Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka
283 strony do nadrobienia...nie dam rady 😞Niemam czAsu nawet do kibelka iść.Mały ciąg;le przy cycu by leżał jakby mogł,..eh...ja padnieta...Bardziej psychicznie niż fizycznie,ale Oskarek kochany.Dzis ma tydzień...
Chyba juz wszystkie rozpakowane co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
manki do rozpakowania zostaly jeszcze 3 nasze muszkieterki barakuda,anonimosia i monalisa 🙂 a tak to reszta juz w jednopaku.a co do smoka to dajemy jak juz nie ma innego wyjscia albo jak udaje ze nienajedzony 🙂 poki co kryzys minal i spi,tfu tfu oby spal dalej.buziaki dla was kochane 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
manki do rozpakowania zostaly jeszcze 3 nasze muszkieterki barakuda,anonimosia i monalisa 🙂 a tak to reszta juz w jednopaku.a co do smoka to dajemy jak juz nie ma innego wyjscia albo jak udaje ze nienajedzony 🙂 poki co kryzys minal i spi,tfu tfu oby spal dalej.buziaki dla was kochane 😘 😘


No to super...jak będe miała czas to podejrze fotki dzieciakow Waszych...moj ntez pospal po kapieli wiec skorzystalam z chwili i weszlam,teraz juz sie budzi...jak zwykle glodny heh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie majowe mamusie i maluszki 🙂 Ja jestem sierpnióweczką 🙂
Mam pytanie do wszystkich mam które są z Wrocławia i które rodziły w szpitalu na Borowskiej lub Kamieńskiego. Może poradziłybyście czy warto tam rodzić, jakie są warunki zwyczaje itp. I co najważniejsze co trzeba zabrać ze sobą do szpitala a co w nim dają. Ja niestety nie moge sie narazie wybrać do żadnego ze szpitali zobaczyć co i jak na własne oczy ponieważ mam bezwzględny nakaz leżenia 😮 😮
Z góry dziękuje za wszelkie informacje, pozdrawiam 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was.
Dziś już jestem w 41tygodniu i 2 dni.
Mam lekkie skurcze podbrzusze mnie ciągnie i strasznie krzyże mnie bolą jest mi ciężko siedzieć w jednym miejscu.Kucie w pochwie i ucisk na pęcherz .
Nie wiem czy dziś pojechać do szpitala niech zbadają bądź niech wywołują poród...co o tym myślicie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Dzięki za odpowiedź Kochane :* Nie dałam jej jeszcze tego smoka... w nocy dwa razy jak płakała i była najedzona, wykupkana to tylko dałam jej na chwilę swój sutek i zasypiała...
Rano zrobiła taką akcję mężowi, że ja niestety popuściłam ze śmiechu 😁
Przewijał ją i nie podniósł jej śpioszków z pod plecków tylko zostawil pod dupką... a ona postanowiła jeszcze drugą partię kupy zrobić... 😁 Mąż oczy jak 5zł zrobił 😁
No i je co godzinę... dwie... 🙂
Zaczynamy 4 dzień życia razem 🙂

MUSZKIETERKI!!! 😜 3mam kciuki Kochane :* 😘

Powiedzcie mi mamusie jeszcze... ile Wam się krocze goiło... bo ja już nie daję rady :/ tu się macica obkurcz (boli jak cholera), tu szwy ciągną... (wczoraj sobie okład z rivanolu zrobiłam...) I w ogóle dzisiaj na łóżku jeden szew znalazłam 😮 wypadł sobie.... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

A ja mam pytanie: kiedy przebieracie Maluszki?
Przed czy po karmieniu?
U nas logicznie byłoby po - bo wtedy Mariuszek robi kupkę, ale jak go przewinę po karmieniu to ulewa straaaasznie no i rozbudza mi się, że potem nie może zasnąć...a jak przewinę go przed karmieniem to wrzask niesamowity, bo glodny...no i potem musi leżeć z tą kupką :/
i takie błędne koło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Witajcie 🙂

A ja mam pytanie: kiedy przebieracie Maluszki?
Przed czy po karmieniu?
U nas logicznie byłoby po - bo wtedy Mariuszek robi kupkę, ale jak go przewinę po karmieniu to ulewa straaaasznie no i rozbudza mi się, że potem nie może zasnąć...a jak przewinę go przed karmieniem to wrzask niesamowity, bo glodny...no i potem musi leżeć z tą kupką :/
i takie błędne koło...


Witaj Joluś 😘
Ja jak narazie po... ale też mam tak samo... Po karmieniu to ona już sobie ładnie zasypia i tylko biorę na odbicie (chociaż to też ją rozbudza) ale jak jest kupa to nie ma zmiłuj 😁 🙂
Chociaż jak tak patrzę na moje zapiski to raz między spaniem a raz między karmieniami.... yhhh... jeszcze się siebie uczymy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martyna 😘

Obiecane fotki 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/dsc0173zmniejszaczpl941.jpg/][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Ale upaaaaał! 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/857/dsc0165zmniejszaczpl790.jpg/][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/dsc0178zmniejszaczpl638.jpg/][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jola!! Ale słodziak! 🙂

