Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
Anonimosia napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
Anonimosia nas juz wszytskie teraz wybrzusza.. 😁


Ja się trochę martwię, bo ostatnie dwa tygodnie to 2,5 kg na plus... Chyba trochę za szybko.. 😞

Nie masz sie czym martwić 🙂A od poczatku ile przytyłas


8,5-9 kg.
Początkowa waga: 50 kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny - super te Wasze Brzuszki. Anonimosiu - wcale sie nie martw tą wagą 🙂 czytałam w książce ze u niektórych babeczek to moze nawet waga rosnąć o kilogram dziennie!!! ja od połowy stycznia tez 2,5 kilo przytyłam. widocznie tak się nasze ciąże ustawiły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
Dziewczyny - super te Wasze Brzuszki. Anonimosiu - wcale sie nie martw tą wagą 🙂 czytałam w książce ze u niektórych babeczek to moze nawet waga rosnąć o kilogram dziennie!!! ja od połowy stycznia tez 2,5 kilo przytyłam. widocznie tak się nasze ciąże ustawiły 🙂




Witam, wszytsiemamusie, co do wagi w ciąży to chyba nie ma reguły.... ja przez ostsanie 4 tyg. miedzy wizytami u ginek. przytuyłam 5 kg, moja mam mowi ze to normalne w 7 miesiącu,wiwęc nie ma się czym martwić. a tak wogoleod pocztku ciązy juz +9kg. na szczescie waga jest tylkow brzuszku, no i moze troche na twarzy pulchniejsza jestem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
Jamargaretka napisał(a):
Dziewczyny - super te Wasze Brzuszki. Anonimosiu - wcale sie nie martw tą wagą 🙂 czytałam w książce ze u niektórych babeczek to moze nawet waga rosnąć o kilogram dziennie!!! ja od połowy stycznia tez 2,5 kilo przytyłam. widocznie tak się nasze ciąże ustawiły 🙂




Witam, wszytsiemamusie, co do wagi w ciąży to chyba nie ma reguły.... ja przez ostsanie 4 tyg. miedzy wizytami u ginek. przytuyłam 5 kg, moja mam mowi ze to normalne w 7 miesiącu,wiwęc nie ma się czym martwić. a tak wogoleod pocztku ciązy juz +9kg. na szczescie waga jest tylkow brzuszku, no i moze troche na twarzy pulchniejsza jestem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny! Brzuszki pierwsza klasa!

A ja.... przywaliłam dzisiaj w latarnię tyłem samochodu.... masakra.... Od razu odechciało mi się zakupów i wszystkiego.

Ale ostatecznie pojechałam do ciuszka i kupiłam za 17 zł 4xbody i 1 kaftanik.
I przyszły mi już koszule nocne --> http://allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-do-karmienia-porodu-xl-i1445181344.html
Bardzo fajne, dzisiaj wypiorę i zobaczymy jak się będzie spało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinka, Jamargaretka, wismar - dziękuję, mam nadzieję, że to normalne. Jutro jadę robić test obciążenia glukozą - od razu 75g, więc jak zobaczę wynik, że wszystko w porządku to się trochę uspokoję. Może to jeszcze wina tych sterydów ze szpitala..? 😞 Do tej pory tyłam niewiele, ale regularnie tyle samo, a teraz niespodziewanie taki duży przyrost wagi - dziwne 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Dziewczyny! Brzuszki pierwsza klasa!

A ja.... przywaliłam dzisiaj w latarnię tyłem samochodu.... masakra.... Od razu odechciało mi się zakupów i wszystkiego.

Ale ostatecznie pojechałam do ciuszka i kupiłam za 17 zł 4xbody i 1 kaftanik.
I przyszły mi już koszule nocne --> http://allegro.pl/koszula-nocna-ciazowa-do-karmienia-porodu-xl-i1445181344.html

Ja mam podobną tylko guziczki mam tylko na srodku,jak w szpitalu leżałam to mama mi kupiła i moge polecic,bardzo wygodna...chyba że Twoja z innego materiału wykonana itp.
Bardzo fajne, dzisiaj wypiorę i zobaczymy jak się będzie spało 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
Marinka, Jamargaretka, wismar - dziękuję, mam nadzieję, że to normalne. Jutro jadę robić test obciążenia glukozą - od razu 75g, więc jak zobaczę wynik, że wszystko w porządku to się trochę uspokoję. Może to jeszcze wina tych sterydów ze szpitala..? 😞 Do tej pory tyłam niewiele, ale regularnie tyle samo, a teraz niespodziewanie taki duży przyrost wagi - dziwne 🤨


