Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
Kurcze już sama nie wiem. Koleżanka z pracy mojego Mariusza mówiła mu że jej znajoma w 39 tygodniu miała wymioty biegunkę i gorączkę pojechała do szpitala i się okazało że dziecko nie żyje bo wody były zielone, ale ja niunie cały czas czuje. I nie mam biegunki a wymioty spowodowane kaszlem. Jak skorcze się nasila to pojadę bo są już troszkę mocniejsze...


???????????????????????????????????????
az mnie kur..a zatkalo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martynko dzięki Za radę,dywanik będzie tylko jeszcze niewiem jaki...hmmm...podoba mi sie taki co Kasiagwiazdka kupiła,ale niewiem czy bedzie pasowac...ale tyle teraz tego ze cos sie wybierze napewno...
Fijolku mi tez bardzo przypadly do gustu te cienie co Marinka wyszukala,a czemu Ty nie mozesz sobie na to pozwolic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):

Fijolku mi tez bardzo przypdly do gustu te cienie co Marinko wyszukala,a czemu Ty nie mozesz sobie na to pozwolic?

a wiesz co, my na scianie mamy cos takiego dziwnego. poprzedni wlasciciele mieszkania nie robili gladzi na scianie tylko mamy kurcze jak to opisac..takie kamyczki pierdzielone.. zeby to sciagnac chyba trzeba bedzie szlifowac sciany 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
manki napisał(a):

Fijolku mi tez bardzo przypdly do gustu te cienie co Marinko wyszukala,a czemu Ty nie mozesz sobie na to pozwolic?

a wiesz co, my na scianie mamy cos takiego dziwnego. poprzedni wlasciciele mieszkania nie robili gladzi na scianie tylko mamy kurcze jak to opisac..takie kamyczki pierdzielone.. zeby to sciagnac chyba trzeba bedzie szlifowac sciany 😮


Aha.Rozumiem...moze macie tynk mozaikowy...
No do takiej powierzchni to niema co przyklejać...masz rację.A jak tam u Was z imieniem dla Fasolki?Wybraliście czy dalej myslicie i zdecydujecie po porodzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasidelko po co od razu takie żale? Przecież nie chce nikogo straszyć. Sama się denerwuje bo dla mnie ta ciąża to tragedia bardzo źle ją znoszę. A takie rzeczy to powinny być dla nas przestrogą. Przepraszam że to napisałam, ale z kim mam się dzielić takimi rzeczami jak nie z wami nie mogę tego tłumić przecież.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewelka_17 napisał(a):
martyna_czaro napisał(a):
Dobra, dzięki dziewczyny 😉 utwierdziłyście mnie w tym, że nie tylko mnie dziwią te kwoty.

A ja właśnie zamówiłam wózek!!! 🙂 Będzie jeszcze w tym tyg. 🙂
i jaki wozeczek zamówiłas?


Ewelka, taki, co planowałam, czyli Tako Jumper X kolor z kolekcji serca szaro-zielony 🙂 🙂 no to czekam na kuriera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
manki napisał(a):
fijolek napisał(a):
manki napisał(a):

Fijolku mi tez bardzo przypdly do gustu te cienie co Marinko wyszukala,a czemu Ty nie mozesz sobie na to pozwolic?

a wiesz co, my na scianie mamy cos takiego dziwnego. poprzedni wlasciciele mieszkania nie robili gladzi na scianie tylko mamy kurcze jak to opisac..takie kamyczki pierdzielone.. zeby to sciagnac chyba trzeba bedzie szlifowac sciany 😮


Aha.Rozumiem...moze macie tynk mozaikowy...
No do takiej powierzchni to niema co przyklejać...masz rację.A jak tam u Was z imieniem dla Fasolki?Wybraliście czy dalej myslicie i zdecydujecie po porodzie?

no tatus wybiera 🙂 ma swoje dwa typy. ale kto wie? moze zmieni zdanie jak wezmie na rece 😁
na razie nic nie mowie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
Kasidelko po co od razu takie żale? Przecież nie chce nikogo straszyć. Sama się denerwuje bo dla mnie ta ciąża to tragedia bardzo źle ją znoszę. A takie rzeczy to powinny być dla nas przestrogą. Przepraszam że to napisałam, ale z kim mam się dzielić takimi rzeczami jak nie z wami nie mogę tego tłumić przecież.

ja szczerze powiem wolalabym nie wiedziec o takich sytuacjach.. zwlaszcza ze za chwile wejde w 39tc 🤢 no ale trzeba byc dobrej mysli..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
Kasidelko po co od razu takie żale? Przecież nie chce nikogo straszyć. Sama się denerwuje bo dla mnie ta ciąża to tragedia bardzo źle ją znoszę. A takie rzeczy to powinny być dla nas przestrogą. Przepraszam że to napisałam, ale z kim mam się dzielić takimi rzeczami jak nie z wami nie mogę tego tłumić przecież.



