Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wismar86 napisał(a):
Czesc Dziewczyny,
no troche mnie nie było...ale w czwartek tak mnie choroba zlapala,jak na złość, ból gardła, strszny katar i jeszce głowa pobolewala, na sczescie dzisisj jest juz o niebo lepiej....
Dzisiaj będxziemy przygotowywac kącik na miejsce do spania dla Maluszka i juz za kilka dni stanie tam łóżeczko.... a poza tym to czekamy na rozwiazanie...;0)

Buziole w brzusie....



teraz nadrobie troche waszych postów... 😉


Witaj Wismar
Ja też walczę z chorobą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie! I kolejny tydzien sie skonczyl a nastepny zaczal, ehh ale ten czas leci jeszcze chwilka i nasze dzidzie beda z nami, wczoraj zlapalam sie za brzuch bo mnie cos tam zakulo a moj maz popatrzyl na mnie z przerazeniem i powiedzial - no nawet sie nie wyglupiaj!! hehe mowie wam jego mina bezcenna!
odebralam juz wyniki sa ok,zoltaczki nie ma,morfologia i mocz ok, krzepliwosc tez w porzadku,grupa krwi juz dawno oznaczona,takze na cc jestem gotowa a jutro wizyta, pewnie juz ostatnia mam nadzieje ze bedzie wyczerpujaca bo chcialabym jak najwiecej sie dowiedziec. co do lozeczka to ja mam jeszcze niestety nie rozlozone,ale jeszcze chwilka tylko i bedzie kacik dla malucha. no to tyle niedawno wstalam teraz ide zjesc sniadanko. odezwe sie pozniej.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu z tego co nam położna na SR mówiła to wody mogą się sączyć...

Manki ja też miałam okropny katar i nie mogłam go zaleczyć niczym dopiero mój lekarz zapisał mi tabletki które mogą przyjmować kobiety w ciąży Sinupret i jak dla mnie to są rewelacyjne bo już po 1 dniu było o niebo lepiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Ja chyba ide do łóżeczka.. totalnie nic mi sie nie chce, jeszcze przed chwila miałam skórcz mocny i zaraz d WC poleciałam, czyzby organizm sie oczyszczał ?? musze poczytac jak radzic sobie z takimi bólami.. 🤔 wiecie jak przychodza takie momenty to mam stracha 🥴


Aneczko nie jestes sama...chyba wszystkie go mamy.Ja np od początku ciązy nastawiona na cc,a tu niespodzianka...mam rodzic sama...tez sie boje jak cholera i czasem z tego strachu to se w myslach mówię że Oskarek bedzie jedynakiem,tak boje sie porodu.
a co do Wc to ja tez tak mam...kilka razy dziennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
Aniu z tego co nam położna na SR mówiła to wody mogą się sączyć...

Manki ja też miałam okropny katar i nie mogłam go zaleczyć niczym dopiero mój lekarz zapisał mi tabletki które mogą przyjmować kobiety w ciąży Sinupret i jak dla mnie to są rewelacyjne bo już po 1 dniu było o niebo lepiej...


No jak do jutra nie będzie poprawy to jade do lekarza,niby to tylko katar ale po co mam sie męczyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Kasia21 napisał(a):
Aniu z tego co nam położna na SR mówiła to wody mogą się sączyć...

Manki ja też miałam okropny katar i nie mogłam go zaleczyć niczym dopiero mój lekarz zapisał mi tabletki które mogą przyjmować kobiety w ciąży Sinupret i jak dla mnie to są rewelacyjne bo już po 1 dniu było o niebo lepiej...


No jak do jutra nie będzie poprawy to jade do lekarza,niby to tylko katar ale po co mam sie męczyc...


no dokładnie... tym bardziej że przez katar to zaraz może być i ból głowy i jakiś paskudny kaszel tak jak to u mnie było więc nie ma na co czekać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Kasia21 napisał(a):
Aniu z tego co nam położna na SR mówiła to wody mogą się sączyć...

