Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
beata az mi sie łezka zakreciła.. az mi sie mój poród przypomniał,,, tez miałam krzyzowe, ale współczuje Ci ze u ciebie tak to długo trwało.. na szczescie juz jestes po i teraz maly wszytsko ci wynagrodzi cały ból.. ja psychicznie dopiero doczłam do siebie..usmiech dziecka jest bezcenny . 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Beata dałaś radę 🙂 🙂 a Nikoś śliczny chłopczyk, więc nie dziwię się, że do schrupania 😉 🙂
Aneczka no pięknie Martysia rośnie 🙂
Fijolek no to mamusia ma dłuższą smycz już 😁 hehe 🙂

no ba!
w przyszlymtygodni ujuz umowilam sie z moja mama ze zostawie jej na godzinke Hanie i ide do kosmetyczki troszke zadbac o siebie.. juz sie nie moge doczekac.
teraz moaja mama jest z Hanusia na spacerze a ja powinnam spac.. a siedze przy kompie.. alez ja durna jestem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Beata dałaś radę 🙂 🙂 a Nikoś śliczny chłopczyk, więc nie dziwię się, że do schrupania 😉 🙂
Aneczka no pięknie Martysia rośnie 🙂
Fijolek no to mamusia ma dłuższą smycz już 😁 hehe 🙂

no ba!
w przyszlymtygodni ujuz umowilam sie z moja mama ze zostawie jej na godzinke Hanie i ide do kosmetyczki troszke zadbac o siebie.. juz sie nie moge doczekac.
teraz moaja mama jest z Hanusia na spacerze a ja powinnam spac.. a siedze przy kompie.. alez ja durna jestem 🤪

hehe 🙂 mój mężuś spał, Hania spała a ja też zamiast się zdrzemnąć to w kompie buszowałam 😉
Jakoś mi się organizm przyzwyczaił do wstawania i lekkiego niewyspania 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Witajcie, korzystam z komp męza i pisze do was.. u nas dobrze wszytsko, mała wiekszosc dnia przespi, ja mam czas dla siebie.. ale wieczorem ma taka chec possana czegokolwiek, ze jak ja przystawiam do piersi zeby sobie pocmokała to sie denerwuje ze leci.. i dzis pytałam połoznej jakbym jej smoka dała czy nie zaburze ssania piersi.. no i dow sie ze nie , po 3 tyg dziecko juz ma ten nawyk.. a czy ktoras z was karmiac piersia dała smoczka ?? ja sie obawiam ssania piesci i kciuka.

hej, ja oprocz cyca daje rowniez smoka a wczoraj wieczorem pierwszy raz dostala moje mleko z butelki - chcielismy sprawdzic czy pociagnie. pelen sukces zatem spokojnie moge wychodzic od czasu do czasu na spacerek. mialam wczoraj pojsc na aerobik ale tak potwornie w Lodzi lalo ze nie mialam odwagi 🤢


super.. 😁 ja sie tak czaje do tego smoka.. - i mysle sobie zeby tylko dobrze cyca mojego brała nie spłycała.. ogolnie jest spokojna.. ale wieczorem widze ze chciałaby tylko possac. ja korzystam z wychodzenia miedzy karmieniami 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Beata dałaś radę 🙂 🙂 a Nikoś śliczny chłopczyk, więc nie dziwię się, że do schrupania 😉 🙂
Aneczka no pięknie Martysia rośnie 🙂
Fijolek no to mamusia ma dłuższą smycz już 😁 hehe 🙂

no ba!
w przyszlymtygodni ujuz umowilam sie z moja mama ze zostawie jej na godzinke Hanie i ide do kosmetyczki troszke zadbac o siebie.. juz sie nie moge doczekac.
teraz moaja mama jest z Hanusia na spacerze a ja powinnam spac.. a siedze przy kompie.. alez ja durna jestem 🤪


🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Majóweczki!! Wpadłam do Was z wrześniówek z prośbą o pomoc w wyborze kołdry dla dzieciątka. Powiedzcie mi czy rozmiar 100x140 nie będzie za duży? Mam zimny pokój w którym będzie stało łóżeczko, więc zastanawiam się czy 90x120 nie będzie za mała by opatulić ciepło kruszynkę.
Pozdrawiam serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Witam
Ja padam psychicznie,non stop rycze...bez powodu...nawal pokarmu minal,ale dzis obudzilam sie z bolem prawej piersi i niewiem czemu tak boli 😞Kazdy ruch i krok sprawia bol...kiedy nadejdzie dzien ze nic nie bedzie bolalo????


