Skocz do zawartości

Majóweczki 2011 czy sa jakies????? | Forum o ciąży


justiks23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • marinka

    1932

  • Aneczka1983

    3111

  • martyna_czaro

    1704

  • fijolek

    2494

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
fijolek napisał(a):
Aneczka1983 napisał(a):
aaa wczoraj przyszedł termometr 🙂 🙂 🙂
ten http://allegro.pl/termometr-douszny-braun-thermoscan-irt-4520-sklep-i1550662244.html

my wczoraj zamowilismy taki http://allegro.pl/termometr-elektroniczny-4w1-do-czola-i-ucha-sklep-i1548724749.html


😆 no i super , tez brałam go pod uwage 🙂 🙂 to termometry mamy z głowy 🙂

udalo nam sie jeszcze zamowic nianie elektroniczna za zarabista cene i w dodatku odbior w Lodzi wiec odchodzi koszt przesylki 🙂 http://allegro.pl/angelcare-ac401-monitor-oddechu-niania-i1547354998.html


no to faktycznie podwójne szczescie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marinka - głowa do góry. Ja też wstałam z jakimś kiepskim nastrojem. dzidzia sie nie ruszała, okna brudne, to wesele i wogole byłam jakaś drażliwa. mąż się chyba cieszył, że wychodzi do pracy 🙂 ale wykąpałam się, dzidzia zaczęła być aktywniejsza, później przyjechał materacyk i jakoś się trochę poprawiło. gdyby tak się jeszcze pieniądze w cudowny sposób rozmnożyły albo Zus pospieszył się sie z kasą za końcówkę marca to już wogóle byłoby ok

tak więc głowa do góry. Tobie Kochana też się humor poprawi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuszki 😘

Ja chyba też mam dzisiaj ten gorszy dzień 🥴

Aneczka drzewko bardzo mi się podoba, ale chyba jakoś nie bardzo pasuje do dziecięcego pokoju hmmm....

Mamusia przyznam, że strasznie mnie wystraszyłaś...proszę dziewczyny nie piszmy takich historii 😞 Ja już podobną przeżyłam w rodzinie i to mi wystarczy...

No i przyłaczam się do tych nielubiących firanek 🙂
U nas w domku żaluzje drewniane, sznurki i tylko u Małego będzie delikatna firanka z woalu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joma napisał(a):
Witajcie Brzuszki 😘

Ja chyba też mam dzisiaj ten gorszy dzień 🥴

Aneczka drzewko bardzo mi się podoba, ale chyba jakoś nie bardzo pasuje do dziecięcego pokoju hmmm....

Mamusia przyznam, że strasznie mnie wystraszyłaś...proszę dziewczyny nie piszmy takich historii 😞 Ja już podobną przeżyłam w rodzinie i to mi wystarczy...

No i przyłaczam się do tych nielubiących firanek 🙂
U nas w domku żaluzje drewniane, sznurki i tylko u Małego będzie delikatna firanka z woalu 🙂



tez nie lubie firanek mamy rolety:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponownie. Widzę, że dosyć spokojnie na forum. Ja odkurzyłam dywan, miałam go jeszcze uprać, ale mały jakoś tak się dziwnie ułożył, że strasznie mnie uciskał w podbrzuszu. Chyba sobie na balkon usiądę i będę korzystać z ładnej pogody. Zajrzę jeszcze. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane ja wkoncu wrocilam zjadlam juz obiadek z mezem wykapalam sie bo potem nie bedzie kiedy jeszcze makijaz poprawie i znow za godzine w droge....Na msze do kosciola a potem do lekarza... 🙃 wkoncu malego bedziemy podgladac i mierzyc wazyc i ogolne badania...mam nadzieje ze wszystko ok juz sie doczekac nie moge wizyty 🙃

A teraz chwila odpoczynku 🙂 A dzis fakt piekna pogoda korzytajmy kochane bo to sloneczko dodaje energii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie wróciłam z dłuuuugiego spaceru. Poszłam z siostrą odebrać jej prawo jazdy 😉
Zjadłyśmy sobie lody w mieście i kupiłam sobie farbę do włosów.
Zaraz będę farbować 🙂

A pogoda piękna!!! Aż gorąco mi było 🙂

Miłego dalszego dzionka :* BUZIOLKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...