A mam pytanko (kolejne 😉 )
Bo moja mała cały czas w beciku na razie... tak ją noszę, tak śpi w łóżeczku (bo tak było w szpitalu i na SR mówili żeby jak najdłużej tak dzidzi nosić) ale nie wiem, czy nie powinna sobie pod kołderką leżeć... ? 🤔 😉 powiedzcie jak to u Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martyna mój Mały też leży w rożku - dzieci na początku tak czują się bezpieczniej, bo opatulone są jak w brzuszku 🙂
Ta kołdra wydaje mi się jeszcze za duża dla niego 😉
Ale noszę, karmię itd już bez rożka, bo wtedy czuje moje ciało i jest spokojny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, ja tylko na chwilę.
Za chwilę będziemy jechać.. Powiem Wam, że mam stresa. Do 2 w nocy chodziłam ze ściereczką i czyściłam kurze, bo nie mogłam zasnąć... Czyżby stres? 😁
Ogólnie niewyspana, zmęczona i poddenerwowana jestem - to nie jest dobry dzień na rodzenie 😁. Ale zobaczymy co powie lekarz.
O kurcze!!! To już?! 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia to nie stres - to wicie gniazda!
Ja też w ten dzień wzięłam się za meega porządki - powera miałam jak nie wiem - wszystko musiało byc gotowe na przyjście Mariuszka 🙂
Trzymamy za Ciebie kciuki! 🙂 😘
Czekam na info 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieńdoberek a ja jakoś normalnie nawet moge dzis rodzić 😁
wyspana i zaraz zmykamy niby cos tam czuje ale cholera wie co to 😮 😮 😮
mały spokojny jak nigdy juz od wczoraj wiec moze zrozumiał ze czas sie zbierac 😁 no to spadamy a info bedziecie miały na bierzaco bo moja madra siostra zeby byc na czasie z informacjami siedzi i poczytuje co ja tu wypisuje 😜 😜 😜 😜
trzymajcie sie dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem z powrotem 😜
Spojenie mi się rozeszło, ale tylko na 5 mm, więc jakieś szanse na poród naturalny jeszcze mam. Trzech lekarzy debatowało, czy próbować rodzić SN czy CC. A że na CC zawsze jest czas, wg daty z USG trochę dni jeszcze mi zostało, Tomek nadal jest malutki i waży ok. 3 kg, a ja jakoś nie jestem dzisiaj w nastroju do rodzenia zdecydowaliśmy się poczekać. We wtorek kolejny zapis KTG. I mam nadzieję, że do tego czasu poród ruszy samoistnie i przynajmniej start będę miała jak należy, a potem jak się sprawa potoczy takie zrządzenie losu zaakceptuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
Jestem z powrotem 😜
Spojenie mi się rozeszło, ale tylko na 5 mm, więc jakieś szanse na poród naturalny jeszcze mam. Trzech lekarzy debatowało, czy próbować rodzić SN czy CC. A że na CC zawsze jest czas, wg daty z USG trochę dni jeszcze mi zostało, Tomek nadal jest malutki i waży ok. 3 kg, a ja jakoś nie jestem dzisiaj w nastroju do rodzenia zdecydowaliśmy się poczekać. We wtorek kolejny zapis KTG. I mam nadzieję, że do tego czasu poród ruszy samoistnie i przynajmniej start będę miała jak należy, a potem jak się sprawa potoczy takie zrządzenie losu zaakceptuję 🙂


mi tez sie spojenie rozeszlo ale rodzilam naturalnie 🙂 wiec mysle ze i ty bedziesz mogla 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! kolejny dzien jako mama mija 🙂 i w domku jestesmy to najwazniejsze! ja przebieram raz przed jedzeniem raz po zalezy od zawartosci pieluchy, a co do rozka to malutek spi sobie w nim choc coraz bardziej sie wierci ale nosze go i karmie w kocyku lub bez wtedy jest spokojny jak mnie czuje. nie wiem czy przypadkiem nie mamy skazy bialkowej dobrze ze w poniedzialek idziemy do pani pediatry, czy ktoras z was wie cos na ten temat?jak to sie objawia?? bylabym wdzieczna za odpowiedz. buziaki i do pozniej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justiks23 napisał(a):

mi tez sie spojenie rozeszlo ale rodzilam naturalnie 🙂 wiec mysle ze i ty bedziesz mogla 😘


Justiks, a na ile Ci się rozeszło? I czy miałaś dolegliwości bólowe przy chodzeniu, siedzeniu, podnoszeniu nóg itd.? Ja się trochę boję ryzyka, że rozejdzie się w trakcie, tym bardziej, że Mały jeszcze nie trafił główką tam gdzie powinien...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Witajcie! kolejny dzien jako mama mija 🙂 i w domku jestesmy to najwazniejsze! ja przebieram raz przed jedzeniem raz po zalezy od zawartosci pieluchy, a co do rozka to malutek spi sobie w nim choc coraz bardziej sie wierci ale nosze go i karmie w kocyku lub bez wtedy jest spokojny jak mnie czuje. nie wiem czy przypadkiem nie mamy skazy bialkowej dobrze ze w poniedzialek idziemy do pani pediatry, czy ktoras z was wie cos na ten temat?jak to sie objawia?? bylabym wdzieczna za odpowiedz. buziaki i do pozniej!


napewno wysypka moje dziewczynki mialy weronika nawet miala takie rany z tylu na glowie z ktorych ropa leciala :/ wiem tez ze czesto dzieci sa niespokojne boli je brzuszek itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...