Manki - to normalne. chyba hormony, nowa sytuacja. ja też miewam kryzysy. cały poniedziałek ryczałam jak sie dowiedzialam ze ta żółtaczka wzrosła. w nocy Majka krzyczy - w dzień marudziła (zresztą dziś też 4 godziny musialam ja nosić) - a ja sama w domu do 20:15. ale damy radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
No i jesteśmy po spacerze 1 Uch jak fajnie! Zaraz daje obiad dzieciaczkom, Księciunio oczywiście mleczko i znów wypad do parku 🙂
Poszłam śladami koleżanki i zapisałam się na aerobik. Byłam u lekarza wcześniej i dostałam pozwolenie. Więc Mój mąż zostaje z dziećmi sam 🙂 A co, niech posiedzi z 2 i się zajmie 🙂 🙂 Mleko przygotowane już 🙂 Jak dobrze mieć laktator 🙂 🙂 🙂 🙃 🙃 No i od następnego tygodnia raz w tygodniu będę na basen też wychodzić, troszkę zadbam o siebie i czas sama spędzę, O! 😜


Marinka - Ty to jestes świetnie zorganizowana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Dziewczyny, a nie boicie się, że jak się Maleństwo przyzwyczai do butelki, to nie będzie z cyca ciągnęło?

Ja już spadłam 10kg! (w ost. etapie ciąży ważyłam 65kg a teraz 55kg! 🤪 ) 🙂 🙂

Marinka, zaczniesz aerobik i basenik i będzie super! 🙂


ja w ciąży to przytyłam ok 6 kilo ale już spadłam poniżej wagi sprzed ciąży. a jak zacznę jeść to pewnie przytyję z 10 kilo. tak tęsknię za spaghetti i pizzą i pepsi i truskawkami, no i może lodami ..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Beata dałaś radę 🙂 🙂 a Nikoś śliczny chłopczyk, więc nie dziwię się, że do schrupania 😉 🙂
Aneczka no pięknie Martysia rośnie 🙂
Fijolek no to mamusia ma dłuższą smycz już 😁 hehe 🙂

no ba!
w przyszlymtygodni ujuz umowilam sie z moja mama ze zostawie jej na godzinke Hanie i ide do kosmetyczki troszke zadbac o siebie.. juz sie nie moge doczekac.
teraz moaja mama jest z Hanusia na spacerze a ja powinnam spac.. a siedze przy kompie.. alez ja durna jestem 🤪


Fijołku - dopiero co uśpiłam Maję - po 4 godzinach mam chwilę dla siebie. wstawiłam obiad i zamiast odpocząć to też weszłam na Brzuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Kochane, muszę się Wam pochwalić jak mężuś rozpieszcza mamusię karmiącą 😉

Mam nadzieję, że Hanusi nic nie będzie... bo ja trochę wariuję co jeść a czego nie, ale trzeba próbować 🙂


Daj znac jak fasolka szparagowa bo mi też się marzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 🙂 wróciłysmy ze spacerku 😁 😁 mała sie przebudza.. to jej czas.. cały dzien mi przespała z przerwa na karmienie 😆 o 19 kąpanie no i bbedzie zabawa jak codziennie ehhhhh czemu akurat wieczorem 😮 Joma ja tez bede tak pewnie jak ty 1,5 godz przy cycu, tylko zeMArtynka jak sie naje to sie bawi cyckiem i za smoczek jej robi..
MArtyna ale super masz meza,, rozpieszcza Was 😁 😁 az zgłodniałam, u nas obiadek bedzie po 18 jak mezus wróci- dzis pierogi z miesem od tesciowej mniam,.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A moja Kruszynka jak się o 16:50 obudziła to dziamała 6min... kupa... później 8min.... później nerwy... 5min... nerwy.... i nie chce spać...
Chyba jej gorąco :/
Tata teraz wziął na ręce ale szuka cyca... więc spadam otworzyć mleczarnię dla mojego głodomorka 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...