Mamusia20, mi się wydaje, że Kasia źle doczytała i myślała, że ty kogoś innego straszysz, a przecież Ty to tak jakby do siebie pisałas....
Nie martw sie kochana i koniecznie idz do lekarza :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fijolku pochwalisz się wyborem męża jak już zdecyduje i będziecie mieli Malutką przy sobie 🙂U Nas zmieniło się drugie imię bo miało być po Tatusiu czyli Mariusz lub po przyszłym Chrzesnym Adam,ale ostatnio tak mi sie podoba Aleksander że synuś będzię nazywał sie Oskar Aleksander 😜
Martynko dzieki za rady,no nic wzorzystego napewno nie bedzie bo jak piszesz samo ubranie łóżecZka jest dosc wzorzyste i kolorowe...pomyslimy...zobczymy...
Mamusiu nie denerwuj się...pewnie ze jestesmy tu po to zeby wysluchac,doradzic itp.Kasidelko napewno niemiala nic zlego na mysli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przepraszam was kochane jeszcze raz. To co się dzieje z fasolka to zależy od nas jak o siebie dbamy i maluszki, a tu każda z nas pilnuje ruchy, jeździ na kontrolę nawzajem sobie doradzamy a jak coś to szpital. Mnie też ta kobieta wkurzyła bo nie lubię jak ktoś coś takiego mówi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
Przepraszam was kochane jeszcze raz. To co się dzieje z fasolka to zależy od nas jak o siebie dbamy i maluszki, a tu każda z nas pilnuje ruchy, jeździ na kontrolę nawzajem sobie doradzamy a jak coś to szpital. Mnie też ta kobieta wkurzyła bo nie lubię jak ktoś coś takiego mówi.

:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusia20 napisał(a):
Przepraszam was kochane jeszcze raz. To co się dzieje z fasolka to zależy od nas jak o siebie dbamy i maluszki, a tu każda z nas pilnuje ruchy, jeździ na kontrolę nawzajem sobie doradzamy a jak coś to szpital. Mnie też ta kobieta wkurzyła bo nie lubię jak ktoś coś takiego mówi.


Niemasz za co przepraszać...a co do tej kobiety to może nie chciała nastraszyć tylko poprostu chciała pomóc i doradzić co moze sie stac itp.W kazdym badz razie badz dobrej mysli a z tym swoim paskudnym przeziebieniem ruszaj do lekarza...

a mnie zaczal zab bolec...jeszcze tego mi brakowalo 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MArtyna... no dokłądnie nasze niunie beda patrzyły na to samo 😆 wziełam 3 obrazeczki 😁 a co do firan to tez nie lubie , w salonie mamy rzymskie i sznurki wisza, i na poczatku chciałam rolete delikatna, ale tak jakos goło na onie jest ,,, hehe wyszłam z załozenia ze jak bedzie bleee to zdejmne i po kłopocie.. zero stresu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczka1983 napisał(a):
MArtyna... no dokłądnie nasze niunie beda patrzyły na to samo 😆 wziełam 3 obrazeczki 😁 a co do firan to tez nie lubie , w salonie mamy rzymskie i sznurki wisza, i na poczatku chciałam rolete delikatna, ale tak jakos goło na onie jest ,,, hehe wyszłam z załozenia ze jak bedzie bleee to zdejmne i po kłopocie.. zero stresu 😁


No ja też mam sznurki tu u siebie... 🙂 jak będę urządzała swoje mieszkanko to nie wiem jak to bedzie :P pewnie też sznurki, rzymskie i roletki :P może jakieś białe delikatne z szyfonu.... 🙂 🙂 nie lubie firan..... 🤢 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...