zatem poczekam na kolejny wysyp i bede probowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
joma napisał(a):
fijolek napisał(a):
o matko, tez bym pojadla truskawek.. ehh
jeszcze poczekam i bede probowac ponownie za jakis tydzien,. moze sie uda tym razem.. 😮

A próbowałaś juz tak? I jak?

zjadlam doslownie jedna wieksza i jedna malusienka i Hania strasznie w nocy plakala i miala problem z kupka. Mysle ze te truskawki byly jakos chemicznie dopieszczone bo az za ladnie wygladaly 😞 Moj Piotrek tez pochorowal sie jak je zjadl.. zatem poczekam na kolejny wysyp i bede probowac.

No właśnie...dlatego ja też jeszcze poczekam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...