Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej
Witam popołudniowo...zmęczona cos jestem i strasznie płaczliwa dziś...
Co do komuni to tez uważam ze tysiak to wielkie przegię cie,no chyba ze kogos stac...ja mam w tym roku 3 komunie w tym jedna u chcrzesniaka mojego i nikomu nie dajemy kasy,podpytałam dzieciaczki co by chciały oczywiscie oprocz laptopow,xboksow itp.No i miej wiecej wiem co moge kupic i w ogole....Wydatkow mam i tak sporo...30.04 wesele,13 maj ur chrzesniaka,14 maj komunia chrześniaka,19 maj komunia bratanka męza,19 czerwiec komunia siostrzenicy męza no i o chrzcinach bedzie trzeba myslec itp.a potem urodziny kolejnych chrzesniakow...eh...

A co do rozstepow to ja mam calutki brzuch w rozstepach,ale nie marudze i nie narzekam bo sama sobie jestem winna,juz przed ciaza mialam duzo i myslalam ze moja skora jest juz na tyle elastyczna ze kolejne mi nie groza i smarowalam sie oliwka czasem a tak to balsamem z Neutrogeny no i teraz mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja myślę, że może po prostu nie miałyście tendencji do rozstępów i dlatego ni dostalyście. Gosia była bardzo szczupła i jej skóra musiała się niesamowicie rozciągnąć i dlatego pojawiły się rozstępy. ja smaruję się rzadko kremami na rozstępy i nowych nie dostałam. więc nie ma reguły. Ale Gosiu - myślę, że nic straconego. smaruj je jeszcze teraz i takie świeże rozstępy mogą bardzo zjasnieć i będą prawie niewidoczne. ja dostałam rozstępy w czasie dojrzewania. i pod wpływem czasu i kremów bardzo zjaśniały. calkiem nie zginą bo to niestety peknięcia skóry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martyna, w życiu nie dałabym 1000 zł na prezent na komunię i nie oczekuję, żeby ktokolwiek dawał takie prezenty mojemu dziecku. I pomimo tego, że nie jestem bardzo religijna, nie wydaje mi się, by Komunia była powodem do dawania takich prezentów.
I Fijolek , teraz odbywa się święcenie prezentów w kościele? Serio..?

Odnośnie rozstępów - powiem Wam, że nie umiem ocenić, czy jakieś mam. Myślę, że pojawiły się pewne białe plamki, ale nie układają się w paski. Sama nie wiem.. Na uda nie patrzę - zawsze wyglądały nieciekawie, ale supermodelką nie jestem i nie będę, więc bardzo się tym martwić nie zamierzam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wrocilam od poloznej, ehh tak mi gniotla brzuch i szukala glowki ze nie znowu cipa kluje 😠 a glowki i tak calej nie znalazla bo jest za nisko 😜
moje dziecko od jakiegos czasu lezy mi caly czs na prawym boku, nawet poloznej dzis nie udalo sie jej troszke rzesunac na lewa strone 😁

co do rozstepow to od poczatku ciazy nawet nie myslalam ze moga sie pojawic i jakos nie zwracalam uwagi na to, ale da sie z tym zyc najwyzej publicznie w bikini na plaze nie wyjde 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki i jak tam nasze mamuski ? my mamy chrzciny w świeta i prezent dajemy skromny i dodatkowo misiek bedzie robił zdjecia bo mamy odpowiedni sprzet i tyle a kto ile daje to tak na prawde nigdy nie wiadomo no chyba ze rodzice lubia się póżniej chwalić ale my dajemy to na co nas akurat stać nie popadajmy w paranoje kto da więcej bo to tylko psuje dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monalissa napisał(a):
hej brzuszki i jak tam nasze mamuski ? my mamy chrzciny w świeta i prezent dajemy skromny i dodatkowo misiek bedzie robił zdjecia bo mamy odpowiedni sprzet i tyle a kto ile daje to tak na prawde nigdy nie wiadomo no chyba ze rodzice lubia się póżniej chwalić ale my dajemy to na co nas akurat stać nie popadajmy w paranoje kto da więcej bo to tylko psuje dzieci 🙂


i bardzo dobre podejście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewuszki, powiedzcie jak wam się podoba ten komplet naklejek?? Mam taką małą koncepcję na kącik maleństwa... Na środku ściany imię szkraba, po jednej stronie naklejki typu dzień (słonko, chmurki itp), po drugiej noc (księżyc, gwiazdki). Szukałam na allegro i w sumie te mi najbardziej przypadły do gustu... i zastanawiam się czy nie zamówić ich 🙂

http://allegro.pl/naklejki-scienne-gwiazdy-slonce-ksiezyc-sloneczko-i1559599426.html?source=ob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joasia1988 napisał(a):
Dziewuszki, powiedzcie jak wam się podoba ten komplet naklejek?? Mam taką małą koncepcję na kącik maleństwa... Na środku ściany imię szkraba, po jednej stronie naklejki typu dzień (słonko, chmurki itp), po drugiej noc (księżyc, gwiazdki). Szukałam na allegro i w sumie te mi najbardziej przypadły do gustu... i zastanawiam się czy nie zamówić ich 🙂

http://allegro.pl/naklejki-scienne-gwiazdy-slonce-ksiezyc-sloneczko-i1559599426.html?source=ob


bardzo ładne naklejki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i wrociłam 😁
Byłam u fryzjera 🙂 🙂 i taka happy wyszłam 😁 zamówiłam firanke, jutro ma byc..i kupiłam kilka drobizgów do domu w yjsku.
AAA MArtyna zamówiłam te obrazeczki, wykonane własnorecznie sa ładniejsze ale no cóz ☺️ ☺️
Adka ja pamietam pamietam ... 😆 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do prezentów komunijnych to ja w zeszłym roku mojemu chrześniakowi dałam aparat cyfrowy za ok 250 zł i był bardzo zadowolony. W dodatku okazało się, że właśnie ten sam model oglądał w sklepie i bardzo mu się podobał. Też uważam, że doszło do jakiejś paranoi z tymi prezentami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U Nas póki co pokoik tak wygląda 🤢Posciel jest taka jak baldachim tylko nakryta narzuta narazie,no i ten czarny stolik zniknie z pokoiku...niemam w ogole glowy i pomyslu co tam zrobic...serce z łozeczka tez zniknie,poki co braciszek je tam powiesil i tak wisi...A i na żywo kolorek ścian jest taki bardziej żywy...

[URL=http://img848.imageshack.us/i/sam0475.jpg/][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/9747/sam0475.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...