Skocz do zawartości

czerwiec 2011 | Forum o ciąży


nika1306

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ok te skurcze to też ponoć norma po 20 tygodniu ciąży.... ja jestem taaaaka zielona w temacie ciąży, że położna albo lekarz powinien ze mną zamieszkać i mnie uspakajać i tłumaczyć wszystko od razu... bo jak mi się coś dzieje to od razu mam takie odczucie, że coś jest nie dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czuję się dzisiaj jakbym miała adhd 😜 zrobiłam sobie zdjęcie, bo to co mam to przeterminowane jakieś :P taki mały bubuś mam na nim 🤪 haha oj dziewczyny Wy też macie czasami taką fazę, że nie możecie się skupić na jednej rzeczy i Was nosi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciezarnabebe nie ma co się denerwować... a wierz mi nie miałam zamiaru Cię straszyć... 😞 przepraszam...
Najlepiej jeśli sama się zapytasz lekarza swojego, ja Ci napisałam jaka była odpowiedź mojego jak się go zapytałam o to kłucie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SPOKO KOCHANA-najpierw sie dowiem czy tak moze byc a potem bede dalej panikowac tylko ze wizyte ma dopiero za 1,5 tygodnia...

teraz jak musialam przejsc przez hale szybkim krokiem zobaczylam jak bardzo juz mi ciezko...brzuch ciazy jakbym miala blizniaki hihi a podobno tak sie zdarzalo ze na usg nie dopatrzyli sie drugiego dzidziusia 🙂 ja z moim menem obawialismy sie czy czasem i na nas nie padnie bo jego mama i moja babcia maja siostry blizniaczki ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja znajoma ze studiów miała taką niespodziankę przy porodzie... była przekonana, że ma jedno... bicie serduszek było zgrane, na usg jedno zasłaniało drugie.... i wyszło szydło z worka, jak już urodziła synka, odetchneła z ulgą a lekarz jej na to, że jeszcze nie koniec 🤪 że musi od nowa zacząć przeć 😁 mówi, że pierwsze co poczuła to wściekłość haha...
U mnie lekarz szukał drugiego dzidziusia bo już w 9 tygodniu miałam brzucha widocznego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem jak wy macie ale, ja rozumiem ze to wyjatkowe i podwojne szczescie) ale nie dosc ze ciezko to donosic to ciaza zagrozona wiec chyba bym nie chciala blizniakow lepsze dwa szczescia osobno 🙂 najpierw wynosic jedno a potem drugie jakos dwa na raz mnie tak nie kreca a o obowiazkach juz nie mowie-trzeba miec ogromna sile i cierpliwosc-PODZIWIAM TAKICH RODZICOW

zjadlam snickersa i mala sie rozpycha na wszystkie strony...ona jakby sie nie obracala tylkow lasnie wypychala cos i nigdy nie wiem co to 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mogę się dołączyć do grona Czerwcówek?
Sporo czasu poczytują forum, ale jak do tej pory czytałam tylko tydzień po tygodniu.
Nasz termin przypada na 11-06 wg ostatniego usg na 13-06.
Niestety jeszcze nie wiem jakie płci Szkraba nosze pod serduszkiem, na ostatnim usg ułożyło sie pośladkowo i nic z tego ... ale jutro idziemy na usg 4D może tym razem uda sie podejrzć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zastanawia mnie jeszcze tylko jedna rzecz.
Każdy mi mówi, że jak na ten tydzień ciąży mam mały brzucholek.
Co tydzień jak wchodzę w nowy tc sprawdzam czy tu i ówdzie nie przybyło mi za dużo cm.
Ja co prawda widzę że brzucholek rośnie ale jakoś nie widać tego po cm bo ciągle pokazuje tyle samo. Nie wiem co mam o tym myśleć ...


EEE tam ja pracuję i mam tak samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...