Manki ja też miałam okropny katar i nie mogłam go zaleczyć niczym dopiero mój lekarz zapisał mi tabletki które mogą przyjmować kobiety w ciąży Sinupret i jak dla mnie to są rewelacyjne bo już po 1 dniu było o niebo lepiej...


No jak do jutra nie będzie poprawy to jade do lekarza,niby to tylko katar ale po co mam sie męczyc...


Tak, tak... ja też ostatnio przyjmowałam sinupret... razem z antybiotykiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂. Dziś 35tydzień się zaczyna, jeju jak to szybko leci 🙂.
Ja łóżeczko mam zamiar rozłożyć jak skończymy pokój malować 🙂. Mamy już pomysł jak zagospodarować kącik dla maleństwa. Muszę też materacyk jakoś uprać, niestety pokrowca nie da się zdjąć, ale na szczęście mamy odkurzacz do prania, więc się odświeży. Ubierać pościeli na razie nie będę, może po świętach.
Ja dziś odpoczywam. Wczoraj szorowałam mopem podłogę z plam od farby aż mnie brzuszek rozbolał i mąż mnie wyręczył. Dziś umyłam ją jeszcze raz. Mąż jak wróci, to pomaluje jeszcze raz jedną ścianę i zacznie malować podłogę. Pomyślałam że framugi okien też przydałoby się umyć i pomalować, jak robić remoncik to po całości a nie po kawałku 😜.
Będę zaglądać do Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martyna_czaro napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
DZien doberek... 😁
ja dzis juz o 8 sie obudziłam, ale polezałam jeszcze z ksiazka w łózeczku i tak jakos zleciało.. dzis mam leniuszka, ale wiecie co od kilku dni chodzi za mna mysl zeby łozeczko w posciel ubrac 🙂 cały czas sie powstrzymuje ☺️ a ktoras ma juz przygotowane łózeczko ??
a i mam do Was pytanko, w sobote miałam silne bóle krzyzowe-brzuszne na przemian i zauwazyłam ze wkładka oprócz wydzieliny była cała mokra.. hmm czy wody płodowe mogą sie sączyc ??


Aneczka bóle krzyżowo-brzuszne to mogą być skurcze przepowiadające, czyli takie jeszcze na kilka tyg (lub dni:P bo tego nie wiadomo) przed tymi prawidłowymi. A mokra wkładka... hmmm... wątpię, żeby wody płodowe się SĄCZYŁY.... Może poprostu masz teraz dużo wydzieliny, tak jak dziewczyny wczoraj pisały.
Ja łóżeczko planuję rozłożyć po weekendzie majowym, bo będę wtedy w 37tyg. 🙂 🙂 a już teraz mam ochotęęęę!!! 🙂 Także Ci się nie dziwię 😉 :*

tez zgadzam sie ze ta wydzielina to nie wody.
nam prawdopodobnie uda sie odebrac lozeczko i materacyk w tym tygodniu i mysle ze rozlozymy. materacyk zostanie w folijce. ale bedziemymiec przynajmniej wiedze jak to wyglada. z przescieradelkiem i ochraniaczami na lozeczko poczekamy az Fasola bedzie z nami.. nie chce zeby sie niepotrzebnie kurz zbieral.. ale tez sie nie moge doczekac..
wlasnie zaczynamy 37tc 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
Aneczko to zrób sobie przyjemnośc i ubierz 🙂W końcu to już za chwilę u Ciebie,więc może niech już czeka gotowe na Martynkę 🙂
Dziewczyny co mozecie poradzic na katar bo mnie wykancza 😞do tego ciagle lzy leca i oczy bola 😞

ja biore Cerutin 3x2tab. troszke pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Ja chyba ide do łóżeczka.. totalnie nic mi sie nie chce, jeszcze przed chwila miałam skórcz mocny i zaraz d WC poleciałam, czyzby organizm sie oczyszczał ?? musze poczytac jak radzic sobie z takimi bólami.. 🤔 wiecie jak przychodza takie momenty to mam stracha 🥴

