Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie poniedziałkowo... 🙂
Kolejny tydzień za nami i zaczynamy nowy.. 🙂
I znowu dużo emocji od rańca hehe.. 🙂
Hussi 3mam kciuki...i czekamy na wiadomość.. 🙂
a ja już od 7 na nogach...coś spać ostatnio nie mogę...:/
no ale nic za to już prawie mieszkanie posprzątane, śniadanie zjedzone i dziś kolejny dzionek na dworze bo zapowiada się piękna pogoda.. 🙂
idę dalej sprzątać ale będe zaglądać... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Hmmm troszke mnie nie bylo aleprzeprowadzka juz zakonczona 🙂 🙂 🙂

No to Hussi zaraz bedzie miala zajaczka 🙂


Cześć marinko mam do Ciebie pytanko czy w razie co mogę do Ciebie wysłać smska ??
Jęśli sie zgadzasz to prześlij mi prosze swój nr tel na maila [email protected] 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzialena4 napisał(a):
Mam jakieś takie brązowe plamienia dzisiaj od rana i nie wiem, czy się zbierać do szpitala...czy nie panikować ? Miała któraś coś takiego? W czwartek miałam skurcze i od tego czasu jestem na nospie - 3x dziennie.... no nie wiem, ale boję się barrrdzo


najprawdopodobniej odszedł Ci czop...jeśli skurcze są nieregularne to nie ma co panikować no chyba, że są regularne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzialena4 napisał(a):
Mam jakieś takie brązowe plamienia dzisiaj od rana i nie wiem, czy się zbierać do szpitala...czy nie panikować ? Miała któraś coś takiego? W czwartek miałam skurcze i od tego czasu jestem na nospie - 3x dziennie.... no nie wiem, ale boję się barrrdzo


Nam też położna mówiła żeby wtedy nie panikować i czekać na skurcze, które będą regularne i na dobrą sprawę by jechać do szpitala dopiero gdy będą co jakieś 5 min bo daje to gwarancję że akcja porodowa pod wpływem adrenaliny raczej nie ustanie jak może być w przypadku gdy wybierzemy się do szpitala gdy skurcze są co 10 min lub nie są regularne. Chyba że odejdą Ci wody w tym czasie. Ale to też by się wstrzymać jakieś 2-3h (gdy nie ma regularnych skurczy) i wtedy dopiero wyruszyć do szpitala. Chyba że wody są zielone lub budzą Twoją niepewność. Nie martw się. Mi dziś też coś wyleciało ale było to typowo białe z lekkim żółtym zabarwieniem, ale pewnie to zwykły śluz...
Powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
pooglądałam ten filmik z porodu który wkleiłyście... i powiem Wam że trochę mnie przeraził! chwała Bogu że ja tego nie będę widziała bo odechciałoby mi się rodzić 😁


Kasiu ja jestem tego samego zdania ale powiem Ci że mimo wszystko cieszę się że na coś takiego natrafiłam (mimo tego że przyjemne oglądanie nie jest) bo będę chociaż wiedziała co się ze mną będzie działo...
No dobrze ja biorę się za sprzątanko ale będę zaglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 🙂 😘
ja juz po sniadanku ide zaraz kawusi zrobic i troche posprzatam...widze ze rowno idzie napierw chlopiec potem dziewczynka i zaraz od hussi znow chlopiec 🙂 🙂
to teraz niech sie szukuja tez co coreczke bede miec 😜 ktora chce juz urodzic hehe

Hussi kochana jestesmy z toba trzymaj sie zdrwocka dla ciebie i maluszka 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata2186 napisał(a):
hej kochane 🙂 😘
ja juz po sniadanku ide zaraz kawusi zrobic i troche posprzatam...widze ze rowno idzie napierw chlopiec potem dziewczynka i zaraz od hussi znow chlopiec 🙂 🙂
to teraz niech sie szukuja tez co coreczke bede miec 😜 ktora chce juz urodzic hehe

Hussi kochana jestesmy z toba trzymaj sie zdrwocka dla ciebie i maluszka 😘 😘





Jak tak czytam posty to ja bym chcicla juz urodzic,ale u nas płećnieznana wiec nie wiem czys ei sprawdzi....ze kolejna dziewczynka....chcociaz moglaby być 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już ogarnełam z lekka,czekam az pranie sie wypierze i pojde na dwórek rozwiesic a potem niewiem...kusi mnie te okna pomyć ale troszku sie boje...
Mam ochote na placki ziemiaczane i chyba zrobię jakąs zupke i do tego placuszki 🙂Będe zagladać i z niecierpliwością czekam na wiadomość od Hussi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane!!!
Dopiero wstałam, ciężka nocka za mną... nie mogłam się w ogóle ułożyć i dźwignąć się z łóżka na siku też ciężko :/ no nic, dobrze, że zaczął się kolejny tydzień 🙂
Jak to mówi mój kolega "Jest poniedziałek, jest doskonale" 🙂 🙂

Hussi Kochana, trzymam kciuki za Ciebie :* :*
Aneczka jak kupisz firaneczkę, to koniecznie się pochwal 😉 ciekawa jestem 😉

Mimo, że wiem jak poród wygląda (poglądowo :P) to ten filmik mnie troszkę przeraził.... szczególnie to nacięcie krocza 🥴 🤢

Dobra Laseczki, wstaję, ogarnę się, i chyba też dzisiaj porobię porządki w szafie.... 🙂 🙂
Będę zaglądać 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka brzuszki i mamuski 😁 ja staram się od razu opoczywac jak mi twardnieje brzuch bo nie chce przyspieszac porodu jednak te kilka tygodni dla malucha to bardzo duzo i chciałąbym zeby rósł sobie i rozwijał sie jak najdłużej w brzuszku juz niedlługo bedziemy tęsknić za tym stanem poza tym kazdy mi powtarza ze wygladam ślicznie w ciąży i chyba nawet jeszcze sesje zdjęciową pykniemy bo znajoma fotografka szuka kobiet w ciąży wiec ciesze sie tymi ostatnimi tygodniami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
hejka brzuszki i mamuski 😁 ja staram się od razu opoczywac jak mi twardnieje brzuch bo nie chce przyspieszac porodu jednak te kilka tygodni dla malucha to bardzo duzo i chciałąbym zeby rósł sobie i rozwijał sie jak najdłużej w brzuszku juz niedlługo bedziemy tęsknić za tym stanem poza tym kazdy mi powtarza ze wygladam ślicznie w ciąży i chyba nawet jeszcze sesje zdjęciową pykniemy bo znajoma fotografka szuka kobiet w ciąży wiec ciesze sie tymi ostatnimi tygodniami 🙂


Ja też zdecydowanie wolę się połozyć (choćby na chwilę) jak mi tylko twardnieje brzuch... a twardnieje często :/ nospa all the time....
I mi też wszyscy mówią, że ciąża mi służy, że w ogóle nie przytyłam i mam śliczny mały brzuszek 🙂
Sesję chyba też trzaśniemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...