Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

Anonimosia napisał(a):
Hej Kochane,
Ja tylko na chwilę, nie mam siły nadrabiać stronek, ale chciałam dać znać, że już jesteśmy w domku 🙂
Tomek ma się dobrze, serduszko w porządku, choć czeka nas jeszcze kontrola w 6 miesiącu życia. Skończyło się u mnie CC, z powodu spojenia, męczę się obecnie z karmieniem piersią - pokarmu chyba jeszcze trochę za mało, ale przede wszystkim mam spory kłopot z prawidłowym przystawieniem - Mały bardzo płytko łapie pierś i sporo się musimy tu namęczyć, żeby ciągnął jak należy. I brodawki mam już nieco obolałe, ale na razie daję radę. Dokarmiamy się butelką niestety, bo nie mam pewności ile zjada, choć liczę na to, że wkrótce przestawimy się już tylko na pierś.
Pierwsza nocka za nami - całkiem spokojna, oby więcej takich 🙂
I mam pytanie o Wasze brzuchy - zwłaszcza tych z Was, które są po CC - mój wygląda tak, jakbym nadal była w ciąży... takiej z początkowych miesiąców, ale nawet pępek się nie schował. Też tak macie? Kiedy zmniejszyły się Wam brzuchy...? I strasznie mnie piecze szew przy wstawaniu z pozycji leżącej - też tak macie..?