Aneczka, mnie moj lekarz mowil ze jak chce sie siku to trzeba isc i nie czekac. wtedy zawsze czuje ulge i brzuch przestaje byc napiety..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Dzień dobry 🙂. Dziś 35tydzień się zaczyna, jeju jak to szybko leci 🙂.
Ja łóżeczko mam zamiar rozłożyć jak skończymy pokój malować 🙂. Mamy już pomysł jak zagospodarować kącik dla maleństwa. Muszę też materacyk jakoś uprać, niestety pokrowca nie da się zdjąć, ale na szczęście mamy odkurzacz do prania, więc się odświeży. Ubierać pościeli na razie nie będę, może po świętach.
Ja dziś odpoczywam. Wczoraj szorowałam mopem podłogę z plam od farby aż mnie brzuszek rozbolał i mąż mnie wyręczył. Dziś umyłam ją jeszcze raz. Mąż jak wróci, to pomaluje jeszcze raz jedną ścianę i zacznie malować podłogę. Pomyślałam że framugi okien też przydałoby się umyć i pomalować, jak robić remoncik to po całości a nie po kawałku 😜.
Będę zaglądać do Was


Masz racje,za jednym razem wszystko a nie moze potem Maluszek bedzie iz now balagan robic...nie...ja mam prawie wszystko zrobione,zostalo naciagnac marmolit na klatke schodowa,odswierzyc schody i garderobe pomalowac i juz...malego pokoik w zaszadzie mamy juz urzadzony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia21 napisał(a):
manki napisał(a):
Kasia21 napisał(a):
Aniu z tego co nam położna na SR mówiła to wody mogą się sączyć...

Manki ja też miałam okropny katar i nie mogłam go zaleczyć niczym dopiero mój lekarz zapisał mi tabletki które mogą przyjmować kobiety w ciąży Sinupret i jak dla mnie to są rewelacyjne bo już po 1 dniu było o niebo lepiej...


No jak do jutra nie będzie poprawy to jade do lekarza,niby to tylko katar ale po co mam sie męczyc...


no dokładnie... tym bardziej że przez katar to zaraz może być i ból głowy i jakiś paskudny kaszel tak jak to u mnie było więc nie ma na co czekać 😉

pomijam fakt bolu glowy, ale juz na tym etapie ciazy nie powinno byc kichania bo to dosc mocno pobudza przeciez caly brzuch... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
Fijołku ale mnie momentalnie po skurczu jelita sie oczysciły 🤔 a ta mokra wkładka, bo była taka jakbym wode wylała na nia, wydzielina była swoja droga gesta. no nic jutro zapytam dr nich sprawdzi...

zdecydowanie czesciej chodze do wc na kupke niz wczesniej,. W brzuchu mniej miejsca i sila rzeczy jest nacisk.. czasem zdarza mi sie ze mam wkladke zupelnie mokra, ale wiem ze to na bank nie sa wody. Dziewczyny, wody jak sie sacza to trudno tego nie zauwazyc. Teraz mamy zwiekszona ilosc uplawowo - przynajmniej ja tak uwazam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz Manki u nas maleństwo będzie z nami w pokoju. Mieszkamy z teściami na piętrze domu. Na dole wujo, a na górze my i rodzice. Mamy tu niby trzy duże pokoje, ale jeden zajmują teściowie, drugi my, a trzeci chcemy zrobić na taki ala gościnny, żeby w miarę potrzeby kogoś przenocować. Wcześniej teściowie nie dbali zbytnio o ten trzeci pokój i zrobiła się graciarnia. Na pokój dziecinny jest on zdecydowanie za duży i za zimny, a nasz jest od południa, jest ciepły i słoneczny. Na czas malowania przenieśliśmy się do tego trzeciego pokoju i jak przenieśliśmy tu nasze rzeczy to ledwo co się ruszyć można, ale jeszcze tylko kilka dni i będzie super jak zrobimy przemeblowanie u nas w pokoju i w tym trzecim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...