Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej kochane wpadlam na chwil powiedziec wam ze dzis wrocilismy z maym do domku.. 🙂
Własnie spi jest taki kochany 🙂 mi idzie nawal pokarmu masakra a przez szwy siadac nie moge zbytnio...o porodzie tez pisac narazie nie bede bo masakra byla 🤢 11 godzin i stracilam duzo krwi bo macica mi pekla...ale szycie w srodku dzieki bogu nie bylo potrzebne bo zatamowali krowtok...

Ogolnie ciesze sie ze juz wrocilismy...warto bylo dla niego cierpiec 🙂

jak zrzuce zdjecia na kompa wstawie fotke malego 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
info od Monalissy
hejka dzisiaj o 3:10 urodzilam coreczke a nie juniora 🙂 sn waga3230 a dl 55cm, o 0:30 odeszlymi wody a o 3:10 juz sie dziwilam dlaczego to nie chlopak 🙂


O jaaa! Dziewczynka! Monalissa, gratulacje! 🤪 🤪 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata fajnie że juz jestes z nami, ja tez miała traumatyczny poród.. ale juz co złe odchodzi... zobaczysz mały Ci wszytsko wynagrodzi, i zapomnisz, ja myslałam ze to nie możliwe a jednak... Gratuluje kochana.
Monalissa super,, ale niespodzianka , gratulujemy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anonimosia napisał(a):
Dziewczyny...
Mam wrażenie, że coś ruszyło 🤪
Od 14 mam skurcze średnio co 5 minut, bóle w krzyżu, więc czekam na męża i będziemy jechać do szpitala sprawdzić co i jak 🙂 No, zobaczymy czy to nie fałszywy alarm 😁

no to powodzonka...i czekamy na same dobre wieści.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
Dziewczyny...
Mam wrażenie, że coś ruszyło 🤪
Od 14 mam skurcze średnio co 5 minut, bóle w krzyżu, więc czekam na męża i będziemy jechać do szpitala sprawdzić co i jak 🙂 No, zobaczymy czy to nie fałszywy alarm 😁

Od 14? I Ty jeszcze w domku? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewuszki gratuluje jeszcze raz narodzin i tych traumatycznych i tych z niespodzianka, wazne ze wasze niunie sa z wami.
pamietam ze skora Piotrusia na poczatku tez byla bardzo sucha ale jakos samo zeszlo i tez staralam sie nie uzywac oliwek raz na tydzien w emolium wykapalam.
co do jekniecia dziecka i juz znaczy ze glodne to tez sie zgadzam ze to nie prawda,cos zafurgocze w zoladku malucha a on jeszcze nie kumaty wiec mysli ze jest glodne i czy chce tego czy nie terroryzuje nas 🙂
my dopiero wrocilismy ze spaceru, a pierwszy byl juz 8 dnia po narodzinach,krotki ale byl a potem sukcesywnie zwiekszalismy dlugosc, a co do ubioru to juz nie pamietam a teraz ubieram body z dlugim rekawem plus spodenki i skarpetki,czapka obowiazkowo i nakrywam kocykiem, aha nie zapominam o butli z herbatka w taki gorac przydatna.
no coz misiu najedzony i spi ja tez sie chyba poloze na chwile, upal meczy a mezus wrocil wiec moge miec chwilke dla siebie. buziaki i moze do pozniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelko witaj 😘
Anonimosia trzymam kciuki Kochana!!! 😆 😆 oby to było to!!! 😘
Hussi 😘

A ja z Haneczką zasnęłam... właśnie się obudziłam a ona jeszcze sobie śpi (od 16.30) 🙂
Mężuś idzie do sklepu mi jakiś dobry sok do kolacji kupić, mam nadzieję, że nie zaszkodzi Małej, jak sobie szklaneczkę wypiję... muszę sobie próbować wszystkiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane.. no i u nas walka sie zaczyna.. na chwile mała zamyka oczy i zaraz od nowa..
a wiecie co zrobiłam nadepnełam na lapka i mi sie wyswietlacz rozlał na połowe ekranu.. masakra.. rozpałakałam sie jak dzieciak.. od razu pomyslałam jak ja bede na brzuszek wchodzic.. ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia super!!! czekamy co dalej 🙂
Aneczka ratuj lapka!!! 🙂 😜 😜 ja też po spanku z Małą od razu na równe nogi... 🙂
Gosia niezła poza.. 😁 😁

Kolejna kąpiel za nami 🙂 poszło super (karmienie 15min, kupa, kąpiel + pielęgnacja 15min 🙂 )
Tylko później mała niespokojna, musiała się przykleić na 2min do cycka i tak sobie powoli zasypiała... znowu grymasy, pozycja na kangurka na mamy brzuchu i śpuchna dopiero... Ufff 🙂

Ja sobie szamię kolacyjkę 🙂 + soczek marchwiowo-jabłkowy rozcieńczony trochę z wodą 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze ze moja tez wykorzystuje cyca jako smoka, jak szaleje to cyckiem sie bawi nie je tylko cmoka.. i spokój jest,,, ale juz mysle przyszłosciowo jak bunt bedzie to cyca bede wyciagac.. najlepiej zeby nie uczyła sie w ten sposób... ale co tu zrobic 😞 nie chciałabym smoka wprowadzac.. ale jak tak dalej bedzie,,, ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...