Anonimosia super, że juz jesteście w domciu...Jeszcze raz wielkie gratulacje... 🙂
co do brzucha to nie martw się będzie się zmniejszał z dnia na dzień zwłaszcza jak karmisz piersią to macica się szybciej obkurcza więc się nie martw....ja też miala wielki po porodzie a teraz zauważyłam, że z dnia na dzień robi się mniejszy...co do szwów to mnie też bardzo ciągnęły ale po tygodniu przeszło i teraz jest super....musisz wytrzymać taka kolej rzeczy po cesrace....buziole:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczynki jakos nie moge sie ogarnąc po powrocie ze szpitala no ale moze w koncu dzis cos odpoczne bo misiek w domku, była u nas dzis położna i powiedziała zeby raczej nie mieszac cycka ze sztucznym przez dłuższy czas bo mała bedzie miała problemy z brzuszkiem 😮 😮 😮
nocki ładnie przespane ale to pewnie zasługa mleka sztucznego bo moje brodawki nadal sie przyzwyczajają 🤨
no a jesli chodzi o poród to w niedziele mialam załozony cewnik na szyjke zeby cos ruszyc ale sam wypadł popoludniu wiec czekanie do poniedziałku ale w nocy mała tak sie kreciła ze spac nie mogłam i w pewnym momencie to juz myslalam ze rozerwie mnie i wody popłyna ale cisza a po kilku minutach fruuuuuuuu całe łóżko mokre i akurat weszła połozna zeby posłuchac tętna no to zabrała mnie na ktg a tam skurczy brak no to czekamy i do łózka wiec połozyłam sie z powrotem była 1 w nocy i przelezałam pół godziny podczas której skurcze sie pojawiły wstałam o 1.30 i poszłam połazic po korytarzu no i dzwonie po miska, jak przyjechał to juz bolało porzadnie wiec poszlismy pod prysznic postałam chwile no i zaczeły sie parte 🙂 wiec na porodówke no i od chwili jak wlazłam na łózko to kazdy skurcz party wykorzystałam az połozna była zadziwiona ile mam siły 🙂 no i o 3.10 wyszła moja królowa 🙂 zapisane mam ze faza trwała 2,5h a II faza 10 minut 🙂 a jaki smiech była jak powiedziałam ze miał byc chłopak 🤪
powiem wam ze bolało jak cholera no i szycie miałam i teraz jeszcze kość ogonowa mnie napie..... ale warto wystarczy popatrzec jak to czterodniowe dziecko się uśmiecha az łzy ze wzruszenia sie pojawiają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunie ja Wam powiem, że mój mały jest dokarmiany mm...ssie cycocha ale to moje mleko chyba coś nie takie jest...portafi przy cycku siedzieć do godziny a nawet i dłużej....uśnie, wypluje przez sen cycka i zaraz się budzi z płaczem....i tak w kółko...:/ a najlepsze jest to, że z cycochów się leje jak z kranu...:/ tak bardzo chciałam go karmić tylko cycochem ale nie wyszło...co do smoka to mojego przyzwyczaili w szpitalu...a poza tym to się uspokaja jak ma smoka...
aaaa próbowałam truskawek ale uczulenie wyskoczyło..:/ więc nie będzie jedzenia....ale za to jadłam surowe jabłko i banana i narazie cisza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Becia nie smutaj się....ja też w pierwszym tyg tylko ryczałam...młody płakał a ja razem z nim...spał i patzryłam na niego i ryczałam..pomyślałam o kimś albo o czymś i ryczałam....to nasze hormony znowu szaleją...trzeba to wytrzymać...głowa do góry...3maj się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka – wysyłam męża po ciasteczka maślane i herbatniki 🙂 a co!
Anonimosia – Witaj Kochana 😘 super, że już w domku jesteście 🙂
Beata – ja też już marzę o tym, żeby wyjść na spacerek… bo już nie mogę w domu wytrzymać. Na szczęście Grzesiu ze mną jest, więc raźniej trochę.
Monalissa - 😘
Antenka – moja też ssie, wypluwa, denerwuje się, ssie… ale je tyle ile jej potrzeba i nie sądzę, żeby się nie najadała…
Ja na razie daruję sobie próbowanie owoców :/ :/ po wczorajszych przeżyciach jeszcze trochę poczekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moja własnie dzis dostała smoczka bo taki z niej ssak ze nie do pomyslenia spi po 50 min i budzi sie z wrzaskiem wiec od razu byl cyc a tak jak dostanie smoka to zasnie z powrotem na godzinke no i wtedy obudzi sie faktycznie głodna a smoka po zasnieciu wyciągam 🙂 na razie miała go raz ale od razu jej sie spodobał 🙂 no i chyba zdecydowalismy sie na imię Oliwia
aaaaa no i jest podobna do mnie chociaz jak mi ja połozna przyniosła do mojego łozka na sali zaraz po porodzie to wydawała nam sie niepodobna do nikogo ale teraz wychodzi mój nosek i usteczka ale stópki ma tatusia 🙂 zdjecia oczywiscie wrzuce 🙂
no i codziennie ma czkawke 😞 myslalam ze jej zimno ale połozna stwierdziła ze czkawka jest bez powodu 😮 😮 😮 normalnie mnie zatkało i kazała ja trzymac w samym body i skarpetki ale przeciez ona ma dopiero 4 dni !!! 🥴 no i na razie az tak jej nie rozbieram tymbardziej ze za oknem mamy drzewa wiec jest w miare chłodno jak na takie upały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie
U Nas dzis noc spokojna i od rana też jest ok.Oskarek najadł sie po 7 i leżał grzecznie w kolysce a potem zasnal takze ze zdarzylam ogarnac mieszkanko,siebie i poprasowac pozniej moj Maly Ksiaze wstal zjadl i znow spi 🙂Kochany moj...dzis ma 2 tygodnie i pierwszy raz tak pieknie sie usmiechnal dzis 🙂
Antenko widze ze Nasze chlopaki z tego samego dnia 🙂
Barakuda gratuluje
Monalissa no wlasnie tak sie wczoraj zastanawialm czy czAsem nie mialo byc u was chlopca heh...Oliwia sliczne imie...
Aneczko moj Maly tez dostaje smoczka i wtedy moge cos zrobic bo inaczej to lezalby przy cycu tylko a tak to smoczus go uspokaja
Martynko ja to sie wszystkiego boje jesc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia - witaj 😘
Monalissa - moja Niunia też jest w samym body i skarpetkach... rożek robimy z ręcznika bo nasz jest jakis taki gruby ale jak teraz zasnęła to cała mokra więc ją odwiązałam i tylko pieluszką przykryłam! 🙂 czkawkę też ma codziennie!!! I się bidulka męczy ale leży wtedy grzeczni i tylko oczy ma jak 5zł 😁 🙂 a Oliwia bardzo mi się podoba 🙂 😉
Manki - to super, że dzisiaj Twój Maluszek taki grzeczny 🙂 🙂 i widzę, że Ty masz lepszy humorek dzisiaj 😘

Moja Księżniczka sobie śpi... i nawet strasznie głośne wiertarki jej nie przeszkadzają (bo ocieplają nasz blok... :/ ) i odkurzacz 😁 🙂 nawet chyba to lubi, bo sobie właśnie przy odkurzaczu zasypiała 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do czkawki to moj to kilka razy dziennie ma,bardzo czesto...djecie zapic czy cos???czy nic nie robicie i czekacie az samo minie?

i pytanko do dziewczyn ktore karmia piersia czy oprocz tego podajecie dzieciaczkom jakies herbatki czy cos???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manki napisał(a):
a co do czkawki to moj to kilka razy dziennie ma,bardzo czesto...djecie zapic czy cos???czy nic nie robicie i czekacie az samo minie?

i pytanko do dziewczyn ktore karmia piersia czy oprocz tego podajecie dzieciaczkom jakies herbatki czy cos???

mój też ma czkawke kilka razy dziennie i daje mu cycka albo glukoze...
Kuba jest karmiony cyckiem, mm i dostaje glukoze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/69427450.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/8796/69427450.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/33275311.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5245/33275311.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...