Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Werona napisał(a):
Ja prześcieradełko planowałam kupić bawełniane, chyba nie będzie za zimne... 🤨
Na zamoczenie materacyka dostaliśmy w prezencie takie coś:
http://motherhood.pl/produkt/podkladka-pod-przescieradlo.html , czy się sprawdzi zobaczymy..
Dziewczyny, a jaki macie rozmiar kołderki??

fajna ta podkladka. moze sie przydac 🙂
a co do kolderki, to ja nie kupowalam. zaraz bedzie znacznie cieplej, potem lato i zobaczymy, moze na jesien kupimy. ogolnie mieszkamy w cieplych blokach wiec nie widzimy obecnie potrzeby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Werona ja mam kolderke o ile dobrze pamietam to 100x135...i taki rozmiar poscieli chyba...jak bedzie cieplo bardzo to kocykiem bede nakrywac....ale kolderka juz jest w razie co...
Mamusia20 jak ty masz bialko w moczu to o ile wiem to jest to zatrucie ciazowe...moja kumpela tez przed rozwiazaniem miala bialko w moczu i jej do domu juz nie wypuscili...lezala na patologii do rozwiazania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie niedzielnie! mialam dzien pelen wrazen, najpierw wizyta na targowisku zakupki udane 🙂 potem caly dzien nad woda i ognisko 🙂 co prawda wialo ale nie ma to jak posiedziec troszke na swiezym powietrzu, a teraz odpoczywamy w domku. patrze na forum a tu taka cisza dzisiaj, no coz kazda z nas korzysta z weekendu no to i ja korzystam,ide sie poprzytulac.tymczasem.buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też właśnie chciałam mieć kołderkę w razie co, jakby chłodniej było, bo tak to kocyk.
Dziś mam ciężki dzień... moje jelita szaleją 😠 i mam biegunkę. ☺️
Dzwoniłam do mojej Pani dr, powiedziała żeby wziąć smectę na to.. brała już któraś z Was to w ciąży??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dziś to naprawdę cicho...
Ja odpoczywam bo od rana to miałam sporo roboty...ciągle mam spuchniętą prawą nogę od kolana w dól łacznie ze stopa,buta nie moge zalozyc...lewa tez puchnie ale z nocy jest ok,a prawa non stop i to jak 😞We wtorek jade do poloznej tetno Maluszka zbadac wiec zapytam a w razie co to do lekarza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny.
Ja dzisiaj jechałam 50km do mojej "wspaniałej" szkoły... oczywiście praktycznie na darmo 😠 😠

Na chwilę zajechaliśmy z mężem do Portu Łódź i Ikei, ale ludzi tyle, ze szok... dosłownie chwilkę pochodziliśmy i do domku.
Po wczorajszym siedzeniu na imprezie brzuszek twardnieje i dzisiaj od powrotu z Łodzi juz tylko odpoczywam.... nawet pospałam 2 godzinki.

Co do kołderki to ja kupiłam 120x90. Jak będzie ciepło to będę używała kocyków, ale kołderka zawsze jest jakby co... 🙂

BUZIAKI MAŚLAKI , może jeszcze zajrzę :* :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Własnie sie zorientowałam , że przeoczyłam chyba z 5 stronek z rana co pisałyście... teraz jakoś tak przypadkiem się cofnęłam :P

No i o prześcieradełkach pisałyście... :> Ja kupiłam frotte... miałam jedno bawełniane a jedno frotte kupić ale w koncu wzięłam 2 frotte.
Materac też mam ze zdejmowanym pokrowcem i jeszcze na to podkładzik ceratkowy położę i dopiero prześcieradełko. Mam nadzieję, że będzie GIT 🙂 🙂

Jutro wstawiam pościel do pranka 🙂

Idę oglądać X-Factora... i zajrzę jeszcze.... może ktoś się odezwie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jednym okiem spogladam na tv a drugim na laptopik, i tak patrze a propos przescieradelek to ja mam dwa frote a dlatego ze sama spie pod frote caly rok i wygodnie mi 🙂 spacja cos mi nie dziala.... 🤢 sluchajcie mam do was pytanie,jak wyglada wasza bielizna,tzn.czy musicie nosic wkladki itd.bo mi od paru dni nasilila sie wydzielina z pochwy, ciekawe co to moze znaczyc, bo nic zlego pozatym sie nie dzieje, ale jestem ciekawa. we wtorek wizyta ale poznym popoludniem moze dowiem sie cos ciekawego. potem jeszcze zajrze.buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hussi31 napisał(a):
Jednym okiem spogladam na tv a drugim na laptopik, i tak patrze a propos przescieradelek to ja mam dwa frote a dlatego ze sama spie pod frote caly rok i wygodnie mi 🙂 spacja cos mi nie dziala.... 🤢 sluchajcie mam do was pytanie,jak wyglada wasza bielizna,tzn.czy musicie nosic wkladki itd.bo mi od paru dni nasilila sie wydzielina z pochwy, ciekawe co to moze znaczyc, bo nic zlego pozatym sie nie dzieje, ale jestem ciekawa. we wtorek wizyta ale poznym popoludniem moze dowiem sie cos ciekawego. potem jeszcze zajrze.buziaki


hussi ja juz od paru tygodni chodze z wkladka i zmieniam pare razy dziennie bo tyle mam wydzieliny 😮 podobno przed porodem zwieksza sie ilosc wydzieliny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie!
i niedziela zleciala strasznie szybko!!!

z mezem grilowalismy na obiadek 😜 pyycha!
a po obiadku mezulek drzemke sobie urzadzil, a ja zaczelam ukladac rzeczy Synusia do szafy i komody i skonczylam 🙂 mialam sobie zostawic to na ten tydzien co bedzie, ale jakos mnie dzis wziela chec 😜

Hussi, ja ogolnie wkladki nosilam zawsze, jakos tak niewygodnie mi bez, ale teraz w ciazy czasem zaloze swieza rano i popoludniu nowa biore i nawet na noc czasem zakladam, bo jak wstaje siusiu to cos mi zawsze "poleci"- niestety tez teraz wydzielina nasilila sie 🤢

buziaki Wam sle Brzucholki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór brzuszki 🙂. Nadrobiłam zaległości i postanowiłam się odezwać.
Pokój już prawie skończony, jeszcze tylko jedna ściana do poprawki, a także podłogę doprowadzimy do porządku. Postanowiliśmy zrobić też przemeblowanie 🙂 już się nie mogę doczekać jak nasza koncepcja będzie ostatecznie wyglądać 🙂.
Mamusia, Oleńko trzymajcie się dziewczynki.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...