Głowa do góry kochana...jakbys za duzo tyła itp to lekarz by Ci powiedział napewno,taki przyrost wagi jest normalny w tym czasie ciązy.
Widzę ze mamy termin na ten sam dzień 🙂
A co do glukozy to nie martw się na zapas,ja tez sie martwiłam a wynik super 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wam cos pokaze...to moja koszulka super!!! 🙂

[URL=http://img252.imageshack.us/i/dsc00578nr.jpg/][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/3691/dsc00578nr.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

A TO JESZCZE raz m2 mojego synka 😜

[URL=http://img834.imageshack.us/i/dsc00577z.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/1079/dsc00577z.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a najlepsze jest to ze na to M2 wchodzi ta koszulka w rozmiarze M 😁 bo jest uciagliwa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):

Głowa do góry kochana...jakbys za duzo tyła itp to lekarz by Ci powiedział napewno,taki przyrost wagi jest normalny w tym czasie ciązy.
Widzę ze mamy termin na ten sam dzień 🙂
A co do glukozy to nie martw się na zapas,ja tez sie martwiłam a wynik super 😉


Manki, wizytę mam dopiero 4 marca, ostatnią miałam 11.02., więc lekarz nic jeszcze nie wie.
Przyrost wagi w tym okresie:
11.02 - 56,2 kg
20.02 - 58,5 kg
23.02 - 59,1 kg
Zawsze się ważę rano, na czczo, trochę łapię stresa.. 🤨

Wiem, że mamy ten sam termin, jeszcze chyba Joasia1988 miała ten sam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia ale chyba do tej pory bylaś dosyć aktywna, bo jak dobrze pamietam to pracowalaś itd, a teraz więcej leżenia, odpoczywania, więc może stąd ten przyrost wagi - w końcu kiedyś w tej ciąży trzeba przytyć 😉
Dzidziuś teraz też coraz szybciej rośnie, więc to też ma wplyw 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anonimosia napisał(a):
manki napisał(a):

Głowa do góry kochana...jakbys za duzo tyła itp to lekarz by Ci powiedział napewno,taki przyrost wagi jest normalny w tym czasie ciązy.
Widzę ze mamy termin na ten sam dzień 🙂
A co do glukozy to nie martw się na zapas,ja tez sie martwiłam a wynik super 😉


Manki, wizytę mam dopiero 4 marca, ostatnią miałam 11.02., więc lekarz nic jeszcze nie wie.
Przyrost wagi w tym okresie:


11.02 - 56,2 kg
20.02 - 58,5 kg
23.02 - 59,1 kg
Zawsze się ważę rano, na czczo, trochę łapię stresa.. 🤨

Wiem, że mamy ten sam termin, jeszcze chyba Joasia1988 miała ten sam 🙂


Ja lekarzem ani specjalistą od ciąz nie jestem,ale jak dla mnie to jak najbardziej normalne przybieranie na wadze.Może jak jutro bedziesz robic glukoze zapytaj pielęgniarki,one tez sie chyba na tym znaja albo poprostu zadzwoń do lekarza lub z położna porozmawiaj,napewno sie troszku uspokoisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Anonimosia ale chyba do tej pory bylaś dosyć aktywna, bo jak dobrze pamietam to pracowalaś itd, a teraz więcej leżenia, odpoczywania, więc może stąd ten przyrost wagi - w końcu kiedyś w tej ciąży trzeba przytyć 😉
Dzidziuś teraz też coraz szybciej rośnie, więc to też ma wplyw 😉


Joma, rzeczywiście, może coś w tym jest 🙂
Ostatnio co prawda więcej się już ruszam, ale ogólnie leżąco-siedzący tryb życia. I zero stresu z pracy 😉
Buziaczek! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):

Ja lekarzem ani specjalistą od ciąz nie jestem,ale jak dla mnie to jak najbardziej normalne przybieranie na wadze.Może jak jutro bedziesz robic glukoze zapytaj pielęgniarki,one tez sie chyba na tym znaja albo poprostu zadzwoń do lekarza lub z położna porozmawiaj,napewno sie troszku uspokoisz 🙂


Manki, podpytam jutro, masz rację 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jolajcik napisał(a):
Anonimosia ja też się ważę rano i chyba przoduję tu na forum bo na plusie już 11,5 kg ale po ciuchach czuję, że idzie mi głownie w brzuch i piersi na szczęście. na pewno wsyztko elegancko zrzucimy po porodzie 🙂


Jolajcik, mi też idzie tylko w brzuch i zrzucaniem wagi się nie martwię, samo zejdzie przy codziennych czynnościach przy dziecku 😁
Bardziej się obawiam kolejnych problemów zdrowotnych, jakby było mi ich mało.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...