Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej brzuszki jakos tak dzisiaj dołowato u mnie 😞
na osłode wezme sie z naleśniki bo juz chodz za mna pare dni 🙂
co do wyprawki to poza ciuszkami ktore kupiła siostra i łóżeczkiem które też jest od nich i ciuszkami od mamy to my tez jeszcze nic nie kupiliśmy i jakoś mnie to nie przeraża poza tym chce sie ruszac do samego konca wiec zakupy nie wydaja mi sie uciązliwoscia tymbardziej ze zrzucimy na wiosne te ciezkie plaszcze i buty a wydawanie fortuny w jednym czasie to nie katastrofa jeśli już dawno bylismy na to przygotowani
Marinka ciuszki cudne gdybysmy mieli core to wszystko bym kupiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamcia1990 napisał(a):
Witam Majóweczki 🙂
Też bym chciala byc wśrod was-tak jak miało byc,ale juz leże w szpitalu i bedzie wczesniaczek-boje się 😞


hej, a co sie stalo, ze cie połozyli???? niektore dziewczyny tez u nas prawdop.beda rodziły w kwietniu a mimo tego sa majóweczkami.. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamcia1990 napisał(a):
Witam Majóweczki 🙂
Też bym chciala byc wśrod was-tak jak miało byc,ale juz leże w szpitalu i bedzie wczesniaczek-boje się 😞

nic sie nie bój myśl pozytywnie a wszystko bedzie ok mojego miska bratowa tez lezała w szpitalu z wieloma dziewczynami niektore nawet od poczatku ciązy lezały i wszytskie doczekały szczesliwych porodów a bratowej córcia zadecydowała ze urodzi sie 2 tyg przed terminem i wszystko bylo ok wiec lezenie w szpitalu pomimo tego ze nie jest przyjemne jednak z dobrym nastawieniem szybko mija 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamcia1990 napisał(a):
Wiesz ale strach zawsze jest.Lezałam w 12 tygodniu ale tylko kilka dni bo mialam bóle,teraz nie miałam objawów tylko przy kontroli wyszlo to wszystko

Trzymamy kciuki za Ciebie i malenstwo 🙂A wiesz juz co bedziecie mieli chlopca czy dziewczynke?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Aneczka u mnie podobnie z tym napinaniem brzucha, ale dzwoniłam do lekarza i jeśli nie występuje cyklicznie co jakiś czas to nie świadczy o niczym złym - po prostu dzieciaczki nam rosną i naciągają macicę, a ona się kurczy 😉

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Witajcie 🙂

Aneczka u mnie podobnie z tym napinaniem brzucha, ale dzwoniłam do lekarza i jeśli nie występuje cyklicznie co jakiś czas to nie świadczy o niczym złym - po prostu dzieciaczki nam rosną i naciągają macicę, a ona się kurczy 😉

😘


to mnie uspokoiłas 🙂 dzieki wielkie joma 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamcia1990 napisał(a):
Witam Majóweczki 🙂
Też bym chciala byc wśrod was-tak jak miało byc,ale juz leże w szpitalu i bedzie wczesniaczek-boje się 😞


Ojej a czemu???
Ale jak jesteś w szpitaluu to masz dobrą opiekie i napewno wszystko będzie ok...takze nie zamartwiaj sie i mysl pozytywnie.Trzymamy kciuki za Ciebie i maleństwo.
JOMA my też zwrócilismy uwagę na te łóżeczka,ale pózniej zakochałam się w żyawce a teaz to juz sama niewiem...ale napewno wybiezemy cos odpowiedniego dla Naszego Skarbka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny,
A u mnie sie porobilo. W sobote wyladowalam na patologii ciazy z poowodu obfitego krwawienia. Cale szczescie z Malym wszystko OK i dzis wreszcie mnie wypisali. Troche mam stracha po tym wszystkim, bo dostawalam sterydy na przyspieszenie rozwoju pluc i antybiotyk na infekcje, ktora w miedzyczasie sie u mnie pojawila i ktory mam kontynuowac jeszcze 10 dni. I oczywiscie teraz juz stanowczo musze zwolnic tempo. Ojejku, byle do maja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...